dat zijn de witte bolletjes? Daar heb ik er al een paar van gemist wegens dingen enzoquote:Op zaterdag 17 november 2018 18:52 schreef MMaRsu het volgende:
Maar je hebt ook van die camp missies die moet je zsm doen als je ze ziet anders kan je die missen d8 ik.
nee witte bolletjes zijn random eventsquote:Op zaterdag 17 november 2018 22:57 schreef vosss het volgende:
[..]
dat zijn de witte bolletjes? Daar heb ik er al een paar van gemist wegens dingen enzo
Ik heb m zelfs nooit aangeraakt.quote:Op zaterdag 17 november 2018 23:27 schreef MMaRsu het volgende:
waren er echt mensen die gtav nog niet hadden dan
Als ik hem volgende week voor ¤15,- kan kopen in de winkel, dan koop ik GTA V voor de derde keerquote:Op zaterdag 17 november 2018 23:13 schreef Peejtur het volgende:
Ook GTA V nav dit spel gekocht. Morgen maar weer spelen. Even afwisseling terwijl rdr2 wel erg gaaf blijft.
De grote vraag is:"Vind je GTA V beter dan RDR2?"quote:Op zaterdag 17 november 2018 23:52 schreef DKUp het volgende:
[..]
Als ik hem volgende week voor ¤15,- kan kopen in de winkel, dan koop ik GTA V voor de derde keer
Ik heb hem voor de 3e keer gekochtquote:Op zaterdag 17 november 2018 23:52 schreef DKUp het volgende:
[..]
Als ik hem volgende week voor ¤15,- kan kopen in de winkel, dan koop ik GTA V voor de derde keer
Dat is een toffe zijmissie. Die rookeffecten zijnquote:Op zaterdag 17 november 2018 23:11 schreef Dr_Gonzo het volgende:
Hedenavond ben ik Magnifico, Bertram en Miss Marjorie tegengekomen
Ik ook gisteravondquote:Op zaterdag 17 november 2018 23:11 schreef Dr_Gonzo het volgende:
Hedenavond ben ik Magnifico, Bertram en Miss Marjorie tegengekomen
Heb hem wel gehad maar was voor PS3 en heb ik verkocht. Nu dus ook maar weer voor PS4 aangeschaft.quote:Op zaterdag 17 november 2018 23:27 schreef MMaRsu het volgende:
waren er echt mensen die gtav nog niet hadden dan
En hier de echte Bertram:quote:Op zaterdag 17 november 2018 23:11 schreef Dr_Gonzo het volgende:
Hedenavond ben ik Magnifico, Bertram en Miss Marjorie tegengekomen
Klopt, hier vorig weekend de main story (en sequel) uitgespeeld, PS4 uitgezet en sinds dien is het eigenlijk niet eens meer in me opgekomen om hem op te starten.quote:Op zondag 18 november 2018 10:22 schreef Keyos het volgende:
Merk wel dat nu ik richting het einde van de game kom er langzamerhand ook wel een beetje klaar mee begin te worden. Ook steeds minder zin in de side-quests etc, dunno of meer mensen dat ervaren.
Ik heb m nog niet uitgespeeld, maar het is een beetje als zelda BotW. Je speelt hem kapot en een jaar, of 2 jaar, later speel je een soortgelijk spel en denk je "damn, rdr2 was ook erg tof, die ga ik hierna weer spelen." Tenminste, dat heb ik met BotW.quote:Op zondag 18 november 2018 10:22 schreef Keyos het volgende:
Merk wel dat nu ik richting het einde van de game kom er langzamerhand ook wel een beetje klaar mee begin te worden. Ook steeds minder zin in de side-quests etc, dunno of meer mensen dat ervaren.
Mja ik heb zelden dat ik een spel opnieuw speel, dat heb ik eigenlijk alleen maar gedaan met de Metal Gear Solid reeks, Bioshock Infinite en Vice City. Maar ik heb het wel vaker met veel games dat op een gegeven moment m'n aandacht ervoor verslapt en ik maar blij ben als het klaar is. Zit op dit moment op 70% in de storyline qua percentage terwijl het verhaal beetje voor mij aanvoelt alsof het eigenlijk elk moment klaar moet zijn namelijk.quote:Op zondag 18 november 2018 10:46 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Ik heb m nog niet uitgespeeld, maar het is een beetje als zelda BotW. Je speelt hem kapot en een jaar, of 2 jaar, later speel je een soortgelijk spel en denk je "damn, rdr2 was ook erg tof, die ga ik hierna weer spelen." Tenminste, dat heb ik met BotW.
Lijkt me niet meer dan logisch. Ik heb het wel wat minder, misschien omdat ik door de week maximaal 2/3 uurtjes speel ofzo.quote:Op zondag 18 november 2018 10:22 schreef Keyos het volgende:
Merk wel dat nu ik richting het einde van de game kom er langzamerhand ook wel een beetje klaar mee begin te worden. Ook steeds minder zin in de side-quests etc, dunno of meer mensen dat ervaren.
Rdr2 is best een intensief spel, ik begrijp wel goed dat je het op een gegeven moment vaart achter wilt zetten. Als ik een vergelijking moet maken, dan zou ik zeggen dat een LotR trilogie marathon ook erg tof is, maar als je eenmaal de derde film erin gooit, je ook zoiets hebt van; schiet nou maar eens op.quote:Op zondag 18 november 2018 10:55 schreef Keyos het volgende:
[..]
Mja ik heb zelden dat ik een spel opnieuw speel, dat heb ik eigenlijk alleen maar gedaan met de Metal Gear Solid reeks, Bioshock Infinite en Vice City. Maar ik heb het wel vaker met veel games dat op een gegeven moment m'n aandacht ervoor verslapt en ik maar blij ben als het klaar is. Zit op dit moment op 70% in de storyline qua percentage terwijl het verhaal beetje voor mij aanvoelt alsof het eigenlijk elk moment klaar moet zijn namelijk.
Zelda BotW had ik dat minder mee, ik vond dat einde met die toren best wel gaaf, dus wat dat betreft was voor mij het beste voor het einde bewaard. Laatste game waarvan ik baalde dat het uitgespeeld was is God of War volgens mij.
Dat is inderdaad wel een prima vergelijkingquote:Op zondag 18 november 2018 11:01 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Rdr2 is best een intensief spel, ik begrijp wel goed dat je het op een gegeven moment vaart achter wilt zetten. Als ik een vergelijking moet maken, dan zou ik zeggen dat een LotR trilogie marathon ook erg tof is, maar als je eenmaal de derde film erin gooit, je ook zoiets hebt van; schiet nou maar eens op.
Prima vergelijking inderdaad.quote:Op zondag 18 november 2018 11:01 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Rdr2 is best een intensief spel, ik begrijp wel goed dat je het op een gegeven moment vaart achter wilt zetten. Als ik een vergelijking moet maken, dan zou ik zeggen dat een LotR trilogie marathon ook erg tof is, maar als je eenmaal de derde film erin gooit, je ook zoiets hebt van; schiet nou maar eens op.
Wist niet dat dat personage gebaseerd was op een daadwerkelijk iemand.quote:Op zondag 18 november 2018 09:51 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
En hier de echte Bertram:
[ afbeelding ]
Een freakshow.quote:Op zondag 18 november 2018 14:13 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Wist niet dat dat personage gebaseerd was op een daadwerkelijk iemand.
Was hij bekend van Tv, film of een freakshow o.i.d.?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Dat soort details geeft je wel echt het gevoel dat de hele wereld leeft en niet alleen is gemaakt om jou een pleziertje te gunnen (terwijl dat uiteindelijk wel zo is natuurlijkquote:Op zondag 18 november 2018 15:05 schreef Doublepain het volgende:
Ik kwam net een man tegen die van zijn paard flikkerde, bracht hem naar de dokter en die zei dat ie zijn arm moest amputeren, ik kreeg geld als dank en ik kon gaan. Waar normaal in elk anders spel het hierbij bleef, ben ik hier maar in de kamer staan wachten om te kijken hoe realistisch het hier is, en paar seconden later zie ik de dokter met een zaag en het gebeurd nog echt ookincl verbinden erna
Wel grappig zoiets
Toen ik op mijn 'zebra' terug reed naar die Engelse gast en onderweg willekeurige voorbijgangers tegen kwam die me toeriepen 'It's just a donkey, you know?'quote:Op zondag 18 november 2018 15:19 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Dat soort details geeft je wel echt het gevoel dat de hele wereld leeft en niet alleen is gemaakt om jou een pleziertje te gunnen (terwijl dat uiteindelijk wel zo is natuurlijk).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |