Daar zijn alpha versies toch ook voor, om de bugs er nog uit te halenquote:Op zaterdag 28 februari 2004 16:09 schreef Tribal_Souljah het volgende:
heb de alpha gespeeld was nog al buggy![]()
simpele figuur, heb je wel een idee wat co-op inhoudt?quote:Op zaterdag 28 februari 2004 20:02 schreef Piro het volgende:
Die co-op mode lijkt me ook best wel hip, alleen moet ie dan met 8 spelers of eventueel meer uitkomen, 2 teams tegen elkaar bijvoorbeeld.
Je kunt hierbij wel een co-op mode inbouwen waarbij je eventueel tegen elkaar speelt. Geef gewoon beide spelers de rol van een aparte stalker en dump ze in het spel. Aangezien elke stalker zelf vrienden en vijanden kan maken kan je in dit geval dus samenspelen maar elkaar ook als vijanden zien, terwijl je toch samen de 'single player' speelt.quote:Op zaterdag 28 februari 2004 20:11 schreef donald_dick het volgende:
[..]
simpele figuur, heb je wel een idee wat co-op inhoudt?
als je elkaar als vijand kan zien, dan is het geen co opquote:Op zaterdag 28 februari 2004 20:24 schreef kipknots het volgende:
[..]
Je kunt hierbij wel een co-op mode inbouwen waarbij je eventueel tegen elkaar speelt. Geef gewoon beide spelers de rol van een aparte stalker en dump ze in het spel. Aangezien elke stalker zelf vrienden en vijanden kan maken kan je in dit geval dus samenspelen maar elkaar ook als vijanden zien, terwijl je toch samen de 'single player' speelt.
Jawel, je co-opped als team tegen een ander co-oppend team, NPC's zijn boring, zéker als je met z'n vieren een slachting aanricht in radioactief rusland.quote:Op zaterdag 28 februari 2004 20:28 schreef donald_dick het volgende:
[..]
als je elkaar als vijand kan zien, dan is het geen co op![]()
Lijkt erop dat ik wel gelijk hadquote:How does the single-player game differ from the multiplayer cooperative mode?
The multiplayer cooperative mode is very much like the single-player game, just with more than one human player living in the Zone.
Mwah, een 64 spelers in een gebied van 30 vierkante kilometer lijkt me ook niet echt geweldig. Van mij mogen in de coop de npc's ook wel blijvenquote:Op zaterdag 28 februari 2004 23:43 schreef Piro het volgende:
[..]
Jawel, je co-opped als team tegen een ander co-oppend team, NPC's zijn boring, zéker als je met z'n vieren een slachting aanricht in radioactief rusland.
das gewoon team deathmatchquote:Op zaterdag 28 februari 2004 23:43 schreef Piro het volgende:
[..]
Jawel, je co-opped als team tegen een ander co-oppend team, NPC's zijn boring, zéker als je met z'n vieren een slachting aanricht in radioactief rusland.
maar dan met RPG elementen en doelen om te behalen...quote:Op maandag 1 maart 2004 00:08 schreef donald_dick het volgende:
[..]
das gewoon team deathmatch
ja dus? wat veranderen de rpg elementen daaraan ?quote:Op maandag 1 maart 2004 00:40 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
maar dan met RPG elementen en doelen om te behalen...
Objectives? Das weer wat anders dan TDM.. Ik hoop trouwens wel dat alle gebruikelijke varianten er in zitten.quote:Op maandag 1 maart 2004 00:40 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
maar dan met RPG elementen en doelen om te behalen...
quote:Op maandag 1 maart 2004 01:02 schreef vosss het volgende:
Hoi Daggla
Weet jij al een officiele release-date?
quote:There is no clear-cut ship date for this game; the best Oleg could tell me was "late spring or early summer [of 2004]" -ign.com
Ja, dat Shadows over Chernobyl klinkt zo cheesy..quote:Op maandag 1 maart 2004 01:13 schreef vosss het volgende:
Hoe geil klinkt dat:Oblivion Lost
Die naam staat nog steeds op de officiele site. Ik heb weer hoop.quote:Op maandag 1 maart 2004 01:13 schreef vosss het volgende:
Hoe geil klinkt dat:Oblivion Lost
TDM wordt een beetje saai, zeker op zon groot level...quote:Op maandag 1 maart 2004 01:01 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Objectives? Das weer wat anders dan TDM.. Ik hoop trouwens wel dat alle gebruikelijke varianten er in zitten..
Niets mis met een potje TDM in een goede clan-war.quote:Op maandag 1 maart 2004 09:11 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
TDM wordt een beetje saai, zeker op zon groot level...
Bij sommige spellen zelfs beterquote:Op dinsdag 2 maart 2004 14:44 schreef Skull-splitter het volgende:
Kopen is goed
bron: www.gamer.nlquote:
Twee minuten bewegende beelden S.T.A.L.K.E.R.
Als alles verloopt zoals het hoort te verlopen, kunnen we al in het volgende kwartaal aan de haal gaan met S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl. Dat de releasedata negen van de tien keer nog verraderlijker zijn dan de apostel Judas weten we echter ook, maar dat terzijde. S.T.A.L.K.E.R. is een veelbelovende First Person Shooter, die in ontwikkeling is bij GSC Gameworld. In het spel neem je de rol aan van een lonesome ranger, ook wel Stalker genoemd. Stalkers zwerven rond in en rondom het gebied dat door de ontplofte kernreactor in Tsjernobyl getroffen is, en proberen hier mysteries op de lossen. De game belooft de speler een grote vrijheid, prachtige graphics en goede A.l.
Om al deze facetten nogmaals aan te tonen is er vandaag een zeer grote trailer online gekomen, die je voor een 120 MB grote download, dik twee minuten beeldmateriaal levert, op een resolutie van 800 bij 600. Downloaden kan vanaf dit adres.
Far Cry staat bij mij hoger in het verwachtingslijstje, Splinter Cell net daar onder, stukje daaronder STALKER (UT moet er gewoon bij, geweldige LAN en online game)quote:Op dinsdag 2 maart 2004 18:12 schreef engessa het volgende:
Pff.. het wachten duurt zo lang.. de laatste paar maanden weinig interessant uitgekomen op gamegebied voor de pc en nu komt ineens vanalles tegelijk (Far Cry, Splinter Cell, UT2004) en dan DAARNA pas Stalker. Had liever gisteren Stalker gehad.. Dan had de rest nog wel een poosje weg kunnen blijven.
psst.. Dagla, kijk eens twee posts boven jequote:Op woensdag 3 maart 2004 11:14 schreef Dr.Daggla het volgende:
120mb filmpje van STALKER
Het later wegvliegen van objecten klopt volgens mij wel (ze simuleren de 'shockwaves' van explosies). Wel vond ik dat objecten hier en daar overdreven ver wegvlogen, zoals bijvoorbeeld die ladder die het beeld uit vloog door een simpel granaatje. Wat wel weer leuk was was dat kogels door 'dunne' objecten heen gingen.quote:Op woensdag 3 maart 2004 13:25 schreef Disorder het volgende:
Inderdaad. Een granaat ontplofte en zo'n seconde later vlogen de objecten pas weg. Ook stuiteren granaten nog steeds alle kanten op en lijkt het alsof ze gewoon stock geluiden gebruikt hebben voor de wapens. Visueel prachtig, maar er mag nog aardig aan gesleuteld worden.
Shockwaves gaan alleen met de snelheid van het geluid of net iets sneller (vandaar de knal over het algemeen), maar dit sloeg alles... Kastjes enzo waren dan weer wel cool gedaanquote:Op woensdag 3 maart 2004 14:03 schreef kipknots het volgende:
[..]
Het later wegvliegen van objecten klopt volgens mij wel (ze simuleren de 'shockwaves' van explosies). Wel vond ik dat objecten hier en daar overdreven ver wegvlogen, zoals bijvoorbeeld die ladder die het beeld uit vloog door een simpel granaatje. Wat wel weer leuk was was dat kogels door 'dunne' objecten heen gingen.
Mwa, vond het er wel vet uitzien.. Alleen het duurde idd ff voor er iets weg vloog.. Dat wordt vast nog wel gefixed..quote:Op woensdag 3 maart 2004 12:33 schreef Skull-splitter het volgende:
Mag ik zeggen dat ik alleen visueel onder de indruk was, maar dat er NIETS leek te kloppen van de physics? (veel te overdreven enzo)
quote:Op woensdag 3 maart 2004 20:33 schreef Skull-splitter het volgende:
Dat probleem heeft Far Cry nog altijd een STUK minder dan bij STALKER... Far Cry heeft alleen geen splashdamage bij granaten, terwijl het eigenlijk kleine stukjes metaal zijn die de wonden moeten maken... Kwestie van je huiswerk doen, schijnen wel meer foutjes in het wapentuig van Far Cry te zitten... (M16 die nauwkeuriger is dan de OICW, naar het schijnt)
quote:Op woensdag 3 maart 2004 21:04 schreef Skull-splitter het volgende:
Nee hoor, vind ze best prettig spelen eigenlijk...
kan niet vinden op internet over de release datum.quote:Op zaterdag 13 maart 2004 09:33 schreef Gstyles het volgende:
damndamn, en wanneer komtie uit?????????
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |