Jij bent een halve Belg dus jouw mening is niet relevant.quote:Op donderdag 14 juni 2018 17:34 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hahawelkom op het wk geestige actie.
Moet je toch om kunnen lachen.
Van mij mag België er snel uit omdat gedoe met radja.quote:Op donderdag 14 juni 2018 17:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Jij bent een halve Belg dus jouw mening is niet relevant.
Zal me niks verbazen dat je nog een België-shirtje draagt ook.
Dat zijn de ergste klootzakken.
quote:Op donderdag 14 juni 2018 17:35 schreef bakfietsmoeder het volgende:
Ik vind het wel grappig eigenlijk
Ach gossiepossiemossie... Niet kunnen incasseren misschien? Al die jaren dat de Belgen door de Nederlanders uit werden gelachen, dat was zeker geweldig. Nu is het andersom en dan gaan we jankenquote:Op donderdag 14 juni 2018 17:32 schreef Elan het volgende:
Gut o gut, voor het eerst in 50 jaar sinds mensenheugenis hebben ze het voetballend een keer beter voor elkaar dan ons. En dat moet de wereld weten ook.
Elke flopshow waar belgjes verschijnen is het leedvermaak niet van de lucht. En nu moet er zelfs met spandoeken sneren worden uitgedeeld:
[ afbeelding ]
Niet dat dat ook maar enigszins orgineel is want ook met de EK moesten we het ontgelden.
https://www.dumpert.nl/me(...)c0b/belgenhumor.html
Hopelijk vliegen ze er in de eerste ronde kansloos uit met hun sterrenselectie![]()
quote:Op vrijdag 15 juni 2018 02:42 schreef SpecialK het volgende:
Aan de andere kant van die brug een doek hangen: "hier begint een fatsoenlijk wegdek"
Die vinden het de moeite niet meer waard, dat is nog erger.quote:Op donderdag 14 juni 2018 17:40 schreef VeX- het volgende:
Die Belgjes krijgen het idd te hoog in de bol. Ze kennen hun plaats niet meer. Zelfs de Duitsers houden zich koester.
Hahaha.quote:Op vrijdag 15 juni 2018 02:42 schreef SpecialK het volgende:
Aan de andere kant van die brug een doek hangen: "hier begint een fatsoenlijk wegdek"
We hebben helemaal geen gebrek aan humor!quote:Op vrijdag 15 juni 2018 11:14 schreef tja77 het volgende:
België is een beetje het debiele broertje dat je laat winnen omdat hij anders gaat huilen.
Het is een onderontwikkeld land in tal van opzichten met veel inteelt en gebrek aan humor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |