abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_188513135
Hoihoi, ik ben een meisje van 17 en heb al 4 jaar onverklaarbare nekpijn. toen ik 13 was had ik een knakje in mijn heup waardoor hij soms blokkeerde. Na een tijdje bij de fysio geweest te zijn ging dat weg, maar kwam er nekpijn voor in de plaats. Het is nekpijn die soms ook in de schouders zit. Mijn schouders kunnen heel erg knakken en ik moet "om de pijn te beheersen" mijn nek vaak knakken. Wat eigenlijk niet mag van fysio's, maar anders is het niet draagbaar.. Ondertussen ben ik al naar een manueel therapeut geweest, Cesar therapie en een osteopaat. Ook dachten ze dat het een psychisch probleem was dus ben ik ook bij een haptonoom en psycholoog geweest. Ik heb ook dry needling gedaan en heb röntgenfoto's laten maken van mijn nek en rug waar niks op te vinden was.
Ik vroeg mij af of er mensen zijn die tips hebben of ook zulk soort pijn ervaren?
pi_188513459
Zit je veel op je mobieltje?
pi_188513482
Buiten dat kun je nog meer denken aan stress, vermoeidheid of depressie.
Maar hypermobiliteit is ook een mogelijkheid; dat knakken doe ik zelf ook regelmatig tegen de pijn, maar dat schijnt niet echt normaal te zijn dat het zo makkelijk gaat. Veel knakken kan volgens sommigen weer slijtage opleveren.
pi_188513658
Ik zit best veel op mijn mobiel maar ook als ik bijv op een kamp of vakantie geen mobiel gebruik is de pijn er en wordt het niet minder. Ik ben idd hyper mobiel. Ik weet alleen niet wat ik er tegen kan doen als hypermobiliteit de oorzaak zou zijn. Met stress kan het misschien te maken hebben, maar blijf het dan raar vinden dat het niet minder is in de vakantie. Depressie is gelukkig uitsluitbaar want ik ben erg blij met alles in het leven. In ieder geval bedankt voor je reactie!
pi_188514437
Hoe uit die hypermobiliteit zich bij jou?
pi_188517821
Mijn benen kunnen heel ver op slot. Net als mijn ellebogen. Ik ben heel hypermobiel, maar bijv met mijn handen de grond aanraken kan ik totaal niet.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')