Hoe ging het verder met hem? Bleef hij clean of kwam er een terugval? In de docuserie Caveman: Patrick is terug volgt Beau van Erven Dorens de meest opvallende (ex-)dakloze uit het Rotterdam Project. ‘Het leven van hem zou niet lang meer hebben geduurd’
![?appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&quality=0.9]()
Begin januari dit jaar. Patrick van der Jagt (44) staat op Schiphol. Net terug Zuid-Afrika. Iets zwaarder en bloednerveus. Hij heeft drie maanden in een afkickkliniek gezeten. Zijn zus wacht hem op. De telefoon gaat. Het is Beau van Erven Dorens.
Of ze mogen filmen, is de vraag. Het Rotterdam Project is voorbij, maar de televisiemaker wil graag een vervolg. Van der Jagt, in Nederland beter bekend als Patrick, vindt het goed. ,,De mensen hebben alleen maar ellende van mij gezien. Het is fijn als ze nu een positiever beeld krijgen”, stelt de meest opvallende inmiddels ex-dakloze in het Rotterdam Project, het televisieprogramma van Beau van Erven Dorens.
Sinds Patrick op 9 januari weer terugkeerde in Nederland, volgden de camera’s van Team Beau hem op de voet. Hoe verging het hem? Slaagde hij erin van de drugs en drank af te blijven of kwam er een terugval? Caveman: Patrick is terug, de serie die vanaf vanavond is te zien bij RTL5, geeft het antwoord. ,,Een document van wederopstanding, vertrouwen en liefde”, zegt Van Erven Dorens.
RTL5, 20:30
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer