Dat is best wel een goed ideequote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:28 schreef quickstepster het volgende:
[..]
Kun je desnoods deze forumpagina laten lezen aan iemand? Hoef je het niet te "zeggen".
Of ergens opschrijven en dan aan ze geven.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:28 schreef quickstepster het volgende:
[..]
Kun je desnoods deze forumpagina laten lezen aan iemand? Hoef je het niet te "zeggen".
Je kunt het in elk geval aardig verwoorden.....nu nog durven te zeggen.....ook al struikel je over die drempel waar je nu tegenop kijkt.....je wordt áltijd opgevangen!quote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:33 schreef Mo0nlight het volgende:
[..]
Ik hoop het, ik heb gewoon heel veel angsten maar hier typen gaat redelijk
De drempel is gewoon zo hoog dat ik geen idee heb hoe ik er over heen kom, maar dit laten lezen is wel een goed ideequote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:34 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Je kunt het in elk geval aardig verwoorden.....nu nog durven te zeggen.....ook al struikel je over die drempel waar je nu tegenop kijkt.....je wordt áltijd opgevangen!
Hopelijk geven wij je hier dan een beetje steun om te klimmen....quote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:35 schreef Mo0nlight het volgende:
[..]
De drempel is gewoon zo hoog dat ik geen idee heb hoe ik er over heen kom, maar dit laten lezen is wel een goed idee
Ja dat vind ik wel heel erg fijn!quote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:36 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Hopelijk geven wij je hier dan een beetje steun om te klimmen....
Heb je voor jezelf wel geaccepteerd dat het nu eenmaal zo is?quote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:27 schreef Mo0nlight het volgende:
[..]
Ik weet niet zo goed wat me nog meer tegenhoud, ik denk het hele idee van dat ik hier ben.
Nee dat lukt me nog steeds niet. Ik ben hier al eerder geweest. Ik was in september thuis toen ging ik met ontslag maar dit ging helemaal niet goed. Toen kwam ik uiteindelijk weer hier terecht en eigenlijk sindsdien is er nog geen acceptatiequote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:42 schreef Samzz het volgende:
[..]
Heb je voor jezelf wel geaccepteerd dat het nu eenmaal zo is?
Ik denk dat je dat als eerste moet gaan accepteren. Makkelijker gezegd, dan gedaan. Maar de enige waar je invloed op hebt, ben jijzelf.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:49 schreef Mo0nlight het volgende:
[..]
Nee dat lukt me nog steeds niet. Ik ben hier al eerder geweest. Ik was in september thuis toen ging ik met ontslag maar dit ging helemaal niet goed. Toen kwam ik uiteindelijk weer hier terecht en eigenlijk sindsdien is er nog geen acceptatie
Het us wel lastig want ik ga naar een woonafdeling die ook in hetzelfde gebouw zit als waar ik nu zit. Ik wil het heel graag accepteren maar het lukt me niet. Ik kan niet accepteren dat ik zover achteruit ben gegaan..quote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:55 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik denk dat je dat als eerste moet gaan accepteren. Makkelijker gezegd, dan gedaan. Maar de enige waar je invloed op hebt, ben jijzelf.
Mijn moeder heeft ook een tijdje gedwongen opgenomen gezeten en toen zij de knop omzette en het accepteerde dat het nu eenmaal zo was, is haar herstel snel gegaan.
Nee heel moeilijk. Ik kleur het gelijk zwart. Als iets goed gaat schrik ik hier zo van dat ik gelijk weer in een negtief gat val..quote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:01 schreef quickstepster het volgende:
Kan je verbeteringen dan wel accepteren? Of lukt dat ook niet omdat je niet kan accepteren dat het mis is gegaan? We zijn allemaal mensen en we maken allemaal fouten en kunnen het geen van allen alleen
Word het accepteren makkelijker als je je bedenkt dat vooruitgang alleen maar mogelijk is door ook eens op je plaat te gaan?quote:Op dinsdag 12 maart 2019 13:57 schreef Mo0nlight het volgende:
[..]
Het us wel lastig want ik ga naar een woonafdeling die ook in hetzelfde gebouw zit als waar ik nu zit. Ik wil het heel graag accepteren maar het lukt me niet. Ik kan niet accepteren dat ik zover achteruit ben gegaan..
Dan word het wel iets makkelijker maar als ik op Mn plaat ga is alles weer negatief en zwart.. sorry het is zo moeilijk positief te zijnquote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:13 schreef Samzz het volgende:
[..]
Word het accepteren makkelijker als je je bedenkt dat vooruitgang alleen maar mogelijk is door ook eens op je plaat te gaan?
Dankjewel. Denk er zelf helaas niet zo over maar ik hoop en doe Mn best dat dit in de toekomst wel zo gaat zijnquote:Op dinsdag 12 maart 2019 14:19 schreef quickstepster het volgende:
Geen sorry zeggen voor wie en wat je bent hoor! Je mag er gewoon zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |