Dus The 100 is wel een goeie serie?quote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:40 schreef LCMS het volgende:
Ben na seizoen 5 of 6 afgehaakt, niet omdat het slecht was, maar meer omdat er eigenlijk vrij weinig gebeurde tot de laatste aflevering van het seizoen. Misschien dat ik ooit nog een inhaalslag maak. Als het dan toch over overleven gaat dan kijk ik veel liever naar The 100, veel leuker verhaal
Ik vind van wel, maar dat moet je natuurlijk zelf kijken om te bepalen.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:41 schreef DatDitKanJoh het volgende:
[..]
Dus The 100 is wel een goeie serie?
Vermakelijk, maar wel tenenkrommend slechte dialogen. Ook zitten er characters in die je geen andere diagnose kan geven dan borderliner to the max.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:41 schreef DatDitKanJoh het volgende:
[..]
Dus The 100 is wel een goeie serie?
Waarom reageer je dan? Ik heb ook zo een opmerking ooit geplaatst, heeft meteen een ban opgeleverd. Ben beniwued of ze hier met dezelfde maat meten!quote:
Lekker jankenquote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:49 schreef C.L.Werner het volgende:
[..]
Waarom reageer je dan? Ik heb ook zo een opmerking ooit geplaatst, heeft meteen een ban opgeleverd. Ben beniwued of ze hier met dezelfde maat meten!
Yup. Netflix originalquote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:48 schreef LCMS het volgende:
[..]
Las net op imdb wat het is, staat dit ook op Netflix
Omdat jij lekker aan het janken bent? Zou wel raar zijn.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:53 schreef C.L.Werner het volgende:
[..]
Jou zouden ze een ban 4 life moeten geven.
Dat is voor altijd, mocht je niet weten wat dat is.
Hier ben ik eigenlijk al vrij snel afgehaakt omdat ik had gehoopt op hoe ze verspreiding van het virus zouden laten zien en ineens was ook weer iedereen besmet. Te veel van het goedequote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:53 schreef jogy het volgende:
FEAR the walking dead is ook wel goed te versmaden als je toch last hebt van ontwenningsverschijnselen.
Omdat jij niets bijdraagt aan het forum. Maar laten we weer terug on topic gaan!quote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:53 schreef LCMS het volgende:
[..]
Omdat jij lekker aan het janken bent? Zou wel raar zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |