staat het al, anders denk ik naar de kringloop...quote:Op donderdag 31 mei 2018 09:46 schreef Voszje het volgende:
Misschien nog even snel een crosspost in FHF?
Ja, als er morgen niemand om vraagt bel ik de kringloop wel of ze hem willen. Het is echt nog een hele nette kast dus ze zullen er vast nog wat aan kunnen verdienen.quote:Op donderdag 31 mei 2018 10:11 schreef Geckoo het volgende:
[..]
staat het al, anders denk ik naar de kringloop...
voor de volgende keerquote:Op woensdag 6 juni 2018 14:14 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Deze mag gesloten worden, kast is opgehaald!
quote:In het V&A Feedback topic staat het volgende geschreven:
Hi,
je product is verkocht maar je topic is nog open! Je kan het melden in het topic maar het is sneller (en vooral makkelijker) als je een TR (topic report) plaatst. Hierdoor zien wij als moderators dat er iets moet gebeuren vanuit het overzicht zonder elk los topic te hoeven lezen. Dit scheelt ons heel veel lees werk![]()
Dit doe je door in je topic op het icoontjete klikken. Eventueel kan je ook een post in je topic plaatsen om hem onder de aandacht te brengen.
Gebruik je de mobiele site dan staat er Rapporteer rechtsboven het invoerveld.
Klik hier voor een voorbeeld
Bedankt voor je hulp alvast!en happy posting!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |