quote:Op zaterdag 7 juli 2018 07:43 schreef Snowpea het volgende:
Lijkt me dat dat afhangt van de dikte van de graszoden die je gaat leggen. In jouw situatie leg je dus zoden van 2 cm dik zodat de hoogte van het gras gelijk is aan de bestrating.
Wil je zoden van 5 cm dik leggen (meer ruimte in de grond voor het gras om gezonde wortels te maken) moet het zandbed logischerwijs een paar cm lager.
Bedankt voor de reacties. Zondag gelijk gemaaktquote:Op zaterdag 7 juli 2018 07:43 schreef Snowpea het volgende:
Lijkt me dat dat afhangt van de dikte van de graszoden die je gaat leggen. In jouw situatie leg je dus zoden van 2 cm dik zodat de hoogte van het gras gelijk is aan de bestrating.
Wil je zoden van 5 cm dik leggen (meer ruimte in de grond voor het gras om gezonde wortels te maken) moet het zandbed logischerwijs een paar cm lager.
Kijk eens aan, helemaal goedquote:Op maandag 9 juli 2018 09:03 schreef boerjanssen1 het volgende:
[..]
[..]
Bedankt voor de reacties. Zondag gelijk gemaakt
Ik hed een mooie laag luchtig zwart zand van ca 30 cm (daaronder klei/zand gespit), dus dat moet goed komen. Had inderdaad zoden van 2 cm, dus het gras ligt nu mooi op hoogte met het terras / pad
Pappen en nathouden zei de grasboer ;-) Dus er wordt met regelmaat gesproeid (een postzegel is al teveel gezegd met ca 10m2quote:Op maandag 9 juli 2018 09:13 schreef Snowpea het volgende:
[..]
Kijk eens aan, helemaal goed. Wel regelmatig sproeien de komende weken, helemaal nu het zo droog is!
Haha maakt niet uit toch hoe groot, een mooi stukje gras is een mooi stukje grasquote:Op maandag 9 juli 2018 09:14 schreef boerjanssen1 het volgende:
[..]
Pappen en nathouden zei de grasboer ;-) Dus er wordt met regelmaat gesproeid (een postzegel is al teveel gezegd met ca 10m2)
Dat is zo :-) Maar de rest van de postzegel moet toch vol komen te staan met plantjes en dingetjes ;-)quote:Op maandag 9 juli 2018 09:30 schreef Snowpea het volgende:
[..]
Haha maakt niet uit toch hoe groot, een mooi stukje gras is een mooi stukje gras
Ik opperde een robotmaaier, maar mijn vrouw vond dat overdrevenquote:Op maandag 9 juli 2018 10:12 schreef MaGNeT het volgende:
Denk ook altijd na over de grasmaaier: randen met hoogteverschillen kunnen onhandig zijn.
Hahahaquote:Op maandag 9 juli 2018 10:30 schreef boerjanssen1 het volgende:
[..]
Ik opperde een robotmaaier, maar mijn vrouw vond dat overdreven
Het wordt gewoon een handmaaier, die past tenminste makkelijk in de schuur.. 10m2 is nog wel te duwen ;-)quote:Op maandag 9 juli 2018 10:55 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Hahaha
10m2 is letterljk 5 minuten maaien.
Als je een hekel aan gepruts met snoeren hebt, zou ik kijken naar een grasmaaier met een Li-ion accu.
Heb er zelf 1 van Wolf en daar kan ik m'n 150m2 met gemak mee maaien op 1 accu.
Als er een "mulch" functie op zit, hoef je het gras daarna ook nog eens niet op te ruimen, hij vermaalt het dan en dat kan prima blijven liggen.
Ben je te lui om de graskantjes met de hand te knippen, dan heeft Gardena daar een ClassicCut voor.
Ook een optiequote:Op maandag 9 juli 2018 11:12 schreef boerjanssen1 het volgende:
[..]
Het wordt gewoon een handmaaier, die past tenminste makkelijk in de schuur.. 10m2 is nog wel te duwen ;-)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |