Jezus liep op water toen het bevroren wasquote:Op maandag 4 juni 2018 19:00 schreef devzero het volgende:
Jezus hoefde ook geen speedboot en liep liever over het water. Bescheidenheid siert de mens.
Terechte klacht dus.
En liep hij als COO van Christendom b.v. te klagen dat hij een ijsbreker nodig had?quote:Op maandag 4 juni 2018 19:24 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Jezus liep op water toen het bevroren was
Tjah die directeur begon zijn loopbaan waarschijnlijk ook niet met pantoffels ofzo hoor dus beetje verkeerde vergelijking ook al begrijp ik het welquote:Op maandag 4 juni 2018 20:16 schreef Fem_LittleLady het volgende:
Vond altijd de leidinggevenden bij het bedrijf waar ik heb gewerkt erg grappig, die liepen allemaal strak in pak, keurig gestreken kleding, nette schoenen en een walm van een dure parfum om zich heen. En dan hadden we de directeur, met zijn makkelijke kleding, als hij zich nog makkelijker ging voelen zou hij op pantoffels in een onesie naar zijn bedrijf zijn gegaan
Hij schijnt altijd zo te zijn geweest hoorde ik van zijn dochter.quote:Op maandag 4 juni 2018 20:47 schreef TheNightIsFullOfTerrors het volgende:
[..]
Tjah die directeur begon zijn loopbaan waarschijnlijk ook niet met pantoffels ofzo hoor dus beetje verkeerde vergelijking ook al begrijp ik het wel
Ja ik snap het idee dank je welquote:Op maandag 4 juni 2018 20:48 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Hij schijnt altijd zo te zijn geweest hoorde ik van zijn dochter.
Gewoon lekker normaal, was een hele fijne werkgever omdat hij helemaal niet uit de hoogte deed, of zich beter voelde maar gewoon een normale man is geblevenquote:Op maandag 4 juni 2018 20:50 schreef TheNightIsFullOfTerrors het volgende:
[..]
Ja ik snap het idee dank je wel
mooi toch, beter dan die pakkencultuur.quote:Op maandag 4 juni 2018 20:53 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Gewoon lekker normaal, was een hele fijne werkgever omdat hij helemaal niet uit de hoogte deed, of zich beter voelde maar gewoon een normale man is gebleven
Ja ik snap best wat je zegt, serieus. Maar in de praktijk zijn dit soort verhalen gewoon altijd net wat mooier dan hoe de realiteit is gegaan. Ik geloof best dat hij relaxt is, en vast ook wel was. Maar als je mijn vriendin zou vragen hoe ik ben zou ze hetzelfde zeggen en ook van 'zo was hij altijd al' terwijl ik nu toch echt een stuk losser nog ben dan vroeger. Hij zal misschien geen strak pak hebben gedragen maar het idee dat iemand zo luchtig is geweest zijn hele leven is vaak gewoon een verzinsel wat mensen geloven omdat het in het heden zo lijkt te zijnquote:Op maandag 4 juni 2018 20:53 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Gewoon lekker normaal, was een hele fijne werkgever omdat hij helemaal niet uit de hoogte deed, of zich beter voelde maar gewoon een normale man is gebleven
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |