Je kunt natuurlijk ook een kruidenbittertje nemen.quote:Op maandag 12 november 2018 11:18 schreef oma-Nijn het volgende:
Hoe achterlijk ik het ook vind, ik zat toch hardop te lachen![]()
![]()
Ben ook aan een pilletje toe geloof ik
Uiteindelijk is het allemaal een RLSquote:Op maandag 12 november 2018 10:54 schreef Chea49 het volgende:
GM![]()
Heb veel terug moeten lezen maar wat een haatdragende berichten allemaal. Blij dat ik een ander tijdstip kies om online te komen. Dan is het bijna altijd gezellig en ook wat sarcastischer allemaal. Zijn er best wel veel bij hier die het allemaal véél te serieus nemen. Idioterie die clip van Jeff, benieuwd wanneer de vette rekeningen binnen gaan komen.
Shelley moet eens een keer niet zo bezig zijn met de meningen van anderen.quote:Op maandag 12 november 2018 11:25 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Ze laten hem niet vallen.![]()
Shelly is bang door de actie van vannacht stemmen te krijgen.
quote:Op maandag 12 november 2018 11:19 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Hij veegde hem zelfs af na gedane zaken, filmpje volgt ....
Hij is aan het genieten.....pleziertje, slaapplekken, en tv.tijd........hoeft hij verder de hele dag niks meer te doen....ff zielig verhaaltje bij Hiske en Cris en zijn taak zit er weer op.quote:Op maandag 12 november 2018 11:21 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Toch stoer dat hij zich aan de afspraak houdt. Het heeft alleen geen effect want Gerrit heeft een wandeling door de vijver wel over voor 1 nachtje bij Shelley.
Beetje in opdracht van Jess........hij had eigenlijk nergens geen zin in.......quote:Op maandag 12 november 2018 11:22 schreef Sambalbaai het volgende:
Is Jeffry zieltjes aan het winnen? Hij praat met anderen, gaat even bij Christel op bezoek.
Wat is dit? Nieuwe medicatie of wat?
Laatste hersencellen definitief afgestorven.quote:Op maandag 12 november 2018 11:22 schreef Sambalbaai het volgende:
Is Jeffry zieltjes aan het winnen? Hij praat met anderen, gaat even bij Christel op bezoek.
Wat is dit? Nieuwe medicatie of wat?
Een hol vat.quote:Op maandag 12 november 2018 11:26 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
Shelley moet eens een keer niet zo bezig zijn met de meningen van anderen.
Doen wat ze zelf wil. Dan wil ik wel eens zien wie Shelley echt is
Nee hoorquote:Op maandag 12 november 2018 11:26 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Voor wie het gemist heeft, het neuken zat gelukkig achter een SL .....![]()
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jessie stelde voor dat hij de bar op zou gaan ruimen, maar dat wilde hij niet. Toen zei hij dat hij wel overal zou gaan buurten.quote:Op maandag 12 november 2018 11:27 schreef zodeju het volgende:
[..]
Beetje in opdracht van Jess........hij had eigenlijk nergens geen zin in.......
quote:Op maandag 12 november 2018 11:23 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
Zou eigenlijk wel een keer leuk zijn. Maakt me niet uit wie het is, maar gewoon om de reacties te zien
Spijt na de zonde.quote:Op maandag 12 november 2018 11:25 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Ze laten hem niet vallen.![]()
Shelly is bang door de actie van vannacht stemmen te krijgen.
Ben er ook bang voor. Wat een muts is dat zegquote:
OMG t is watquote:Op maandag 12 november 2018 11:19 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Hij veegde hem zelfs af na gedane zaken, filmpje volgt ....
O dat is het. Ik snap alleen het waarom niet. Hij wil toch naar huis?quote:Op maandag 12 november 2018 11:27 schreef zodeju het volgende:
[..]
Beetje in opdracht van Jess........hij had eigenlijk nergens geen zin in.......
En doet iedereen haatposten plaatsen. Iedereen!quote:Op maandag 12 november 2018 11:26 schreef PTLe het volgende:
[..]
Uiteindelijk is het allemaal een RLS![]()
I know.quote:Op maandag 12 november 2018 11:26 schreef PTLe het volgende:
[..]
Uiteindelijk is het allemaal een RLS![]()
Ben ik helemaal met je eens.quote:Op maandag 12 november 2018 11:26 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
Shelley moet eens een keer niet zo bezig zijn met de meningen van anderen.
Doen wat ze zelf wil. Dan wil ik wel eens zien wie Shelley echt is
Inderdaad. Dat weten we toch wel. Dus Febo, speel die kaart en gun ons wat lol.quote:Op maandag 12 november 2018 11:28 schreef mazaru het volgende:
[..]Dat dan weer wel. Maar dan weet je ook wel zeker dat de poll heel erg gemanipuleerd wordt. Dat gebeurt ook wel denk ik. Waarom zouden we de stand anders niet mogen zien.
Is ook zo en ik stoor er mij niet meer aanquote:Op maandag 12 november 2018 11:28 schreef mazaru het volgende:
[..]
En doet iedereen haatposten plaatsen. Iedereen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |