Ja hij kan al niet op slot, maar als de ramen open gaan staan is het helemaal van NEEM MIJ MEE!!!!quote:
En wat als die gestolen wordt?quote:Op woensdag 17 april 2019 08:13 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Ja hij kan al niet op slot, maar als de ramen open gaan staan is het helemaal van NEEM MIJ MEE!!!!
Eigenlijk een beetje een Chloro op wielenquote:Op woensdag 17 april 2019 08:10 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Mijn eigen is gister al naar de schroot gegaan, dit is even tijdelijk autootje. Wat een drama bak
Hahahaha koekoekquote:Op woensdag 17 april 2019 08:17 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Eigenlijk een beetje een Chloro op wielen
Ja maakt blijkbaar weinig uit, maar trek als ik straks weer thuis kom een van de polen eraf, dan heeft hij gewoon helemaal geen stroom meer.quote:
Slim.quote:Op woensdag 17 april 2019 08:18 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Ja maakt blijkbaar weinig uit, maar trek als ik straks weer thuis kom een van de polen eraf, dan heeft hij gewoon helemaal geen stroom meer.
Zal ze vast aardig vindenquote:Op woensdag 17 april 2019 08:17 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Eigenlijk een beetje een Chloro op wielen
Ja zou mij zo schuldig voelen als hij ineens weg is, ben altijd wel zuinig op de spullen die ik leen.quote:
Risico dat je neemt als je zo’n bak leent ja. Maar ook verantwoordelijkheid van de eigenaar. Toch?quote:Op woensdag 17 april 2019 08:20 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Ja zou mij zo schuldig voelen als hij ineens weg is, ben altijd wel zuinig op de spullen die ik leen.
Ja heb hem net uit bed gebeld dat de ramen weer open stonden, toen was oh nou ja. Denk dat ik mij er drukker om maak dan hijquote:Op woensdag 17 april 2019 08:24 schreef xcachet het volgende:
[..]
Risico dat je neemt als je zo’n bak leent ja. Maar ook verantwoordelijkheid van de eigenaar. Toch?
Macaroniquote:Op woensdag 17 april 2019 08:25 schreef xcachet het volgende:
En dan heb ik het over een bord macaroni voor ruim 5 euro.
ja is altijd hèquote:Op woensdag 17 april 2019 08:23 schreef xcachet het volgende:
Gisteren was het de Nationale dag van de Gezonde Schoolkantine. Op mijn school is een bord warm avondeten met wat te drinken 7,05 euro en een patatje, kroket, bolletje, mayo, mosterd en drinken 4,45.![]()
Wel macaroni gegeten omdat ik dit weekend ook al fast good ga eten.quote:Op woensdag 17 april 2019 08:47 schreef Trollscience het volgende:
[..]
ja is altijd hèkanjertriest dat soort acties
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |