Maxquote:Op vrijdag 29 juni 2018 17:06 schreef pullup het volgende:
[..]
Wat komen ze daar doen dan? Er ligt niet eens sneeuw
quote:
Nee, maar ik volg het autoracen alleen via dit topicquote:
je kann toch op TV kijkenquote:Op vrijdag 29 juni 2018 17:11 schreef pullup het volgende:
[..]
Nee, maar ik volg het autoracen alleen via dit topic![]()
Laatst dacht ik weer eens een race te gaan kijken maar er gebeurde weer eens niets van start tot finish.
Nu ja het zal best spannend en interessant voor de kenners zijn geweest maar ik wil ze elkaar dan op zijn minst zien in halen een paar keer en dat gebeurde dus niet.
Een heel uur lang
Ja dat was dus saaiquote:
Dat vertelde iedereen dus, vandaar dat ik weer eens keek.quote:Op vrijdag 29 juni 2018 17:14 schreef mario390 het volgende:
[..]
ja maar in deze Jaar is het spannend en niet saai
Fuk joe, we hebben net zonder te klagen twee weken lang een koudefront achter de rug. Nu zijn wij aan de beurt.quote:Op vrijdag 29 juni 2018 14:14 schreef TillyB het volgende:
[..]
Kortom het is voor iedereen beter als het iets kouder wordt.
Er hoeft dan toch niet direct een hittegolf te komen? Het mag ook wel een beetje gematigd. We zijn een polderland tenslotte!quote:Op vrijdag 29 juni 2018 18:18 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Fuk joe, we hebben net zonder te klagen twee weken lang een koudefront achter de rug. Nu zijn wij aan de beurt.
Jij geeft dus niets om de veiligheid van mazaru nee ok dan is dat duidelijk is goed johquote:Op vrijdag 29 juni 2018 18:18 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Fuk joe, we hebben net zonder te klagen twee weken lang een koudefront achter de rug. Nu zijn wij aan de beurt.
Dit is toch geen hittegolf?quote:Op vrijdag 29 juni 2018 18:26 schreef Recce het volgende:
[..]
Er hoeft dan toch niet direct een hittegolf te komen? Het mag ook wel een beetje gematigd. We zijn een polderland tenslotte!
Ik gok erop dat je Magnussen en twee keer Haas hebt gekocht. Ik heb gewoon Hulkenberg voor Ricciardo gewisseld.quote:Op vrijdag 29 juni 2018 18:27 schreef Recce het volgende:
Ik heb mijn manager zonder veel nadenken totaal gewijzigd.Na 12 uur vertel ik wel wat voor briljante strategie ik heb bedacht.
Nee, maar volgens nu.nl is er regionaal grote kans op een hittegolf. Ik woon regionaal, dus er komt vast een hittegolf.quote:
Zijn er ook mensen die niet regionaal wonen?quote:Op vrijdag 29 juni 2018 18:36 schreef Recce het volgende:
[..]
Nee, maar volgens nu.nl is er regionaal grote kans op een hittegolf. Ik woon regionaal, dus er komt vast een hittegolf.
Bijna goed. Ik heb ook een Renault-onderdeel gekocht van het geld dat ik over had. Haas zakt vast weer terug en Renault scoort gemiddeld wel hoger dan Haas.quote:Op vrijdag 29 juni 2018 18:36 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik gok erop dat je Magnussen en twee keer Haas hebt gekocht. Ik heb gewoon Hulkenberg voor Ricciardo gewisseld.
Uiteraard. Niet veel, maar ze bestaan wel.quote:Op vrijdag 29 juni 2018 18:37 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zijn er ook mensen die niet regionaal wonen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |