Aan de andere kant is het zelfs Wright ooit geluktquote:Op zondag 28 juli 2019 20:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Als cutby op niveau is wordt hij ook van die kant voorbijgelopen. Gebeurt nu al met Aspinall
Ik had Wright deze matchplay zo gegundquote:Op zondag 28 juli 2019 20:31 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Aan de andere kant is het zelfs Wright ooit gelukt
Charles of Devon?quote:Op zondag 28 juli 2019 20:35 schreef El-Stinho het volgende:
Cross gaat zijn eerste TV-rankingtoernooi sinds het WK2018 winnen (lol).
Mardél en Pietersen in het hokje bij Sky.
WGP is ook een prima prijsjequote:Op zondag 28 juli 2019 20:32 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Ik had Wright deze matchplay zo gegund
Is hem wel gegund.quote:Op zondag 28 juli 2019 20:35 schreef El-Stinho het volgende:
Cross gaat zijn eerste TV-rankingtoernooi sinds het WK2018 winnen (lol).
Mardél en Pietersen in het hokje bij Sky.
Petersen is best een aardige man. Heb hem vervloekt op dit forum, maar dat was meer omdat hij via een laf achterkamertje het WK opkwam om te schroeien terwijl hij door het jaar door er geen kut van bakte.quote:Op zondag 28 juli 2019 20:39 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Grappig. Had m niet verwacht daar.
Zeker mee eens. Hij heeft flink geleden onder de omslag van nobuddie naar topdarter. Mooi dat het weer samenvalt, want zeker dit jaar gooit hij echt goed.quote:
Petersen drijft op zn wk-prestaties. Maar onlangs ineens kwartfinale pro tour gehaald.quote:Op zondag 28 juli 2019 20:40 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Petersen is best een aardige man. Heb hem vervloekt op dit forum, maar dat was meer omdat hij via een laf achterkamertje het WK opkwam om te schroeien terwijl hij door het jaar door er geen kut van bakte.
Als je RTL had gekeken had je Sjaak dit horen zeggenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |