quote:
Het is aan je te merken dat ze in de randstad inderdaad niet zo topografisch geweldig onderlegd zijnquote:Op zondag 19 augustus 2018 15:02 schreef wollah het volgende:
Sowieso Brabant![]()
![]()
![]()
Buiten de Randstad komen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
De echte klacht hier is natuurlijk dat je met het openbaar vervoer reist. Heb je geen zelfrespect?quote:Op zondag 19 augustus 2018 15:05 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Het is aan je te merken dat ze in de randstad inderdaad niet zo topografisch geweldig onderlegd zijn
Is ook echt vergelijkbaar he. Ik wil gewoon binnen twee minuten mijn koffie en vreten pakken en dan verder.quote:Op zondag 19 augustus 2018 15:15 schreef Rodgrod het volgende:
Gast, er zit daar een coffeeshop op ongeveer 100/200m van het station
Ik kom op fok. Zegt dat genoeg?quote:Op zondag 19 augustus 2018 15:07 schreef DevFreak het volgende:
[..]
De echte klacht hier is natuurlijk dat je met het openbaar vervoer reist. Heb je geen zelfrespect?
Ja ja ja, alles moet 'instant' tegenwoordig. Millenialquote:Op zondag 19 augustus 2018 15:49 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Is ook echt vergelijkbaar he. Ik wil gewoon binnen twee minuten mijn koffie en vreten pakken en dan verder.
Dan bij dat pizzading naast de coffeshop binnen lopen.quote:Op zondag 19 augustus 2018 15:49 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Is ook echt vergelijkbaar he. Ik wil gewoon binnen twee minuten mijn koffie en vreten pakken en dan verder.
ben meer van de bamischijvenquote:
Sowieso doner nr 1quote:Op zondag 19 augustus 2018 17:07 schreef wielrennerdt het volgende:
[..]
ben meer van de bamischijven![]()
nasischijf ook chill hoor
maar het liefst een doner als late night snack![]()
doner > turkse pizza sowiesoquote:Op zondag 19 augustus 2018 17:08 schreef wollah het volgende:
[..]
Sowieso doner nr 1![]()
Of een dikke jonko en dan doner bestellen
En zelfs dat dus niet. Want ze zijn dus gewoon zelfs binnen de gewone openingstijden dicht.quote:Op zondag 19 augustus 2018 17:26 schreef squatt3r het volgende:
Ik heb deze klacht met een zo objectief mogelijke blik gelezen door een zwart balkje over de naam van ts te plaatsen. Conclusie: terechte klacht, het enige pluspunt van dit soort etablissementen zou moeten zijn dat je op de aangegeven openingstijden kunt rekenen.
Moeten ze toch zelf weten? Het is jouw winkel niet.quote:Op zondag 19 augustus 2018 17:52 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
En zelfs dat dus niet. Want ze zijn dus gewoon zelfs binnen de gewone openingstijden dicht.
Smullers is ook weg.quote:Op zondag 19 augustus 2018 15:01 schreef vogeltjesdans het volgende:
Die blonk soberzo al niet heel erg uit op het gebied van openingstijden. Op rare momenten gesloten, eerder dan de geplande openingstijden dicht enz. Een beetje alsof de lokale vakantiekracht zelf even op Mallorca zit, zeg maar.
Maar dit weekend sloeg toch wel alles. Dacht ik daar een smerige kop koffie te kunnen scoren, is die kuttent weer dicht. Hing er een briefje op: 'wegens omstandigheden is de zaak voorlopig in het weekend gesloten wij hopen op uw begrip"
Ja wtf begrip, welke gnoom haalt zoiets in zijn bolle kop? Regel verdomme vervanging NS
Klacht: weer schitterend toonbeeld van de schijt die NS aan haar reizigers heeft
Zitten altijd rare gasten daar binnen.quote:Op zondag 19 augustus 2018 15:15 schreef Rodgrod het volgende:
Gast, er zit daar een coffeeshop op ongeveer 100/200m van het station
Hebben die koffie? Dat pizzading is overigens een klacht waard. Voor 2 euro meer heb je vele betere pizza in de stad.quote:Op zondag 19 augustus 2018 17:00 schreef valentijn101 het volgende:
[..]
Dan bij dat pizzading naast de coffeshop binnen lopen.
Ehm, als er een faciliteit is met bepaalde openingstijden dan reken je daarop. 'Wegens omstandigheden in het weekend gesloten' klinkt als iemand die geen zin heeft te komen opdagen en als ns die teveel schijt aan haar klanten heeft om haar shit normaal te regelen.quote:Op zondag 19 augustus 2018 17:56 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Moeten ze toch zelf weten? Het is jouw winkel niet.
Is dat geen domino’s? Volgens mij heeft iedere fast food zaak tegenwoordig koffie hoor.quote:Op zondag 19 augustus 2018 18:48 schreef Argo het volgende:
[..]
Hebben die koffie? Dat pizzading is overigens een klacht waard. Voor 2 euro meer heb je vele betere pizza in de stad.
Ja ik ga ook echt een kwartier omlopen als ik koffie wil.quote:Op zondag 19 augustus 2018 19:46 schreef valentijn101 het volgende:
[..]
Is dat geen domino’s? Volgens mij heeft iedere fast food zaak tegenwoordig koffie hoor.
Togo is wel heel ver lopen iddquote:Op zondag 19 augustus 2018 20:29 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ja ik ga ook echt een kwartier omlopen als ik koffie wil.
Zelfs omlopen naar de AH togo is me al teveel moeite.
En jij kan het weten, want jij komt er vandaan.quote:Op zondag 19 augustus 2018 20:30 schreef wollah het volgende:
[..]
Togo is wel heel ver lopen idd
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Togo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |