Maak gewoon een VMware met windows XP aanquote:Op maandag 18 maart 2019 14:31 schreef chesster het volgende:
Beste Fokkers,
Jullie vragen je vast af of ik me niet moet schamen om deze game in deze tijd nog te willen spelen. Ja dat zou moeten, maar helaas.
NoCD krek die GCW aanbied is niet voor A2 Racer maar voor A2 Racer 2, en ik kan me nog een patch herinneren die ik niet meer kan terugvinden, waarschijnlijk wel op een oude backup.
Op tweakers kon ik over deel1 niks terugvinden behalve dat iemand claimt het werkend te hebben gekregen, hier op fok is mijn verwachting van de technische kennis hoger (uiteraard).
Wie-0-Wie heeft het in zijn hoofd gekrekgen om deze game onder Win10 werkend te krijgen ?
Maar dan is er enkel software mode, en we willen natuurlijk de moderne DirectX3 (of met de a2racerpatch.exe DX5) ervaring!quote:Op maandag 18 maart 2019 15:30 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Maak gewoon een VMware met windows XP aan
vmware ondersteund gewoon dx8 emulatie, mag geen issue zijn (tenzij je host hardware niet krachtig genoeg is)quote:Op maandag 18 maart 2019 15:45 schreef chesster het volgende:
[..]
Maar dan is er enkel software mode, en we willen natuurlijk de moderne DirectX3 (of met de a2racerpatch.exe DX5) ervaring!
Echt? Dat wist ik niet en dat ga ik eens verder uitzoeken want dat klinkt machtig interessant.quote:Op woensdag 20 maart 2019 09:02 schreef mschol het volgende:
[..]
vmware ondersteund gewoon dx8 emulatie, mag geen issue zijn (tenzij je host hardware niet krachtig genoeg is)
ik heb o.a. mechwarrior 4, star wars pod racer ed gewoon gespeeld @ vmware
recentelijk volgens mij a2 racer op de kop getikt, dus misschien kan ik vanmiddag eens kijken
Bijna zeker dat Vakantie Racer wel werkt met DgVooDoo :-D (getest op Win7 een paar jaar terug)quote:
kan het op zijn vroegst volgende week testen.quote:Op woensdag 20 maart 2019 09:08 schreef chesster het volgende:
[..]
Echt? Dat wist ik niet en dat ga ik eens verder uitzoeken want dat klinkt machtig interessant.
Als je eens zou willen kijken, GRAAG! :-D
Ik lees "kaykaysnl" opmerking, en ja ik geloof dat er ooit een lamstraal was die iets van Win95 op DosBox had geknald en daar in software mode A2 Racer op kon spelen, ik zoek nog steeds die release maar heel die site is down (halve piraten site gezien je de hele package kon downloaden om te spelen, denk dat dat niet mag).
Ik had trouwens WinD3D en DgVoodoo al als wrappers geprobeert maar beide falen helaas.
Wederom vriendelijk bedankt en ik ga het uitzoeken van DirectX ondersteuning op VirualBox, misschien kan ik dat al vanavond gaan bekijken, ik hou je op de hoogte!quote:Op vrijdag 22 maart 2019 12:41 schreef mschol het volgende:
[..]
kan het op zijn vroegst volgende week testen.
virtualbox moet overigens ook degelijke directx ondersteuning hebben inmiddels (en die is tov vmware echt gratis)
quote:Op maandag 25 maart 2019 19:00 schreef Enchanter het volgende:
Eigenlijk zou er een nieuwe A2 racer moeten komen
Eens, ik ben best wel in voor een fan-remake oid :-)quote:Op maandag 25 maart 2019 19:00 schreef Enchanter het volgende:
Eigenlijk zou er een nieuwe A2 racer moeten komen
Ik had gelezen een keer dat er deze versies bestaan:quote:Op dinsdag 26 maart 2019 00:09 schreef DoeMakkelijk het volgende:
Ik krijg deel 3 niet werkend op Windows 10. Ook wel bekend als M25 racer. In W10 en onder vm alleen in software modus en 256 kleuren geloof ik.
quote:Op maandag 25 maart 2019 19:00 schreef Enchanter het volgende:
Eigenlijk zou er een nieuwe A2 racer moeten komen
Ik ben serieus om dit nieuw leven in te blazen, heeft iemand interesse mee te doen?quote:
Mijn programmeerkennis gaat niet verder dan:quote:Op donderdag 28 maart 2019 11:45 schreef chesster het volgende:
[..]
[..]
Ik ben serieus om dit nieuw leven in te blazen, heeft iemand interesse mee te doen?
Ondanks het niet het antwoord was waar ik op hoopte, lig ik wel in een deuk (niet in A2 Racer want: geen schademodel!)quote:Op donderdag 28 maart 2019 11:58 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Mijn programmeerkennis gaat niet verder dan:
10 print “A2 racer”
20 goto 10
Hier spreekt de politie! Haha hier de brandweer ouwe vogelzoeker geile kikker haas koe penis hangoor stierenklquote:Op donderdag 28 maart 2019 12:27 schreef chesster het volgende:
[..]
Ondanks het niet het antwoord was waar ik op hoopte, lig ik wel in een deuk (niet in A2 Racer want: geen schademodel!)
quote:Op maandag 18 maart 2019 15:45 schreef chesster het volgende:
[..]
Maar dan is er enkel software mode, en we willen natuurlijk de moderne DirectX3 (of met de a2racerpatch.exe DX5) ervaring!
HOLY MEUK! Dat is GAAAAAAAAAAAAF!quote:Op vrijdag 29 maart 2019 13:42 schreef mschol het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
in XP op vmware herkent hij een 3d accelerator en draait hij op 640x480
geen idee of hij hoger moet ondersteunen ofzo..
ik kan de patch voor DX5 niet vinden.. iemand?
ik kan overigens ook gaan racen, alleen effectief racen is er nog niet bij
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |