Ja dat gepiel altijd in die zakkenquote:Op zondag 9 juni 2019 18:11 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Nee, een bakje is makkelijker eten.
Kan ik de mayo beter verdelen.
Zoals ik al zei, ik weet het niet. Ik twijfel. Ik ben vaak een buitenstaander, daar zou ik wat meer mee moeten doen.quote:Op zondag 9 juni 2019 18:13 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ik kan mij dat zo goed voorstellen, want schilderen is soms ook zo. Lastig/frustrerend en niet altijd leuk.
Onderzoeksjournalistiek dus meer..en daar al je ook wel eens mensen voor moeten interviewen lijkt mij. Maar interviewartikel minder gauw..
hmm misschien een thema nemen, dat onderzoeken, over schrijven en zien wat de redactie/een redactie ( de Correspondent!!11 of ander blad/krant/site ?) het wat vindt?
Herkenbaar, ik maak het ook veel mee in de modelbouw dat iemand vraagt naar de juiste kleur of camouflagepatroon terwijl die er niet is. Men gebruikte wat voor handen was.quote:Op zondag 9 juni 2019 18:13 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ik kan mij dat zo goed voorstellen, want schilderen is soms ook zo. Lastig/frustrerend en niet altijd leuk.
Lekker heh?quote:Op zondag 9 juni 2019 18:22 schreef Scrutinizer het volgende:
Skyr gekocht in de bonusaanbieding. Goeden tip, FANN
Dat is vaak een heel mooie o servatiepositie. Je vindt je weg wel!quote:Op zondag 9 juni 2019 18:21 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, ik weet het niet. Ik twijfel. Ik ben vaak een buitenstaander, daar zou ik wat meer mee moeten doen.
er zijn best vaak aanbiedingenquote:Op zondag 9 juni 2019 18:24 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ja. Maar normaal is het best duur, vind ik.
Is ook lekker als dip, met pistache nootjes! En nog wat kruiden die ik niet ..oja, komkommer, chilipeperquote:
Nu eerst maar even verder en de GP bekijken.quote:Op zondag 9 juni 2019 18:26 schreef Voxs het volgende:
[..]
Dat is vaak een heel mooie o servatiepositie. Je vindt je weg wel!
Boek..
quote:Op zondag 9 juni 2019 18:27 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nu eerst maar even verder en de GP bekijken.
Later
oh... dat heb ik nog nooit geprobeerdquote:Op zondag 9 juni 2019 18:27 schreef Voxs het volgende:
[..]
Is ook lekker als dip, met pistache nootjes! En nog wat kruiden die ik niet ..oja, komkommer, chilipeper
Recept in hoofd kwijt.
Ik had verjaardag visitequote:Op zondag 9 juni 2019 18:31 schreef FANN het volgende:
[..]
wat heb jij gedaan vandaag?![]()
ik niet zo heel veel eigenlijk
Alweer jarig ?quote:Op zondag 9 juni 2019 18:32 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Ik had verjaardag visite![]()
Wel buiten gezeten in de zon, of geen mooi weer daar?
Ja, of je zit uren te emmeren over een detail, omdat je het maar niet goed krijgtquote:Op zondag 9 juni 2019 18:22 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Herkenbaar, ik maak het ook veel mee in de modelbouw dat iemand vraagt naar de juiste kleur of camouflagepatroon terwijl die er niet is. Men gebruikte wat voor handen was.]
Ook lekker.quote:Op zondag 9 juni 2019 18:30 schreef FANN het volgende:
[..]
oh... dat heb ik nog nooit geprobeerd![]()
ik doe en van alles heen, bosbessen, aardbeien, banaan etc. etc. ...
zou de koning van Siam zeggen
hier is het wel mooi weer.... beetje te zonnig voor mijquote:Op zondag 9 juni 2019 18:32 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Ik had verjaardag visite![]()
Wel buiten gezeten in de zon, of geen mooi weer daar?
oh... ik gaat eens kieken!quote:Op zondag 9 juni 2019 18:34 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ook lekker.
Hier gevonden: https://www.ah.nl/allerha(...)he-munt-en-komkommer
Ja hier was ook best warm in de zon, volgende week ook weer even wandelen denk ik..mits het weer zo blijft als vandaagquote:Op zondag 9 juni 2019 18:36 schreef FANN het volgende:
[..]
hier is het wel mooi weer.... beetje te zonnig voor mijalleen effe naar Dirk gelopen,
vanavond ga ik wandelen, in ieder geval 5 km en alles erbij in mooi mee genomen![]()
spieren kweken
ik ga altijd 's avonds wandelen ...quote:Op zondag 9 juni 2019 18:38 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Ja hier was ook best warm in de zon, volgende week ook weer even wandelen denk ik..mits het weer zo blijft als vandaag
' S avonds ik ook, mits ik er zin in heb en ligt ook aan t weerquote:Op zondag 9 juni 2019 18:43 schreef FANN het volgende:
[..]
ik ga altijd 's avonds wandelen ...
gedoe en gedoe![]()
ik ga even iets eten Mousaka
Ik ook als ik zin heb.quote:Op zondag 9 juni 2019 18:43 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
' S avonds ik ook, mits ik er zin in heb en ligt ook aan t weer
Eetse
quote:
Hoelang is lang?quote:Op zondag 9 juni 2019 19:00 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik was al lang weg daar toen jij geboren werd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |