Alles wat je altijd al over computers, hardware, software, internet en elektronische gadgets had willen weten, maar niet op Tweakers.net durft te vragen.
Voor velen een simpele vraag met een simpel antwoord waarschijnlijk. Ik heb gewone hosting bij strato voor een domeinnaam en wat opslagruimte. Ik wil graag node.js gebruiken. Daarvoor heb ik een virtuele of dedicated server nodig van wat ik begrijp of klopt dat niet?
Wil eigenlijk gewoon wat dingetjes uitproberen zoals websockets voor een chat i.p.v. telkens via ajax een request te doen etc. Lokaal op mijn computer geen probleem om node.js te installeren en gewoon de tutorials te volgen maar vraag me dus af of ik daarvoor echt een server nodig heb om die dingen op te installeren.