bijvoorbeeld maar eerst dit seizoen nog ff afmaken ik heb nog steeds goede hoop op de playoffsquote:Op zondag 2 december 2018 18:06 schreef 020man het volgende:
[..]
Volgend seizoen dan maar. Ook andere jeugdproducten dan weer terug graag: Collier, beide Nordemanns, van Musscher, Oosterveld en Dax. En als Sprong toch weg mag bij Pittsburgh...
quote:Bij alle wedstrijden in de BeNe League en landelijke bekercompetitie, volgt bij een gelijke
stand na de reguliere speeltijd, een de sudden death overtime die maximaal vijf minuten duurt (zie ook spelregel 62 en 115, IIHF spelregelboek). In afwijking van het spelregelboek wordt een verlenging gestart met 3 veldspelers (indien er
op het einde van de reguliere wedstrijdtijd geen straffen op de klok staan).
- Als de reguliere wedstrijd eindigt in een 5-3 situatie, dan wordt de verlenging gestart met 5-
3 spelers. Spelers kunnen op het einde van hun straftijd terugkeren op het ijs. Zodra het spel wordt stilgelegd wordt het aantal spelers op het ijs teruggebracht naar 4-3 of 3-3, al naar gelang wat van toepassing is.
- Als de reguliere wedstrijd eindigt in een 4-4 situatie, dan wordt de verlenging gestart met 3-
3 spelers. Indien de straftijd van een van de spelers is afgelopen mag de betreffende speler terug op het ijs. Zodra het spel wordt stilgelegd wordt het aantal spelers op het ijs teruggebracht naar 3-3 wanneer er 4-4 wordt gespeeld.
- Als de reguliere wedstrijd eindigt in een 3-3 situatie, dan wordt ook de verlenging aangevangen met 3-3 spelers.
- Een team kan nooit minder dan drie spelers op het ijs hebben. In het geval van straffen moet de tegenstander 1 of 2 spelers meer op het ijs zetten.
- Indien een team in de verlenging bestraft wordt, dan moet de tegenstander een extra speler op het ijs zetten. Indien beide teams op hetzelfde moment in de verlenging bestraft worden met een minor penalty (en er zijn geen andere straffen), dan continueren de teams met 3-3 spelers.
- Indien een team in de verlenging bestraft wordt op een wijze waarop de tegenstander normaliter 2 spelers meer op het ijs zou mogen hebben, dan blijft het bestrafte team met 3 spelers op het ijs staan en de tegenstander met 5. Zodra het spel wordt stilgelegd wordt het
aantal spelers teruggebracht naar 4-3 of 3-3, al naar gelang wat van toepassing is.
Idem. Kijk inmiddels ruim 10 jaar ijshockey maar snap nog altijd de regels omtrent icing/offside nietquote:Op maandag 3 december 2018 13:04 schreef sp3c het volgende:
ik krijg er in reguliere speeltijd al mijn hoofd niet om heen wanneer het 4x4 en wanneer het 5x5 is met mensen op de strafbank, is me al honderd keer uitgelegd en iedere keer k linkt het logisch maar op de ijsbaan snap ik er nooit een reet van
Nou bij Amstel Tijgers mag je blij zijn als je 1 biertje kan kopenquote:Op maandag 3 december 2018 22:04 schreef nattermann het volgende:
Gewoon vermakelijk potjes ijshockey kijken met wat biertjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
Hybrid is iets met electrische auto's dus als de puck electrisch wordtquote:Op maandag 3 december 2018 22:08 schreef sp3c het volgende:
karina gaat nu hybrid icing aan ons uitleggen
Icing als je vanuit het neutrale vak van voorbij de rode lijn aan je verdedigingskant de puck over de doellijn knalt zonder dat ie aangeraakt wordtquote:
ja daarom is het dan geen icing als hij over de doellijn gaat ... alles is logisch op papierquote:Op maandag 3 december 2018 22:17 schreef Karina het volgende:
Ja zoiets zie ik dan welAls hij rechtdoor de crease gaat is het toch een goal meestal
Klopt, toen mocht je vanuit je eigen vak geen pass geven aan een speler aan de andere kant van de rode middellijn.quote:Op maandag 3 december 2018 22:25 schreef sp3c het volgende:
vroeger had je ook de tweelijnenpass oid, dat as een soort offside maar die hebben ze eruitgehaald om het makkelijk (en sneller) te maken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
scoort gelijkquote:
Zou er volgende week spelen...quote:Op donderdag 6 december 2018 19:16 schreef Gezicht het volgende:
Veel succes MF
Ondertussen in Fryslân
https://www.ijshockeynede(...)-ijshockeyhal-thialf
WTF
https://www.face-off.nl/2(...)ene-league-avontuur/quote:BENE LEAGUENEDERLAND
‘DEN HAAG EN ZOETERMEER STAPPEN NIET IN DUITS BENE LEAGUE AVONTUUR’
Ed Versteeve ED VERSTEEVE 8 DECEMBER 2018
Deze week gaf Amsterdam Tigers aan uit de BeNe League te stappen. Reden is het besluit om Duitse teams toe te voegen aan de BeNe League. Vrijdagavond, tijdens de streekderby, haalden wij het net op bij Den Haag en Zoetermeer. Bij monde van beide voorzitters, Harry Vlaardingerbroek (Den Haag) en Hans Toonen (Zoetermeer) gaven zij een duidelijk signaal af: ‘Wij gaan niet verder met de BeNe League als daar Duitse teams toetreden’. Ed Versteeve vroeg beide heren naar hun visie en die gaven openhartig hun mening.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |