Lichtbruin is donkerder met meer roodtint vaak.quote:Op donderdag 4 juli 2019 17:37 schreef fathank het volgende:
Wat is het verschil tussen lichtbruin en donkerblond?
Ik kreeg daar andere tips, bijvoorbeeld om zilvershampoo te gebruiken. Maar ik wou graag weten of het mogelijk is om het zelf te verven omdat het eigenlijk maar 1 tintje lichter is.quote:Op donderdag 4 juli 2019 17:32 schreef Doedezemaar het volgende:
Bij mij lukte het prima, maar dat zegt niks. Maar kreeg je op viva geen goede tips?
Ik ga sowieso eerst aan een kapper vragen om advies. Het is wel zo dat toen ik mijn haar met highlights lichtbruin wou verven, dat de kapper dat mij toen ook erg afraadde maar het uiteindelijk wel goed is gekomen. Maar ja, verder zou ik het ook eerst gewoon op 1 plukje kunnen uittesten hoe de kleur dan word.quote:Op donderdag 4 juli 2019 18:24 schreef Holyme het volgende:
Lichter gaan is niet verven, maar blonderen, en dan vaak alsnog verven naar de gewenste kleur. Zelf verven doe ik gerust, zelf blonderen begin ik niet meer aan, dat kun je heel moeilijk gecontroleerd doen zonder professionele achtergrond. Als het echt maar 1 tintje is (ik gok voor kappers iets meer dan dat) dan zou ik gewoon een donkerblonde verf gebruiken in de hoop dat het dat roodsige wat dekt. En dan niet superlang laten zitten, dan loop je risico dat het alsnog te donker wordt. Wil je zeker zijn van het resultaat en niet experimenteren, dan gewoon naar de kapper gaan.
Werkt zilvershampoo ook? Ik heb vandaag namelijk van andrelon de zilvershampoo & conditioner gehaald.quote:Op donderdag 4 juli 2019 18:36 schreef Morrigan het volgende:
Blauwe shampoo (zoek op blue shampoo) zou de oranje gloed uit je haar moeten halen. Ik heb er zelf alleen geen ervaring mee.
Het is er niet voor gemaakt, maar je kunt het proberen. Die van Andrelon is sowieso niet heel erg heftig.quote:Op donderdag 4 juli 2019 18:41 schreef Sasha2002 het volgende:
[..]
Werkt zilvershampoo ook? Ik heb vandaag namelijk van andrelon de zilvershampoo & conditioner gehaald.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |