Heeft dat achteraf nog zin?quote:Op zondag 13 januari 2019 07:49 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ga eerst maar eens checken of de prijs van de slotenmaker redelijk is geweest.
Daar kun je ook een hoop over vinden tegenwoordig.
Nou lijkt mij wel, je moet er dan een ding van gaan maken, maar als iemand bijv. 400eu rekent voor een sleutel en/of slot te vervangen terwijl de redelijke kosten meer rond de 200 liggen, volgens mij zijn daar wel wat regels voor te vinden.quote:
Okay.quote:Op zondag 13 januari 2019 08:17 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Nou lijkt mij wel, je moet er dan een ding van gaan maken, maar als iemand bijv. 400eu rekent voor een sleutel en/of slot te vervangen terwijl de redelijke kosten meer rond de 200 liggen, volgens mij zijn daar wel wat regels voor te vinden.
Maar dat is alweer een tijdje geleden dat het wat uitgebreider langs kwam geregeld in het nieuws maar ook wel eens hier in WGR meen ik mij vaag te herinneren.
Ja maar het moet wel in het redelijke blijven.quote:Op zondag 13 januari 2019 08:21 schreef J.Caesar het volgende:
[..]
Okay.
Ik weet er het fijne niet van.
Ik zou zeggen dat wanneer je akkoord gaat met een prijs van een dienst, dat je die prijs ook gaat betalen moeten.
En de leverende partij kan vragen wat 'ie wil, klant mag het immers weigeren.
Moeten prijzen wel vooraf duidelijk en gemeld zijn (maar als klant kun je het ook vragen natuurlijk).
Maar dit is puur wat mijn logisch verstand zegt.
Toch vind ik het gek als het zo is.quote:Op zondag 13 januari 2019 08:24 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Ja maar het moet wel in het redelijke blijven.
Je kan er mee naar de rechter, maar zoiets kost ook iets, duurt een tijd en natuurlijk is er altijd wel een kans dat afhankelijk van hoever het afwijkt van het redelijke, dat je niet in het gelijk gesteld gaat worden.
Veel mensen beginnen er dan dus niet aan en dat weten ze en komen ze ermee weg.. maar vaak word er geen prijs van te voren gemeld he..
Afhankelijk van hoeveel TS heeft moeten betalen zou ik het als een les zien.
Zoek een in de buurt erkende slotenmaker op, vraag die eens wat hou zou hebben gekost.
Geeft diegene een gunstiger antwoord, sla hem in je adresboek op voor een eventuele volgende keer.
Als het van te voren is afgesproken vind ik het ook een andere zaak.quote:Op zondag 13 januari 2019 08:26 schreef J.Caesar het volgende:
[..]
Toch vind ik het gek als het zo is.
Ik ben slotenmaker en vraag ¤500,- nachttarief. Ik geef dat duidelijk aan voordat ik kom, klant gaat akkoord.
Vervolgens krijg je als slotenmaker een zaak aan je broek![]()
De slotenmaker verplicht niemand tot aankoop.
Anyway, wellicht te off topic dit.
Volgens mij is het juist bij slotenmakers dat je het achteraf hoort. Die schijnen nogal at random bedragen te noemen juist omdat de klant geen keuze heeftquote:Op zondag 13 januari 2019 08:26 schreef J.Caesar het volgende:
[..]
Toch vind ik het gek als het zo is.
Ik ben slotenmaker en vraag ¤500,- nachttarief. Ik geef dat duidelijk aan voordat ik kom, klant gaat akkoord.
Vervolgens krijg je als slotenmaker een zaak aan je broek![]()
De slotenmaker verplicht niemand tot aankoop.
Anyway, wellicht te off topic dit.
Dit is altijd zo'n wonderlijk 'argument', zou je als er werd ingebroken en je zat pas een maand bij deze verzekeraar zeggen 'laat maar, betaal pas een maand premie'?quote:Op zondag 13 januari 2019 06:45 schreef Ixnay het volgende:
Ik betaal al 12 jaar inboedelverzekering bij Interpolis en ik heb hier nog nooit gebruik van gemaakt.
Doet me een beetje aan dit topic denken:quote:Op zondag 13 januari 2019 08:30 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Dit is altijd zo'n wonderlijk 'argument', zou je als er werd ingebroken en je zat pas een maand bij deze verzekeraar zeggen 'laat maar, betaal pas een maand premie'?
Het is een verzekering, geen spaarpot.
80 euro is een schijntje voor een slotenmaker.quote:Op zondag 13 januari 2019 08:34 schreef Linkse_krijger het volgende:
[..]
Doet me een beetje aan dit topic denken:
WGR / waar gaat het geld heen ?
En ts, ik voel je pijn. Heb ook eens in het weekend gebruik moeten maken van de slotenmaker, omdat ik mezelf had buitengesloten. Binnen een halve minuut had ie de deur open en mocht ik 80 euro betalen
Dat is redelijk. Een vriendin van mij mocht voor 15 minuten werk ¤950,- aftikken. Vooraf kon er niet gezegd worden hoeveel het zou kosten....quote:Op zondag 13 januari 2019 08:34 schreef Linkse_krijger het volgende:
[..]
Doet me een beetje aan dit topic denken:
WGR / waar gaat het geld heen ?
En ts, ik voel je pijn. Heb ook eens in het weekend gebruik moeten maken van de slotenmaker, omdat ik mezelf had buitengesloten. Binnen een halve minuut had ie de deur open en mocht ik 80 euro betalen
Dat klinkt niet als afzetterij. Voorrijkosten in het weekend. Wees blij dat ie gewoon de bende open maakte en er niet van alles bij verzon wat perse ook vervangen moest worden en dergelijke.quote:Op zondag 13 januari 2019 08:34 schreef Linkse_krijger het volgende:
Heb ook eens in het weekend gebruik moeten maken van de slotenmaker, omdat ik mezelf had buitengesloten. Binnen een halve minuut had ie de deur open en mocht ik 80 euro betalen
Bij een verloren sleutel wordt - door Interpolis - (onder voorwaarden) ook een vergoeding toegekend voor het vervangen van cilinders.quote:Op zondag 13 januari 2019 07:16 schreef J.Caesar het volgende:
Het heeft ook weinig met een inboedel te maken toch
Waarschijnlijk krijg je een nieuwe inboedel van de verzekering.quote:Op zondag 13 januari 2019 06:45 schreef Ixnay het volgende:
Toen ik ´s nachts thuiskwam brak de voordeursleutel af toen ik de deur open wilde maken.
Omdat het ´s nachts was moest ik 200% betalen van de slotenmaker.
Uiteindelijk is het een hoog bedrag geworden.
Wat kan de verzekering voor mij betekenen?
Ik betaal al 12 jaar inboedelverzekering bij Interpolis en ik heb hier nog nooit gebruik van gemaakt.
Wat zei de verzekeringsmaatschappij toen je het hen voorlegde? Overigens zou je minimaal een nieuwe sleutel kunne claimen, waarbij je evt. ER in moet calculeren.quote:Op zondag 13 januari 2019 06:45 schreef Ixnay het volgende:
Wat kan de verzekering voor mij betekenen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |