Ik slik de pil dus geen probleem.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:37 schreef Senn88 het volgende:
[..]
Wel zonder condoom he? Anders is het niet echt.
Dit is zo'n smerige uitspraakquote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:38 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik slik de pil dus geen probleem.
Kom op, als je jezelf toch gaat hoereren op tv, beter dat je het dan ook meteen goed doet. Beetje als met een halfslappe pik enkel het topje er in proppen, beter ook meteen het echte werk.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:37 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nou dacht hou het alleen bij zoenen a 3000 per zoen.
nee dat vind ik echt te ver gaan!quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:39 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Kom op, als je jezelf toch gaat hoereren op tv, beter dat je het dan ook meteen goed doet. Beetje als met een halfslappe pik enkel het topje er in proppen, beter ook meteen het echte werk.
Eens wel, als je seks hebt moet je ook alle bijkomende zaken omarmen. Je kunt niet al die kindertjes weggooien.quote:
Dan ben ik wel bang dat je niet door de selectie komt met zo'n instelling.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:40 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
nee dat vind ik echt te ver gaan!![]()
Sowieso hoef ik maar 4 keer te zoenen en ik heb al 12000 verdiend.
Hoeven ze toch niet te weten?quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:41 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Dan ben ik wel bang dat je niet door de selectie komt met zo'n instelling.
Nog even wat belasting eraf, ik zou toch echt voor de full experience gaan als ik jou wasquote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:40 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
nee dat vind ik echt te ver gaan!![]()
Sowieso hoef ik maar 4 keer te zoenen en ik heb al 12000 verdiend.
Misschien dat ik afwacht wie mijn tegenkandidaten zijn en dan kijk?quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:41 schreef MCH het volgende:
[..]
Nog even wat belasting eraf, ik zou toch echt voor de full experience Gaan als ik jou was
Zeg wil je nu rijk worden of niet?quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:42 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Misschien dat ik afwacht wie mijn tegenkandidaten zijn en dan kijk?
Jawel.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:42 schreef Senn88 het volgende:
Ik
[..]
Zeg wil je nu rijk worden of niet?
Doe zelf dan mee Casanovaquote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:43 schreef HostiMeister het volgende:
Enkeltjes in de lucht godverdomme. Verdomde Nederlandse halfzachte poldermentaliteit, is ook nog nooit iemand vrolijk van geworden.
Misschien dat ik tijdens mijn verblijf daar kan blijven fokken en jullie mij tips kunnen geven.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:43 schreef HostiMeister het volgende:
Enkeltjes in de lucht godverdomme. Verdomde Nederlandse halfzachte poldermentaliteit, is ook nog nooit iemand vrolijk van geworden.
Ligt aan de jurk?quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:44 schreef Senn88 het volgende:
O help even, heb straks sollicitatiegesprek en wil een jurk aan doen maar twijfel nu of ik er een legging onderaan doe of een panty, en hakken of sneakers?
Ligt aan de functie meid, maar liever panty en nette shoesquote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:44 schreef Senn88 het volgende:
O help even, heb straks sollicitatiegesprek en wil een jurk aan doen maar twijfel nu of ik er een legging onderaan doe of een panty, en hakken of sneakers?
Ambtenaar. Panty it is.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:45 schreef MCH het volgende:
[..]
Ligt aan de functie meid, maar liever panty en nette shoes
O ambtenaar, dan ben je al snel netjes gekleedquote:Op dinsdag 19 februari 2019 11:46 schreef Senn88 het volgende:
[..]
Ambtenaar. Panty it is.Koud hebben dus
Op dinsdag 19 februari 2019 11:45 schreef Yasmin23 het volgende:| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |