Vanochtend 1.38quote:Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef dvdfreak het volgende:
Wat waren de oďds dat ajax de finale zou halen
Toepasselijke vergelijking inderdaad.quote:Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef Geenfrietmaarpatat het volgende:
[..]
Ook niet als de spelers van Tottenham met mitrailleurs op de spelers van Ajax haddden mogen schieten
dat was in de eerste wedstrijd al duidelijk. Matige coach dat van de spurs.quote:Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef Vjenne12345 het volgende:
Die wanyama kan echt niet voetballen hé.
'Dure prijzen'quote:Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Of er rijden wel treinen ook zekers
Ah. De laatste keer dat ik in Barcelona de trein nam was dat echt zo’n heet vercrackt dingquote:Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Is een hypermoderne sneltrein met betere airco dan de Nederlandse treinen.
Gelukkig is door de EU reizen niet zo moeilijkquote:Op woensdag 8 mei 2019 21:43 schreef Doublepain het volgende:
Als je slim bent boek je ticket Barcelona en dan treintje Madrid pakken
je zou maar een tientje ingezet hebben ¤¤¤¤¤quote:Op woensdag 8 mei 2019 21:45 schreef dvdfreak het volgende:
Wat waren de oďds dat ajax de finale zou halen
Volgens Danny mag datquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 08-05-2019 21:48:11 ]
Wel de lokale trein. Niet de trein tussen Barca en Madrid.quote:Op woensdag 8 mei 2019 21:46 schreef Groby het volgende:
[..]
Ah. De laatste keer dat ik in Barcelona de trein nam was dat echt zo’n heet vercrackt ding
Beetje powerquote:Op woensdag 8 mei 2019 21:46 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
dat was in de eerste wedstrijd al duidelijk. Matige coach dat van de spurs.
jaquote:
Afhankelijk van de context jaquote:
De Spurs zijn in staat om in de tweede helft 3 goals te maken.quote:Op woensdag 8 mei 2019 21:47 schreef RedLabel het volgende:
Ajax is een beetje dom bezig. Waarom nog energie verspillen als de wedstrijd gespeeld is. Beter concentreren op de titel?
Spelers wisselen? stapje terug doen en de wedstrijd uitspelen?
[ afbeelding ]
je maar niet vandaag , misschien tegen MVVquote:Op woensdag 8 mei 2019 21:47 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
De Spurs zijn in staat om in de tweede helft 3 goals te maken.
hebben ze daar geen alternatief?quote:Op woensdag 8 mei 2019 21:47 schreef Adames het volgende:
[..]
Beetje power
Al hebben ze dat nu iets te veel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |