Sssst dwergje.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:10 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
Neee hee ben niet zo groot
Wij kijken en zien en horen een inbuseel als Gerrit zoiets zeggen over Mylène...en sommigen denken danquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:09 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Iets wat hij toen riep uit emotie , maar om dat nou serieus te nemen is een beetje zwakzinnig
Top TT.quote:
Waar gaan we vechtenquote:
Love you tooquote:
Als ze dit geweten had, had ze hem links laten liggen. Een vieze hond is het.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:02 schreef krabje het volgende:
[..]
en daarom had ze er niet in moeten gaan,want je zegt het al ,is een ex en waarom wil ze erin en dan zo binnen komen zoals zij deed op die hakken en ger laten schrikken,ik vind het een idiote actie.
Weer zo'n dooddoener. Zucht!quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:03 schreef FreshFruit72 het volgende:
Tadaaa,Gerrit is een loverboy.En Mylène een heilige maagd.
quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:14 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Als ze dit geweten had, had ze hem links laten liggen. Een vieze hond is het.
Nou nou poeh poeh wat een bedreigingquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:13 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Wij kijken en zien en horen een inbuseel als Gerrit zoiets zeggen over Mylène...en sommigen denken danbe my guest en anderen vinden het een bedreiging, meningen verschillen....
Maar niet voor moeders, en alle moeders voelen dat als een bedreiging, als iemand dat zegt over jouw kind.
Je wilde toch weten of ik kinderen had? Vraag mij nog steeds af waarom je dat vroeg.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:03 schreef VitaSackville het volgende:
[..]
Rustagh...tis een soap hoor...neem t allemaal niet zo serieus
Tis haar hondje....belonen,straffen...t hoort allemaal bij de opvoedingquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:14 schreef Jemoederniet het volgende:
Gisteren lag Kaylee nog enorm irritant te zeuren, en vandaag beloont Dylan dat gedrag door iets liefs te doen in de iglo.
quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:16 schreef VitaSackville het volgende:
[..]
Tis haar hondje....belonen,straffen...t hoort allemaal bij de opvoeding
Jij bent geen partij voor mij.Ik sloop je.quote:
quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:16 schreef Amphorapotje het volgende:
Vraagje; is er ooit in het Utopia tijdperk weleens zo'n brief door de redactie door gelaten, die ook nog eens hardop werd voorgelezen??????
Talpa heeft het weer op de rit gezet, zal wel een bonus tegenover staan.
Ik zie zojuist dat ik niet de enige ben die zich dat afvraagtquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:16 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Je wilde toch weten of ik kinderen had? Vraag mij nog steeds af waarom je dat vroeg.
kijk je wel 20 uur anders je mening voor je houden graagquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:16 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Je wilde toch weten of ik kinderen had? Vraag mij nog steeds af waarom je dat vroeg.
LBquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:18 schreef VitaSackville het volgende:
[..]
Ik zie zojuist dat ik niet de enige ben die zich dat afvraagt
Nee, ik zal niet de enige zijn. Ik ga niet oordelen over wat je kunt of niet kunt. Ik heb mijn mening gegeven en dat is het voor mij.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:04 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Ja hoor. Jij bent vast de enige in de wereld die dingen los van elkaar kan zien. Not dus
Voor mij hebben anderen personen, hoe ik ze zie totaal niks te maken met of ze met Jessie omgaan of niet.
Ik kan gelukkig de dingen nog gescheiden zien zoals velen hier. Maar een aantal totaal niet terwijl ze dat wel verkondigen
Dylan hoopt stilletjesquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:17 schreef StruisZVeugelT het volgende:
Kweel & Dill
romantisch in de Iglo
2 jaar samen vieren
zachtjes tikt de regen op ut plastic
kusjes geven
panekoek met aarebei
Tuurlijk...tis allemaal maar theater...quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:16 schreef Amphorapotje het volgende:
Vraagje; is er ooit in het Utopia tijdperk weleens zo'n brief door de redactie door gelaten, die ook nog eens hardop werd voorgelezen??????
Talpa heeft het weer op de rit gezet, zal wel een bonus tegenover staan.
Gerrit moet even wat verduren voordat hij zijn DJ set krijgt!quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:16 schreef Amphorapotje het volgende:
Vraagje; is er ooit in het Utopia tijdperk weleens zo'n brief door de redactie door gelaten, die ook nog eens hardop werd voorgelezen??????
Talpa heeft het weer op de rit gezet, zal wel een bonus tegenover staan.
Dat is een bedreigingquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:17 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Jij bent geen partij voor mij.Ik sloop je.
Ik drink hem onder de tafel.quote:
Ik weet wie het zegtquote:
Echt niet....quote:
Vindt hem vrij laconiek op de brief reageren......dusquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:20 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Gerrit moet even wat verduren voordat hij zijn DJ set krijgt!
Nog ff uitmelken dit gedoe en dan krijgt hij via Jessie, toestemming van de Febo.
Samen onder de tafel.quote:
Who cares. Menig persoon zou hun geliefde het hek over trekken. Maar...... het was een nette brief, er is niet gescholden of bedreigd en de FEBO heeft het doorgestuurd. Dus het is dus WEL de bedoeling. Ik vind het terecht, die Gerrit moet een keer met beide benen op de grond komen te staan, want die draaide door.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:05 schreef zodeju het volgende:
[..]
Daar ze de meeste over eens, zou mijn dochter ook niet graag aan Gerrit gekoppeld zien.....neemt niet weg dat het niet de bedoeling is brieven te sturen naar bewoners waar je geen familie van bent......die eerst ook nog eens bij andere terecht komen voordat hij die brief kreeg.
Deal.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is HUN zaak, een zaak tussen Gerrit en Mylene. Als Gerrit het zo erg vond, had hij niet met haar in bed moeten gaan liggen.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:07 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
TB,Mylène is vreemdgegaan in die relatie,daar zit voor mij crux.Die moeder zou haar dochter moeten aanspreken die nu met Jens ligt te rupsen.
Ohh dat krijgt ie vanavond wel op zn boterham wat er allemaal mist en dat die z2weetpoten heeftquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:24 schreef DKUp het volgende:
Keesje mist kaas en hartig, Keesje met bier en pannenkoek.
Ze zei daarnet al wel veelbelovend: Maarrrrrr vanavonddddddddddquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:19 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Dylan hoopt stilletjes
Pikstraf voorbij?
Heb ik hoofdpijn.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:26 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Ze zei daarnet al wel veelbelovend: Maarrrrrr vanavondddddddddd
En wat zou ze voor Bil hebben voor verrassing of kadootje?quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:14 schreef Jemoederniet het volgende:
Gisteren lag Kaylee nog enorm irritant te zeuren, en vandaag beloont Dylan dat gedrag door iets liefs te doen in de iglo.
Het is geen examen hoor.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:08 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
klopt als een bus lees hier bij... misschien las ze hier ook wel bij of elders
quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:24 schreef StruisZVeugelT het volgende:
Helly zoekt Bier
dat gat ze brengen naar de Date
st verassing
Date loopt op rolletjes
de rest van de meute nomt BobotieEn dan roept Kayleee. Dank je wellllll Shelley (of zoiets)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Shelley heeft er geen zak aan gedaan. His en Chris hebben de dingen opgepakt omdat Shelley weer eens verzaakte----------------------------
Indeling Slaapplaatsen (Wie slaapt waar in Utopia)
----------------------------
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SL weer. Lurkmodus.Don't be quick to jump to conclusions....................
it's a total eclipse of the heart. https://www.youtube.com/watch?v=lcOxhH8N3Bo
minstens 20 uur kijken per dag dan klopt je meningquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:28 schreef ThunderBitch het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op dinsdag 2 april 2019 19:08 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
klopt als een bus lees hier bij... misschien las ze hier ook wel bij of elders
[/quote
Het is geen examen hoor.
Absoluut een dwaas, kan diequote:Op dinsdag 2 april 2019 19:25 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Dat is HUN zaak, een zaak tussen Gerrit en Mylene. Als Gerrit het zo erg vond, had hij niet met haar in bed moeten gaan liggen.
Het gaat om het vieze karakter van Gerrit. Dan mag hij nu wel lekker liggen in de cos bij sommige mensen, maar er is voor mij niets veranderd om hem een dwaas te vinden.
quote:
quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:29 schreef Amphorapotje het volgende:
[..]Idem. Ga ook maar in lurkmodusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SL weer. Lurkmodus.
----------------------------
Indeling Slaapplaatsen (Wie slaapt waar in Utopia)
----------------------------
Dus moeder werkt met achter mee......en is een hint voor Gerrit ....dan hadden ze dat al veel eerder met Tim kunnen doen.......quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:22 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Who cares. Menig persoon zou hun geliefde het hek over trekken. Maar...... het was een nette brief, er is niet gescholden of bedreigd en de FEBO heeft het doorgestuurd. Dus het is dus WEL de bedoeling. Ik vind het terecht, die Gerrit moet een keer met beide benen op de grond komen te staan, want die draaide door.
Zwolle zeker? Ik las het elders al.quote:
quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:31 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Zwolle zeker? Ik las het elders al.
ow my god ik ben bij hem 24 aprilquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:30 schreef MariaElena2018 het volgende:
Hiske is ben Saunders aan het uitnodigen
Alles moet gedaan worden voor Keesje toch?quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:31 schreef yaello het volgende:
Heeft onze lieve Kaylee ook iets voor d'r vriendje of niet?
Niks uit emotie. Heb hem dat vaker horen zeggen en dan was hij zo kalm als wat en wilde zijn punt maken. Niks emotie.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:09 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Iets wat hij toen riep uit emotie , maar om dat nou serieus te nemen is een beetje zwakzinnig
Het ging erom hoe het was voor een moeder om het gedrag van Gerrit te zien.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:09 schreef zodeju het volgende:
[..]
Nee, is het zelfde als ik maak gehakt van je........das ook nog nooit gebeurt. Grote bek van een 23 jarig jochie die niks is.........
Gelukkig niet gezien, maar dat gaat ook een beetje lastig daar.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:10 schreef VitaSackville het volgende:
[..]
Heb jij ooit Brenda werkelijk iemand "in de bek zien schijten".... T zijn utopianen,die lullen maar wat
Gerrit doet hetzelfde als dat waar hij Mylène van beschuldigd...Veel te jong zijn om alles beter te weten met zijn grote bek!quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:32 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Niks uit emotie. Heb hem dat vaker horen zeggen en dan was hij zo kalm als wat en wilde zijn punt maken. Niks emotie.
Blaffende honden bijten nietquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:32 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Niks uit emotie. Heb hem dat vaker horen zeggen en dan was hij zo kalm als wat en wilde zijn punt maken. Niks emotie.
Jij begrijpt hoe het werkt.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:37 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Gerrit doet hetzelfde als dat waar hij Mylène van beschuldigd...Veel te jong zijn om alles beter te weten met zijn grote bek!
Als Jessie een hekel zou hebben aan Gerrit zoals hij heeft aan Mylene, dan bungelde Greet helemaal onderaan de popu poll!
Ik vind daar niks normaal en als moeder zou ik mijn dochter daar niet willen zien dus niet kijken als ik haar niet tegen kan houden.......quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:34 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Het ging erom hoe het was voor een moeder om het gedrag van Gerrit te zien.
Jij zou het normaal vinden, ik niet hoor.
Iemand met losse handjes.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:30 schreef MariaElena2018 het volgende:
Hiske is ben Saunders aan het uitnodigen
Het gedrag van Mylène is wel normaal? Laat die moeder daar eens naar kijken.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:34 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Het ging erom hoe het was voor een moeder om het gedrag van Gerrit te zien.
Jij zou het normaal vinden, ik niet hoor.
Geloof dat maar. Ik ga er niet vanuit.quote:
Ik begrijp je!quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:38 schreef DKUp het volgende:
Even een pauze, Keesje trek ik niet zoals Myleentje en Brandon.
Tot zo
Jij zou niet kijken als je dochter daar zat?quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:38 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ik vind daar niks normaal en als moeder zou ik mijn dochter daar niet willen zien dus niet kijken als ik haar niet tegen kan houden.......
En zou me meer storen aan het gedrag van mijn dochter als ze zo vreselijk kleeft aan iemand die eigenlijk steeds weer opnieuw duidelijk probeert te maken dat hij er geen naam aan wil geven.....en naar bed met hem gaat alleen omdat hij het wel gezellig vindt een maatje.....
Dat zal ze ook wel doen. Waarom probeer je koste wat het kost Gerrit goed te praten en/of de moeder van Mylene te bekritiseren?quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:39 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Het gedrag van Mylène is wel normaal? Laat die moeder daar eens naar kijken.
Ik wil helemaal niet eens weten wie Pucky en Noa zijn.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:41 schreef FreshFruit72 het volgende:
Die Kaylee spoort echt niet met haar Pucky en Noa.
Omdat ik het niet vind kloppen.Ken je het gevoel wanneer je partner is vreemdgegaan?quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:41 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Dat zal ze ook wel doen. Waarom probeer je koste wat het kost Gerrit goed te praten en/of de moeder van Mylene te bekritiseren?
zijn broerrquote:
Waarom vraag je je dat af? Misschien zou jij die vraag eerst kunnen beantwoorden.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:15 schreef StruisZVeugelT het volgende:
[..]![]()
![]()
vraag me oprecht af
of je kids hebt
en van welke leeftijd
Zo krijg je nare praatjes in de wereldquote:
weer de makkelijkste weg. Je kan ook zorgen dat er morgen zakken komen. Maar ja ze slapen liever uitquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:43 schreef Bestweldonker het volgende:
Er zijn geen verzendzakken meer, dus Gerrit en Hiske hoeven morgen geen brood te bakken.
Volgens mij vertelde Mylene zelf dat ook haar relatie met Gerrit meer " friends with benefits"" waren. En nu dan weer met Jens.......zou me daar ook drukker over maken dan wat een slap kereltje zegt of roddelt.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:39 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Het gedrag van Mylène is wel normaal? Laat die moeder daar eens naar kijken.
Jij weet beter,wat ga je laten zetten?quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:45 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
Zo krijg je nare praatjes in de wereld
Daar komt de aap uit de mouw. Geeft niet hoor. Als iemand zegt dat hij of zij je kapot gaat maken, dan kun je daaruit concluderen dat de persoon je het leven flink zuur gaat maken. In Utopia niet zo fijn.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:16 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nou nou poeh poeh wat een bedreiging
Maar dit zegt idd veel over ma Myl
Net zo'n bemoeial als haar dochter
Lotus bloem op mijn schouderquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:47 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Jij weet beter,wat ga je laten zetten?
Nee......honderd procent zeker........zou me meer verdriet dan plezier geven....steek me kop wel in het zand......quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:40 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Jij zou niet kijken als je dochter daar zat?
Dat geloof ik niet.
ik weet inderdaad beter, Is Dean Saunders nlquote:Op dinsdag 2 april 2019 19:47 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Jij weet beter,wat ga je laten zetten?
En toch de moeder kielhalen.quote:
Dat is iets wat ze allang hebben uitgesproken. Als hij er echt zo mee had gezeten was hij niet zo blij geweest toen hij haar zag en had hij niet met haar in bed gelegen die keer. Gerrit is behoorlijk vals geweest over haar, en heeft dingen gezegd tegen haar waarvan ik in eerste instantie al niet snapte dat ze het pikte.quote:Op dinsdag 2 april 2019 19:44 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Omdat ik het niet vind kloppen.Ken je het gevoel wanneer je partner is vreemdgegaan?
Die pijn?
Dat heeft zij Gerrit geflikt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |