Inmiddels staat hij er alweer dikke 2 (3?) weken. Ben zelf overgestapt van de oliebollen naar de appelbeignets. Maar ben niet echt te spreken over die bij Ron's. Het is een grote hap suikerquote:
Hmm, daar ook al?quote:Op zaterdag 3 november 2012 14:38 schreef .Neovo. het volgende:
Hier worden zo ook alweer een weekje verkocht bij de kraam. Moet maar eens langsgaan.
Naja, eind oktober was de kraam hier al.quote:Op zondag 4 november 2012 12:39 schreef Natalie het volgende:
[..]
Hmm, daar ook al?
Heb hem hier nog steeds niet zien staan. Hoop de komende week
Zolang hij goede oliebollen maakt is dat laatste oké.quote:Op zondag 4 november 2012 13:17 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
Naja, eind oktober was de kraam hier al.
Al jaren trouwens dezelfde man die er in zit.
Alles komt eerder dit jaar.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 20:35 schreef Natalie het volgende:
Ik zag ze vorige maand (ja, dat lees je goed) al met een kraam staan in Zaandam.. Geen gekocht, overigens. Vond het toch iets te vroeg daarvoor.
Ik denk dat wij hier nog een kleine veertien dagen moeten wachten.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 20:43 schreef TLC het volgende:
Ik heb er al weer enkele verorbertlekker man
Dat vermoeden had ik idd al...quote:Op donderdag 24 oktober 2013 21:10 schreef Adelante het volgende:
FEE is eerder open hoor, normaal dag voor Halloween pas
Paar dagen eerderquote:Op donderdag 24 oktober 2013 21:09 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Alles komt eerder dit jaar.
De pepernoten en taaitaai al in september.
De oliebollen dus in september.
De december-kraskalender in oktober.
De Zwarte Piet-discussie in oktober.
Kerstballen bij de action in oktober.
FEE ook eerder geopend, heb ik het idee.
.
quote:Op donderdag 24 oktober 2013 21:10 schreef Adelante het volgende:
FEE is eerder open hoor, normaal dag voor Halloween pas
Oliebol. Wit poeder. Lekker. Traditie. Bruine buitenkant met lichte binnenkant.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 23:29 schreef Ryan3 het volgende:
Ik hoop niet dat ze de oliebollen uitfaseren, omdat mensen er te dik van worden. Als de oliebol weg is, dan is NL weg. De oliebol is onze laatste gezamenlijk beleefde traditie wmb.
The buck stops here.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |