Info omtrent opheffing regel: 'niet mogen klagen over Fok!'
De regel over het niet mogen klagen over Fok! is opgeheven in Klaagbaak. Houd er wel rekening mee dat het opheffen van de regel niet meteen betekent dat er maar van allerlei klaagtopics over Fok! gepost mogen worden.
Zorg er dus voor dat je de klacht die je hebt goed onderbouwt, kom dus niet aan met topics met alleen teksten als: 'Fok! is sloom', of: 'Ik kan niet meer in ONZ posten' in de openingspost. Topics die daar over gaan worden gewoon gezien als bagger en gaan dan ook zonder pardon op slot.
Uiteraard worden bans nog steeds niet besproken op Fok!, die regel geld natuurlijk ook nog gewoon hier in Klaagbaak.
Verder hoop ik dat het opheffen van de regel helpt om van Klaagbaak een leuker forum te maken dan het nu is, als je eventuele klacht over het forum goed onderbouwt is dan is het geen probleem en laten we je topic gewoon open.