Tsja. Boeien.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 23:49 schreef Hagenesie het volgende:
[..]
Dylan heeft volgens mij over een paar jaar helemaal niets meer te vertellen.
Heeft ie nu al niet meer....quote:Op zaterdag 23 maart 2019 23:49 schreef Hagenesie het volgende:
[..]
Dylan heeft volgens mij over een paar jaar helemaal niets meer te vertellen.
Ze zijn hun tanden aan het poetsen.quote:
Die relatie hebben ze al 2 jaar, dus een sukkeltje was het al.quote:Op zondag 24 maart 2019 00:00 schreef Angelique61 het volgende:
Net al Jens wordt Dylan ook een sukkeltje door de relatie....
Het beste wat hij nu kan doen is ff naar de douche lopen en zijn voeten gaan wassen.quote:Op zondag 24 maart 2019 00:01 schreef Jemoederniet het volgende:
Wat een zeikerd die Kaylee. Zal niet lang meer duren die relatie.
Kaylee die al spreekt over het volgende vriendinnetje dat Dylan zal hebben.
Dylan die "geen flikker" ergens aan doet aan zijn stinkvoeten.
Dylan beledigd omdat Kayle hem voor heel Nederland te kakken zet.
Kaylee op haar beurt beledigd hij er schijt aan heeft en er niets aan doet.
Verder al die rotklusjes die Dylan moet opknappen, zoals namens haar iemand aanspreken.
En nu wegrollen, met de rug naar hem toe. Pikstraf vandaag. Niet lief genoeg geweest.
Dylan kan hier maar beter vroeg dan laat een eind aan maken.
Oh?quote:Op zondag 24 maart 2019 00:01 schreef Jemoederniet het volgende:
Wat een zeikerd die Kaylee. Zal niet lang meer duren die relatie.
Kaylee die al spreekt over het volgende vriendinnetje dat Dylan zal hebben.
Dylan die "geen flikker" ergens aan doet aan zijn stinkvoeten.
Dylan beledigd omdat Kayle hem voor heel Nederland te kakken zet.
Kaylee op haar beurt beledigd hij er schijt aan heeft en er niets aan doet.
Verder al die rotklusjes die Dylan moet opknappen, zoals namens haar iemand aanspreken.
En nu wegrollen, met de rug naar hem toe. Pikstraf vandaag. Niet lief genoeg geweest.
Dylan kan hier maar beter vroeg dan laat een eind aan maken.
Das waar....quote:Op zondag 24 maart 2019 00:01 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Die relatie hebben ze al 2 jaar, dus een sukkeltje was het al.
Geen gefoezel in een real live reality. punt...quote:Op zondag 24 maart 2019 00:11 schreef PoezeligDing het volgende:
Een Jens en Mylene die aan het zoenen zijn worden ook van de streams gehaald.
haha dus niet he zou het dan helemaal niet gaan doenquote:Op zondag 24 maart 2019 00:03 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Het beste wat hij nu kan doen is ff naar de douche lopen en zijn voeten gaan wassen.
Dat weet je niet. Misschien wil ze wel dat zijn voeten naar roosjes ruiken voordat ze zijn grote teen in haar mond steekt.quote:Op zondag 24 maart 2019 00:18 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
haha dus niet he zou het dan helemaal niet gaan doen
Lekker preuts allemaal..quote:Op zondag 24 maart 2019 00:15 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Buiten beeld wel, maar dat is een aanname van mij.
Ik denk Jessiequote:Op zondag 24 maart 2019 00:29 schreef Yaksa het volgende:
Christel gaat ff roken en het loslaten.
Geen idee waar ze het over heeft.
Haar naam wordt door het slijk gehaald door hem.
Denk dat het over Gerrit gaat, die had zo bekokstoofd dat niet hij maar Chris op de bank kwam.quote:Op zondag 24 maart 2019 00:32 schreef PoezeligDing het volgende:
Wie heeft Chris voor lul gezet in het huisje?
Brandon?
Die durft niet eens naar naakte vrouwen te kijken...quote:Op zondag 24 maart 2019 00:32 schreef PoezeligDing het volgende:
Wie heeft Chris voor lul gezet in het huisje?
Brandon?
Yep gaat om Jessie, want daar was ze eerst kwaad op omdat zij toen op de bank kon komen met hun stemplan(hun 3 had ze t over...waren Merel en Gerrit ook bij betrokken)quote:
Nee want His zei net "Gerrit doet t ook weleens"quote:Op zondag 24 maart 2019 00:33 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Denk dat het over Gerrit gaat, die had zo bekokstoofd dat niet hij maar Chris op de bank kwam.
Merel, Gerrit en Jessie bedoelt zequote:Op zondag 24 maart 2019 00:33 schreef snetje het volgende:
Christel: Hun alle 3 vertrouw ik niet meer ...
Ziet ze alweer dubbel?...
Maar wanneer heeft Jessie haar voor lul gezet ?quote:
Ja psies, maar Jessie confronteert haar daar dan weleens mee en mevrouwtje kan niet tegen kritiek dus dan voelt ze zich voor lul gezet(ze had het erover dat die alles uitvergroot om zelf beter te lijken, waarop His zei tis niet eens om zelf beter te lijken....daar beschuldigt ze Jessie vaker van)quote:Op zondag 24 maart 2019 00:38 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Maar wanneer heeft Jessie haar voor lul gezet ?
Mens zet zichzelf alleen maar voor schut.
Dat dus ..45 jaar en nog vlechtjes willen...quote:Op zondag 24 maart 2019 00:38 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Maar wanneer heeft Jessie haar voor lul gezet ?
Mens zet zichzelf alleen maar voor schut.
Het is fenomenaal hoe ze allemaal tegen hem opkijken daar, jong en oud. Ze nemen hem stuk voor stuk heel serieus.quote:Op zondag 24 maart 2019 00:41 schreef pecla het volgende:
[..]
Ja psies, maar Jessie confronteert haar daar dan weleens mee en mevrouwtje kan niet tegen kritiek dus dan voelt ze zich voor lul gezet(ze had het erover dat die alles uitvergroot om zelf beter te lijken, waarop His zei tis niet eens om zelf beter te lijken....daar beschuldigt ze Jessie vaker van)
Ja mooi, ben wel benieuwd wanneer het zich ook gaat vertalen in stemmen tegen hem(net zoals in UTO1), maar denk a.s. ronde misschien al wel want is niet echt een zondebok tot nu toe om massaal op te stemmenquote:Op zondag 24 maart 2019 00:45 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Het is fenomenaal hoe ze allemaal tegen hem opkijken daar, jong en oud. Ze nemen hem stuk voor stuk heel serieus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |