quote:Op dinsdag 9 juli 2019 20:46 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
OMG, heeft Jens het kind van Maris vermoord?
stel het eens voor aan mariska…. good luckquote:Op dinsdag 9 juli 2019 20:53 schreef Koos1958 het volgende:
Jessie en Brandon willen een aanbouwhuisje maken voor Jens en Mylene van 2 bij 2 bij 2. Maar dat kan niet ivm de spullen zegt jens.
Doe maar 0,50x2,00 voor Mariska.quote:Op dinsdag 9 juli 2019 20:53 schreef Koos1958 het volgende:
Jessie en Brandon willen een aanbouwhuisje maken voor Jens en Mylene van 2 bij 2 bij 2. Maar dat kan niet ivm de spullen zegt jens.
Gewoon zonder dak. Fris genoegquote:
en een jacuzzi die ze graag wil en shel die elke dag haar haar komt doen en ger die haAR TANDEN komt bleken en shelly die 1 x per maand de extensions komt inzetten. allemaal dingen die ze zelf het opfgenoemd sorryquote:
Dan kan nog net. 🤓quote:
Je moet er wat voor over hebben om er zo goed uit te zien voor iemand van 37.quote:Op dinsdag 9 juli 2019 20:56 schreef lorrie03 het volgende:
[..]
en een jacuzzi die ze graag wil en shel die elke dag haar haar komt doen en ger die haAR TANDEN komt bleken en shelly die 1 x per maand de extensions komt inzetten. allemaal dingen die ze zelf het opfgenoemd sorry
nee ze wilde een vingerprint en dat alleen mensen die werken erin kunnen in haar penthousequote:Op dinsdag 9 juli 2019 20:57 schreef Hznootje het volgende:
[..]
En een slot erop, dat alleen aan de buitenkant bedient kan worden
Waar moeten die jasjes dan hangen?quote:Op dinsdag 9 juli 2019 20:56 schreef lorrie03 het volgende:
[..]
en een jacuzzi die ze graag wil en shel die elke dag haar haar komt doen en ger die haAR TANDEN komt bleken en shelly die 1 x per maand de extensions komt inzetten. allemaal dingen die ze zelf het opfgenoemd sorry
quote:Op dinsdag 9 juli 2019 20:59 schreef lorrie03 het volgende:
[..]
nee ze wilde een vingerprint en dat alleen mensen die werken erin kunnen in haar penthouse
Echt, wat een imbeciel mens zegquote:
En de pil.quote:
En de thiamine.quote:
waarom kreeg merel voorrang op iedereen? omdat ze er 5 maanden was, nu is mylene er al 5 maanden en jens 5 en een half en mariska 2 weken morgenquote:Op dinsdag 9 juli 2019 21:00 schreef snetje het volgende:
Mariska mag niet zeuren dat ze ergens anders wil slapen maar nu hoor ik Mylene al tig keer zeggen dat ze graag een plek voor hun tweeën wil...beetje dubbel zo..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |