Tyson Fury heeft ook nog nooit verloren. Wilder had na de partij tegen Fury vorig jaar gewoon geluk met de jury, die had hij normaal gesproken verloren.quote:
quote:Op zondag 2 juni 2019 13:09 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja inderdaad. Tony Bellew vond van niet, Carl Froch van wel, en volgens mij veel anderen ook. Niet gezien want er stonden geen beelden online, maar schijnbaar zag zelfs Taylor er nogal geschrokken uit toen ze uitgeroepen werd tot winnares.
Ruiz Jr. next?twitter:BronzeBomber twitterde op zondag 02-06-2019 om 05:48:20He wasn’t a true champion. His whole career was consisted of lies, contradictions and gifts.Facts and now we know who was running from who!!!!#TilThisDay reageer retweet
Who gives a fuck.quote:
Treurig. Maar goed, in Ierland wordt ze in de media geprezen als de grote heldin, de rest van de wereld lijkt het maar matig te vinden.quote:
Ieren hebben dan ook niets naast rugby en McGregor.quote:Op zondag 2 juni 2019 19:12 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Treurig. Maar goed, in Ierland wordt ze in de media geprezen als de grote heldin, de rest van de wereld lijkt het maar matig te vinden.
En roeien.quote:Op zondag 2 juni 2019 19:21 schreef Nober het volgende:
[..]
Ieren hebben dan ook niets naast rugby en McGregor.
Hij disst hier AJ toch behoorlijk. Opluchting, of zit er ook een kern van waarheid in. Aan wie heeft het gelegen dat een gevecht nooit van de grond kwam...quote:Op zondag 2 juni 2019 19:10 schreef Nober het volgende:
twitter:BronzeBomber twitterde op zondag 02-06-2019 om 05:48:20He wasn’t a true champion. His whole career was consisted of lies, contradictions and gifts.Facts and now we know who was running from who!!!!#TilThisDay reageer retweet
Ach, die lui zijn allemaal niet serieus te nemen met hun treurige bitchfightjes op Twitter.quote:Op maandag 3 juni 2019 16:18 schreef aesop het volgende:
[..]
Hij disst hier AJ toch behoorlijk. Opluchting, of zit er ook een kern van waarheid in. Aan wie heeft het gelegen dat een gevecht nooit van de grond kwam...
En tegelijkertijd geeft ie heel veel liefde aan Ruiz jr op twitter...
Tja, dat geldt natuurlijk sowieso voor twitter...quote:Op maandag 3 juni 2019 16:19 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ach, die lui zijn allemaal niet serieus te nemen met hun treurige bitchfightjes op Twitter.
Dat valt wel mee, ook in meer reguliere media gedragen die 'kampioenen' zich zo ontzettend vaak als irritante prinsesjes.quote:Op maandag 3 juni 2019 17:00 schreef aesop het volgende:
[..]
Tja, dat geldt natuurlijk sowieso voor twitter...
Em dan nog, die reactie van Wilder op het verlies van Jodua slaat nergens op. Wilder was in zijn partijquote:Op maandag 3 juni 2019 17:19 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat valt wel mee, ook in meer reguliere media gedragen die 'kampioenen' zich zo ontzettend vaak als irritante prinsesjes.
Vlak voor de TKO zijn head movement was echt geweldig.quote:Op zondag 16 juni 2019 12:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Fury is toch een fenomeen. Opkomen als Apollo Creed, na de kamp zingen voor zijn vriendin en tussendoor even in 2 ronden gehakt maken van je tegenstander op een manier die op dat niveau toch ook niet veel gezien is ...
Idd, wtf was dat. het moet toch van Ali geleden zijn dat een bokser op dat niveau een tegenstander zo durfde uitdagen ...quote:Op zondag 16 juni 2019 12:39 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Vlak voor de TKO zijn head movement was echt geweldig.
Idd, die Schwarz was ook erg frusti na die actie.quote:Op zondag 16 juni 2019 12:42 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Idd, wtf was dat. het moet toch van Ali geleden zijn dat een bokser op dat niveau een tegenstander zo durfde uitdagen ...
20 juli...twitter:arielhelwani twitterde op woensdag 03-07-2019 om 13:21:06The World Boxing Council will now be testing it’s ring officials. Per a release, “The tests are designed to detect the usage of recreational drugs such as: marijuana, cocaine and methamphetamines.” https://t.co/ly7bqRwgAT reageer retweet
En lekkere tijdenquote:Op zaterdag 20 juli 2019 13:08 schreef bascross het volgende:
Chisora vs Szpilka
Allen vs Price
Whyte vs Rivas
Wat een topavond. Hopelijk winst voor Chisora, Allen en Whyte.
Nou ja, tenzij je Keith Thurman (29-0) zijn wereldtitel wilt zien verdedigen tegen ene Manny Pacquiao. Dat is in Vegas.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 13:27 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
En lekkere tijden![]()
Niet van die 5:00 Vegas ochtenden
Nooit van gehoord, is hij goedquote:Op zaterdag 20 juli 2019 13:31 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, tenzij je Keith Thurman (29-0) zijn wereldtitel wilt zien verdedigen tegen ene Manny Pacquiao. Dat is in Vegas.
Schijnt wel eens iets gewonnen te hebben ja.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 13:37 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Nooit van gehoord, is hij goed![]()
Meestal check ik die Amerikaanse wedstrijden de volgende ochtend. Heel soms blijf ik op als ik heel erg naar uitkijk. Maar vind het altijd wel tof om gewoon gezellig met vrienden te kijken, bier erbij. Dat werkt beter met wedstrijden in Europa dan in de VS.
Kans is groot dat Allen hem KO slaat ja. Overhand right ofzo. Maar Price is best een goede vechter. Scheelde niet veel of hij won op KO van Povetkin.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 13:18 schreef Radegast het volgende:
David Price horizontaal in ronde 3 of 4. Dat die gast niet tegen zichzelf in bescherming genomen wordt, snap ik niet.
Als Joshua niet bokst zenden ze niks uit.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 15:15 schreef 3rr0r het volgende:
18:00 BST start de undercard? Dus 19:00 CET. RTL 7 geeft de voorkeur aan darts zie ik.
Die is er altijd bij die Britse avonden volgens mijquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |