Die is net zo traag als dikke stront door een trechter..quote:Op zondag 24 maart 2019 08:47 schreef pollewop77 het volgende:
Nog een kwartiertje Shelley, opschieten
quote:Op zondag 24 maart 2019 08:48 schreef cobain1994 het volgende:
[..]
Die is net zo traag als dikke stront door een trechter..
Dat dus Poezewoes. Moeder was of is knettergek met die relatie van Shel en denk dat dat ook mee speelt.Jessie druk aan het schoppen en Shel in afwachting voor haar moeder.|Triest dat je zo zenuwachtig voor je moeder moet zijn eigenlijk.quote:Op zondag 24 maart 2019 08:40 schreef Poezewoes het volgende:
je kan je ook niet als moeder overal mee bemoeien,als ze al volwassen zijn.
Opmaken en haartjes doen is belangrijker. Ze moet er wel goed uit zien als ze de wind van voren krijgtquote:Op zondag 24 maart 2019 09:02 schreef yaello het volgende:
Shelley heeft niet door dat het al tijd is
vandaar die haarlakquote:Op zondag 24 maart 2019 09:03 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Opmaken en haartjes doen is belangrijker. Ze moet er wel goed uit zien als ze de wind van voren krijgt
Ach zodra d'r bezoek binnenkomt moet ze toch weer janken, zoals altijd. Dus waarom al die moeite doenquote:Op zondag 24 maart 2019 09:03 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Opmaken en haartjes doen is belangrijker. Ze moet er wel goed uit zien als ze de wind van voren krijgt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |