Het is de Slowaakse.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:29 schreef pipster het volgende:
Ja maar je kan nu net niet zien of het de Moldavische of de Ossetische Tjiftjaf is die daar rechts het beeld uit vliegt.
quote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:29 schreef pipster het volgende:
Ja maar je kan nu net niet zien of het de Moldavische of de Ossetische Tjiftjaf is die daar rechts het beeld uit vliegt.
Nee joh! Dat staat op élk dorpsplein, van Ierland tot Turkije!quote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:44 schreef laziness het volgende:
[..]![]()
Ik vond de kolom op het dorpsplein iets waar je heel goed op kon zoeken.
Niet als je op de juiste benaming zoektquote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:46 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Nee joh! Dat staat op élk dorpsplein, van Ierland tot Turkije!
Correct! Jij mag weer!quote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:43 schreef spijkerbroek het volgende:
Banska Stiavnica, Slowakije.
Van de website van het dorp zelf:
[ afbeelding ]
Kloptquote:Op vrijdag 8 februari 2019 17:37 schreef miro86 het volgende:
Hier ben ik geweest. Dit is Riga. Iemand anders mag posten.
Ik herkende het gelijk aan die markthallen.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 17:43 schreef miro86 het volgende:
Het gebouw van de Nationale Bibliotheek is vrij herkenbaar, als was ik vergeten wat het precies was.
Nou ik nietquote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:44 schreef laziness het volgende:
[..]![]()
Ik vond de kolom op het dorpsplein iets waar je heel goed op kon zoeken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Ik weet het wel zeker, dat het goed is. Foto is genomen vanaf het Park du Bastion de la Reine. Ik hoop niet dat ik nu voor 'mijn beurt' ga, maar om het tempo een beetje in dit topic te houden, is hier de volgendequote:Op vrijdag 8 februari 2019 18:47 schreef UIO_AMS het volgende:
Mocht het goed zijn, ik ben de rest van de avond offline. Dus iemand anders mag de volgende opgave doen dan.
Want er zit niet voldoende tempo in de laatste tijd?quote:Op vrijdag 8 februari 2019 19:03 schreef Cinemaniak het volgende:
[..]
Ik weet het wel zeker, dat het goed is. Foto is genomen vanaf het Park du Bastion de la Reine. Ik hoop niet dat ik nu voor 'mijn beurt' ga, maar om het tempo een beetje in dit topic te houden, is hier de volgende
[ afbeelding ]
Correctoquote:
Nee, niet om dat restaurant te zoeken, dat is te makkelijk. Maar het is wel fijn om van beeld met die zon een beetje te kunnen zoomen en wat details te zienquote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:11 schreef laziness het volgende:
Jeetje wat een geneuzel. Er staan zonder te zoomen genoeg googlebare zaken op zou ik zeggen. De charme is soms dat je niet het uithangbordje door google kan halen.
En vooral dit plaatje zie ik ff niet waarom verder inzoomen nodig is/iets toevoegt. Maar thats just my two cents.
Ik raad meestal.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 19:58 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik vind trouwens dat de regels veranderd moeten worden![]()
![]()
Noem het niet "Raad de stad" maar "Google de stad". Want dat is het
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |