Nee, en wat mij nog het meeste stoort is dat de Uni blijkbaar kritiekloos met dit soort ''conclusies'' van een super objectieve ''Taskforce'' aan de slag gaat. Men stopt geen seconde om even na te denken of de voorgestelde maatregelen misschien slecht zijn voor vrouwenemancipatie en of mensen selecteren op met welke huidskleur je uit je moeder's kut gekropen bent niet een heel klein beetje onethisch is.quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:17 schreef thedeedster het volgende:
“Het diversiteitsdocument komt uit de koker van een speciale Taskforce Diversiteit.”
Van deze koekenbakkers had ik geen enkel ander antwoord verwacht.
Een ziekelijke ontwikkeling.
Dat is nog wel het meest bizarre. En zelfs binnen die monoculturen mag niemand anders zijn.quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:37 schreef thedeedster het volgende:
[..]
De ironie wil dat die binnenkomende culturen veelal volstrekt monocultureel zijn. Meer dan een smartphone en de McDonalds zit er niet in.
Het ironische is dat dit helemaal niet tot diversiteit leidt maar deze cultuurvernietiging leidt juist tot een globale monocultuur van halfgetinte mensen met een iphone die bij de macdonalds eten en slecht engels spreken. En dat x10.000.000.000quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:34 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Te gek voor woorden!
Gewoon koste wat het kost diversiteit opdringen! Globalisering, vermenging, eigen identiteit niet belangrijk....
Doet mij denken aan een toespraak van Frans Timmermans...
In een toespraak tot het EU Fundamental Right Collogium in mei 2016 riep eurocommissaris Frans Timmermans op dat Brussel er alles aan moet doen om monoculturele staten uit te roeien en de multiculturele diversiteit in iedere afzonderlijk land te bespoedigen. De massa-immigratie naar Europa zou een middel tot dit doel zijn. Geen land mag ontkomen aan de onvermijdelijke vermenging en immigranten dienen ertoe worden aangespoord ook de ‘verst verwijderde plekken van de planeet te bereiken om te garanderen dat er nergens meer homogene samenlevingen blijven bestaan’. Mensen die vast willen houden aan hun identiteit als volk of land hebben volgens Timmermans geen enkele plaats in de toekomst.
Diversiteit is in dit geval dan ook niks anders dan een verkapte manier om te zeggen dat men voorkeursbehandeling wil voor moslims. Of minimaal verlaagde standaarden voor moslims.quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:37 schreef thedeedster het volgende:
[..]
De ironie wil dat die binnenkomende culturen veelal volstrekt monocultureel zijn. Meer dan een smartphone en de McDonalds zit er niet in.
Het wordt echt steeds erger en het proces gaat ook steeds sneller. Race to the bottom.quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:51 schreef habitue het volgende:
Ah die Amerikaanse waanzin is hier dus ook al doorgesijpeld.
Alleen als je wit bent. En dan moet je dus hogere cijfers hebben dan een neger. Want ze denken namelijk dat negers nooit zulke hoge cijfers kunnen halen als witte mensen. Dus ja dan moet je ze een handje helpen.quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:46 schreef tupper het volgende:
en ik maar denken dat je toegelaten word tot een uni als je aan bepaalde (academische) criteria voldoet die worden gemeten door een cijferlijst.
Dat is juist anti-racistisch. Er op voorhand vanuit gaan dat negers nooit zulke hoge scores kunnen behalen als blanken en ze daarom extra punten te geven. Want omdat iedereen gelijk is, is dat nodig, snap je?quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:53 schreef habitue het volgende:
[..]
Alleen als je wit bent. En dan moet je dus hogere cijfers hebben dan een neger. Want ze denken namelijk dat negers nooit zulke hoge cijfers kunnen halen als witte mensen. Dus ja dan moet je ze een handje helpen.
quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:13 schreef Montagui het volgende:
Volgende stap: "Nederlandse gezinnen te wit".
Dit vind ik wel mooie.quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:25 schreef thedeedster het volgende:
Van een andere site:
“We hebben in het bestuursgebouw nu genderneutrale toiletten. Het blijkt dat vooral de Marokkaanse meiden dat helemaal niet zo prettig vinden. Die kunnen daar ook mannen tegenkomen.”
![]()
![]()
Die proeftuin hebben we al. We noemen het Amsterdam.quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:56 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dit vind ik wel mooie.Ben benieuwd hoe men reageert als het willen behagen van een conservatieve groep enerzijds (gebedshuizen met gescheiden ingangen) en progressievelingen anderszijds (genderneutrale omgevingen) onvermijdelijk vaker in botsing gaan komen.
Zie mijn onderschrift......quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:34 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Te gek voor woorden!
Gewoon koste wat het kost diversiteit opdringen! Globalisering, vermenging, eigen identiteit niet belangrijk....
Doet mij denken aan een toespraak van Frans Timmermans...
In een toespraak tot het EU Fundamental Right Collogium in mei 2016 riep eurocommissaris Frans Timmermans op dat Brussel er alles aan moet doen om monoculturele staten uit te roeien en de multiculturele diversiteit in iedere afzonderlijk land te bespoedigen. De massa-immigratie naar Europa zou een middel tot dit doel zijn. Geen land mag ontkomen aan de onvermijdelijke vermenging en immigranten dienen ertoe worden aangespoord ook de ‘verst verwijderde plekken van de planeet te bereiken om te garanderen dat er nergens meer homogene samenlevingen blijven bestaan’. Mensen die vast willen houden aan hun identiteit als volk of land hebben volgens Timmermans geen enkele plaats in de toekomst.
Overigens, als ik iemand zou zijn die profijt zou hebben van dit soort regeltjes, zou ik dat juist ontzettend beledigend vinden denk ik. Extra puntjes of soepelere normen omdat men er bij voorbaat al vanuit gaat dat je er vast meer moeite mee zult hebben, pffft.quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:54 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat is juist anti-racistisch. Er op voorhand vanuit gaan dat negers nooit zulke hoge scores kunnen behalen als blanken en ze daarom extra punten te geven. Want omdat iedereen gelijk is, is dat nodig, snap je?
Rationeel denken moet je al kunnen, de universiteit is er niet om middelmatigen de basale intellectuele vaardigheden bij te brengen. Jongens die in hun schooltijd tot na middernacht op straat rondhangen en kattenkwaad uithalen halen de universiteit vaak dan ook niet. Hun gebrekkige opvoeding mag geen reden zijn om het niveau van de universiteit nog verder omlaag te trekken, mag er misschien ook een geschikte opleiding voor de beste studenten overblijven?quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:17 schreef nixxx het volgende:
Sowieso een gebedsruimte op een universiteit... je komt er om rationeel te leren denken, niet om je tijd te verdoen met sprookjes.
Jij vindt het overtrokken om negatief te reageren op mensen die iedereen maar weer betichten van racisme terwijl ze zelf rassentellingen aan het houden zijn? Neem bijvoorbeeld al het zinnetje: studentenverenigingen zijn te wit. Weet je hoe je lid kan worden van een studentenvereniging? Je komt naar de introdagen en schrijft je naam en je emailadres op. Er is niemand aan de poort die zegt hier geen zwartjoekels. Als er al een selectie is dan is het of een loterij, of wie als eerste komt. Hier wat aan veranderen zorgt er alleen maar voor dat arbitrair gekozen diverse mensen dingen moeten gaan doen die ze eigenlijk niet wilden of blanke mensen die iets niet kunnen doen terwijl ze dat wel hadden kunnen doen in een land dat echt racisme achter zich heeft gelaten. Nou wat een feest.quote:Op woensdag 6 februari 2019 10:07 schreef ThePlaneteer het volgende:
Beetje overtrokken reacties weer. Misschien is de Universiteit inderdaad witter dan je zou verwachten en zitten er inderdaad racistische trekjes in de selectieprocedure.
Dit document wordt uitgelegd dat men nu gewoon meer niet-blanke mensen moet gaan aannemen, volgens mij staat dat nergens expliciet vermeld?
Ze hebben wel stilteruimtes waar je je ding kan doen, maar dan kom je misschien wel zo'n jood of ongelovige tegenquote:Op woensdag 6 februari 2019 10:16 schreef borisz het volgende:
Een gebedsruimte op een uni.... Tja... Doe dat in de kerk of Moskee. Die heb je in Utreg genoeg.
Zo'n klein aziaatje brengt de Rose Bowl niet binnen.quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:15 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gaan ze naar het Obama-model de toelatingseisen voor donkere mensen versoepelen en die van blanke en aziatische mensen juist strakker trekken. Je krijgt dan punten optrek of aftrek gebaseerd op je huidskleur. Helemaal niet racistisch hoor.
In de USA is men er inmiddels al achter dat het gewoon racisme is dat intelligentie, ambitie en talent afstraft en geboren worden met de ''juiste'' huidskleur beloont.
Duidelijk racisme in dit stuk.quote:Op woensdag 6 februari 2019 09:01 schreef LorneMalvo het volgende:
Selecteren op huidskleur. Die weg hadden we toch al eens bewandeld?
Het druist wel op meer punten tegen grondwettelijke principes in. Een universtiteit heeft zich niet te bemoeien met verenigingen, dat is aan de leden.quote:Op woensdag 6 februari 2019 10:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Jij vindt het overtrokken om negatief te reageren op mensen die iedereen maar weer betichten van racisme terwijl ze zelf rassentellingen aan het houden zijn? Neem bijvoorbeeld al het zinnetje: studentenverenigingen zijn te wit. Weet je hoe je lid kan worden van een studentenvereniging? Je komt naar de introdagen en schrijft je naam en je emailadres op. Er is niemand aan de poort die zegt hier geen zwartjoekels. Als er al een selectie is dan is het of een loterij, of wie als eerste komt. Hier wat aan veranderen zorgt er alleen maar voor dat arbitrair gekozen diverse mensen dingen moeten gaan doen die ze eigenlijk niet wilden of blanke mensen die iets niet kunnen doen terwijl ze dat wel hadden kunnen doen in een land dat echt racisme achter zich heeft gelaten. Nou wat een feest.
Eens, maar ik heb dat document niet gelezen, jij ook niet, dus ik heb amper een idee wat voor een waanzin er daadwerkelijk instaat. Dus ja, ik vind alle hysterie die ik hier weer lees ('dit land is verloren etc etc') enorm overtrokken. Ten eerste nemen we zo'n taskforce weer veel te serieus, ten tweede is er nog geen enkele maatregel door de UU genomen.. Ze kijken er alleen ff naar (al komt het nieuws van de Telegraaf, die kunnen zelfs dat al overdrijven).quote:Op woensdag 6 februari 2019 10:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Jij vindt het overtrokken om negatief te reageren op mensen die iedereen maar weer betichten van racisme terwijl ze zelf rassentellingen aan het houden zijn? Neem bijvoorbeeld al het zinnetje: studentenverenigingen zijn te wit. Weet je hoe je lid kan worden van een studentenvereniging? Je komt naar de introdagen en schrijft je naam en je emailadres op. Er is niemand aan de poort die zegt hier geen zwartjoekels. Als er al een selectie is dan is het of een loterij, of wie als eerste komt. Hier wat aan veranderen zorgt er alleen maar voor dat arbitrair gekozen diverse mensen dingen moeten gaan doen die ze eigenlijk niet wilden of blanke mensen die iets niet kunnen doen terwijl ze dat wel hadden kunnen doen in een land dat echt racisme achter zich heeft gelaten. Nou wat een feest.
Wat als ik als man geboren ben maar mij als vrouw identificeer? Door welke ingang moet ik dan?quote:Op woensdag 6 februari 2019 11:03 schreef Sapstengel het volgende:
Erg vreemd dat de social justice warriors nu ineens wel onderscheid willen maken tussen mannen en vrouwen met een gescheiden ingang.
Eerst moet alles genderneutraal worden, maar in het kader van diversiteit geven ze dat allemaal weer op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |