Die '3' ziet er heel triest uit.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 19:05 schreef T3hTommay het volgende:
https://twitter.com/VeronicaInside3/status/1025781937435226112
Wilfriet met z'n act.
Wel een klein TVtje voor 7 ton per jaar.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 19:05 schreef T3hTommay het volgende:
https://twitter.com/VeronicaInside3/status/1025781937435226112
Wilfriet met z'n act.
Dit ontroert mij.quote:Op zondag 5 augustus 2018 12:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Gefeliciteerd ouwe reus! Wat een prestatie
De meesten van ons doen wat anders op zaterdagavond, maar ik hoop dat het een leuk feest heeft opgeleverd, van hartequote:
Wrijf het er maar in.quote:Op zondag 5 augustus 2018 13:09 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
De meesten van ons doen wat anders op zaterdagavond, maar ik hoop dat het een leuk feest heeft opgeleverd, van harte
Het was absoluut niet mijn intentie om hem in zijn kussen te laten huilen. Mocht hij eens in Groningen zijn zal ik om het goed te maken een Bros chocoladereep met hem delen.quote:Op zondag 5 augustus 2018 20:00 schreef GGMM het volgende:
Dat is een behoorlijke diss die johannes daar uitdeelt. Ik ben benieuwd of Wereldgozer daar vanavond in zijn bed nog aan moet denken.
Ja, had ik maar zo'n feest bij mijn 80.000e postquote:Op zondag 5 augustus 2018 19:21 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Johannes is een beetje mad jelly
Hij verdient 7 ton omdat hij geen tv kijktquote:Op zondag 5 augustus 2018 12:50 schreef Wuwwa het volgende:
[..]
Wel een klein TVtje voor 7 ton per jaar.
Het leven is elke dag een feest, voor je het weet is het voorbij.quote:Op zondag 5 augustus 2018 23:49 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ja, had ik maar zo'n feest bij mijn 80.000e post
Voetbal kijken is zijn werk.quote:Op zondag 5 augustus 2018 23:52 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hij verdient 7 ton omdat hij geen tv kijkt
Gelukkig maar, ik voelde al scheurtjes in onze hechte vriendschap ontstaan.quote:Op zondag 5 augustus 2018 23:48 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Het was absoluut niet mijn intentie om hem in zijn kussen te laten huilen. Mocht hij eens in Groningen zijn zal ik om het goed te maken een Bros chocoladereep met hem delen.
Kan prima op een scherm dat kleiner is dan 2,50m en waarschijnlijk heeft hij gewoon een werkkamer waar hij dat kan doen.quote:
Lili wil dat ordinaire voetbalgedoe niet hebben in huis, die kijkt liever naar een arthousefilm over de problematiek van Iraanse vrouwen.quote:Op maandag 6 augustus 2018 10:11 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Kan prima op een scherm dat kleiner is dan 2,50m en waarschijnlijk heeft hij gewoon een werkkamer waar hij dat kan doen.
Wanneer komt die knakker weer vrij?quote:Op maandag 6 augustus 2018 13:50 schreef Wereldgozer het volgende:
https://www.rijnmond.nl/n(...)zen-bij-Varend-Corso
Zipportal on tour
Wat zei Genee er zelf over?quote:Op maandag 6 augustus 2018 14:00 schreef tompsv18 het volgende:
Gijp is om 22 uur al afgehaakt bij zomergasten gister aldus Genee net op de radio
Niks nieuws gehoord, geen klik tussen beide, Janine was totaal niet in vorm, een redacteur had geturfd hoevaak Louis 'ik' had gezegd en raakte de tel kwijt.quote:
Heb je een linkje?quote:Op maandag 6 augustus 2018 14:00 schreef tompsv18 het volgende:
Gijp is om 22 uur al afgehaakt bij zomergasten gister aldus Genee net op de radio
Was een uurtje geleden op Radio 2 bij Gijs Staverman, zal straks wel online komen op hun websitequote:
Okquote:Op maandag 6 augustus 2018 14:22 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Was een uurtje geleden op Radio 2 bij Gijs Staverman, zal straks wel online komen op hun website
er wordt hier wel weer met mp4's gestrooidquote:Op zaterdag 4 augustus 2018 10:23 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik hoop dat er zoals voorheen iemand de afleveringen upload op youtube. Ik woon in het buitenland en RTLXL werkt kut maar Kijk.nl werkt dus gewoon helemaal niet. Kun je alleen vanuit Nederland bekijken en een proxy werkt niet echt. Trager dan dikke stront door een vergiet. De buitenlandse VI hooligans worden dus weer gepiepeld door notoire domoren.
quote:Op maandag 6 augustus 2018 17:05 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Leuk om te weten dat Roger graag piemels aftrekt
quote:
twitter:VeronicaInside3 twitterde op woensdag 25-07-2018 om 14:45:21BAM! Vanaf vrijdag 10 augustus: Johan Derksen, Wilfred Genee en René van der Gijp in Veronica Inside! 🔥🔥 - Gewoon te zien op @VeronicaTV - #veronicainside #veronica https://t.co/0ped1GBY0Y reageer retweet
Thanx ouwe reusquote:Op maandag 6 augustus 2018 18:36 schreef Sked het volgende:
[..]twitter:VeronicaInside3 twitterde op woensdag 25-07-2018 om 14:45:21BAM! Vanaf vrijdag 10 augustus: Johan Derksen, Wilfred Genee en René van der Gijp in Veronica Inside! 🔥🔥 - Gewoon te zien op @VeronicaTV - #veronicainside #veronica https://t.co/0ped1GBY0Y reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://darchmedia.nl/joh(...)s-legale-oplichting/
Bingokaartje vol
[ Bericht 49% gewijzigd door JR-Style-93 op 06-08-2018 21:43:16 ]Oh.
quote:Op maandag 6 augustus 2018 21:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
Tof interviewtjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://darchmedia.nl/joh(...)s-legale-oplichting/
Bingokaartje volAFCA!
Dat werkte op het laatst niet meer helaas.quote:Op maandag 6 augustus 2018 14:23 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
er wordt hier wel weer met mp4's gestrooid
In één ruk gelezen. Bedankt voor het posten JRquote:
quote:Op maandag 6 augustus 2018 21:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
Voor 98% informatie die ik al 15 keer heb gelezen en toch blijft het vermakelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://darchmedia.nl/joh(...)s-legale-oplichting/
Bingokaartje vol٩๏̯͡๏)۶
hoezo?quote:Op maandag 6 augustus 2018 23:19 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat werkte op het laatst niet meer helaas.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |