zijn zonder grappen de liefste honden die ik ooit heb meegemaakt, ze hebben behalve meubels nog niks vermoordquote:
ook geen egels? @Zosk @7oskquote:Op donderdag 21 februari 2019 10:17 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
zijn zonder grappen de liefste honden die ik ooit heb meegemaakt, ze hebben behalve meubels nog niks vermoord
'nog'quote:Op donderdag 21 februari 2019 10:17 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
zijn zonder grappen de liefste honden die ik ooit heb meegemaakt, ze hebben behalve meubels nog niks vermoord
mijn vorige hond had wel een keertje de konijn van de buren genakt, moest die konijn maar geen hol naar onze tuin graven hahaquote:
Begon toen ik ongeveer 18 was ja. Zette zich door tot ik 20 was en sindsdien is mijn haargrens gelijk gebleven en zit ik nu 7 jaar met inhammen.quote:Op donderdag 21 februari 2019 10:16 schreef HPLC het volgende:
[..]
ja hoor, op je 17de ofzo kreeg jij inhammen, geloof er niks van
Godverdomme zou echt zo tering hard janken als dit zou gebeurenquote:Op donderdag 21 februari 2019 10:18 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
mijn vorige hond had wel een keertje de konijn van de buren genakt, moest die konijn maar geen hol naar onze tuin graven haha
Ja hier heb ik geen zin in.quote:Op donderdag 21 februari 2019 10:17 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Niet hardop tegen jezelf praten gekkie
Oke, maar ga dan niet tegen mij die zure shit zeggen als je dat zelf doet?quote:
Moet jij wetenquote:Op donderdag 21 februari 2019 10:19 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Begon toen ik ongeveer 18 was ja. Zette zich door tot ik 20 was en sindsdien is mijn haargrens gelijk gebleven en zit ik nu 7 jaar met inhammen.
mijn buurman was er blij mee, was van zijn zoon en die zorgde er nooit voorquote:Op donderdag 21 februari 2019 10:19 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Godverdomme zou echt zo tering hard janken als dit zou gebeuren
Ik ben uitzonderlijk zuur vandaag. Het spijt mij.quote:Op donderdag 21 februari 2019 10:20 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Oke, maar ga dan niet tegen mij die zure shit zeggen als je dat zelf doet?
Nou en, dan geef je hem weg of dump je hem desnoods op de kinderboerderijquote:Op donderdag 21 februari 2019 10:21 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
mijn buurman was er blij mee, was van zijn zoon en die zorgde er nooit voor
quote:Op donderdag 21 februari 2019 10:22 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Ik ben uitzonderlijk zuur vandaag. Het spijt mij.
Echt hè, of aan een willekeurige Marokkaan voor in de panquote:Op donderdag 21 februari 2019 10:22 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Nou en, dan geef je hem weg of dump je hem desnoods op de kinderboerderij
ach ja, nu was er ergens hondenpoep met konijnenresten gedumpt in een bermquote:Op donderdag 21 februari 2019 10:22 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Nou en, dan geef je hem weg of dump je hem desnoods op de kinderboerderij
Ook prima, als het maar vredig maar stervenquote:Op donderdag 21 februari 2019 10:23 schreef HPLC het volgende:
[..]
Echt hè, of aan een willekeurige Marokkaan voor in de pan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |