Oblak laat er weinig door he....quote:Op dinsdag 19 februari 2019 22:45 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Heb de mijne op Juve morgen. Een odd van 2,85 was niet te weerstaan.
Real disagree.quote:
De Wit en Ekkelenkamp > Vilhena en Clasiequote:Op dinsdag 19 februari 2019 22:41 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Vilhena en Clasie > Henderson en Keita
Dat vinger kan straks rechtstreeks richting de rode knop dus.quote:
Tom Egbers en Bart Nolles > De Wit en Ekkelenkampquote:Op dinsdag 19 februari 2019 22:51 schreef Slobeend het volgende:
[..]
De Wit en Ekkelenkamp > Vilhena en Clasie
quote:Op dinsdag 19 februari 2019 22:52 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Tom Egbers en Bart Nolles > De Wit en Ekkelenkamp
Het is wel Ronaldo he.quote:
quote:Op dinsdag 19 februari 2019 22:52 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Tom Egbers en Bart Nolles > De Wit en Ekkelenkamp
Lilian.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 23:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wie zou het dominantste zijn van de twee?
De man van de wedstrijd was met afstand Mats Hummels.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 22:49 schreef Zorro het volgende:
Ik heb niet het idee dat Mane man van de wedstrijd wordt.
Maar Liverpool wordt niet eens als favoriet gezien bij de bookies.quote:Op woensdag 13 maart 2019 18:47 schreef PzKpfw het volgende:
Snap niet dat Liverpool als favoriet wordt gezien. Bayern is echt weer in vorm, L'Pool de laatste tijd wat minder en Bayern speelt ook nog eens thuis.
Van wat ik de afgelopen dagen heb gehoord/gelezen moest Liverpool favoriet zijn. Maar de bookies hebben er wel meer verstand van zo blijkt.quote:Op woensdag 13 maart 2019 18:50 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Maar Liverpool wordt niet eens als favoriet gezien bij de bookies.
Laten we hopen dat het walgelijke Liverpool een jantje krijgt.quote:Op woensdag 13 maart 2019 18:56 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Van wat ik de afgelopen dagen heb gehoord/gelezen moest Liverpool favoriet zijn. Maar de bookies hebben er wel meer verstand van zo blijkt.
welke club niet?quote:Op woensdag 13 maart 2019 19:45 schreef VeX- het volgende:
Ik durf het bijna niet te zeggen maar Bayern vind ik wel een beetje een choke club Europees. Behalve toen in dat godenjaar van Heynckes. Toen waren ze magistraal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weer Milner en Henderson boven Fabinho kiezen... Soms is Klopp onnavolgbaar.
PSV speelt zondag gelijk.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als het gelijk was geworden was de titel verspeeld ja.
Ik zie PSV na de onderlinge confrontatie niet veel meer verspelen.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:34 schreef PSVCL het volgende:
[..]
PSV speelt zondag gelijk.
Ajax wint thuis van PSV.
Veel te vroeg allemaal
Hij moet ook niet naar een Groningen terug gaan...dan gaat z'n carrière helemaal als een nachtkaars uit.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:37 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Op dit niveau wel ja, zou er ook niet meer aan beginnen als topclub.
Hij gaat tegenwoordig door het leven als Rob en Ben.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:38 schreef Zorro het volgende:
Ik schakel net in, is Robben weer uit elkaar gevallen?
Lekker ballen in de U S of A oid.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:38 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hij moet ook niet naar een Groningen terug gaan...dan gaat z'n carrière helemaal als een nachtkaars uit.
Liverpool heeft ook alle uitwedstrijden verloren dit seizoen in de CL.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:39 schreef Zorro het volgende:
Bayern gaat dit overigens makkelijk redden, die zijn weer in vorm en dan thuis, geen probleem.
Ik wist het al. Jullie nu ookquote:
WIJ ZITTEN OOK NOG IN HET TOPIC HOOR.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:42 schreef KingRoland het volgende:
@:el-stinho @:koffieplanter voorspelling? ik zeg 0-0 en pingels.
WEET IK TOCHquote:Op woensdag 13 maart 2019 20:45 schreef Zipportal het volgende:
[..]
WIJ ZITTEN OOK NOG IN HET TOPIC HOOR.
Maar dan wel winst voor Liverpool.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:46 schreef KingRoland het volgende:
Zipportal en ik hopen op pingels.
tzal eens tijd worden
ik gun het ook liverpool en kloppquote:Op woensdag 13 maart 2019 20:47 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Maar dan wel winst voor Liverpool.
mensonterendquote:Op woensdag 13 maart 2019 20:48 schreef MC-Morgan het volgende:
ASR altijd met die vreselijke reclames
Ik heb daar ooit gewerkt en het bedrijf is net zo klote als de reclames.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:48 schreef MC-Morgan het volgende:
ASR altijd met die vreselijke reclames
quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik had het al opgegeven na die 1-1
Dit soort potjes hebben we, gelukkig, een behoorlijk tijdje niet gezien.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Was echt een parodie op voetbal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |