Yup, maar de volgende keer haal ik hem echt bij de visboer.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 11:17 schreef Sicstus het volgende:
[..]
Meneer Heijn heeft hem al (voor-)gefrituurd toch?
Whut? Verklaar je nader?quote:Op vrijdag 4 mei 2018 09:20 schreef Sigaartje het volgende:
Als voorbereiding doe ik bakpapier over het rooster, want ovenwerk direct op metaal is niet zo gezond voor onze ingewandjes.
quote:Op vrijdag 4 mei 2018 11:56 schreef Sigaartje het volgende:
Trouwens ik ben bij mensen thuis geweest die pochten op hun kookkunsten en het was gewoon niet te eten. Met alle respect. En dan trots kijken naar de zoveelste pastinaak die je naar binnen zit te werken uit beleefdheid.
Moeten ze zelf weten.
Maar uit ervaring weet ik dat als ik met zelfgemaakte heerlijke bourgondische spullen op mijn werk kom bij een borrel het juist DIE MENSEN zijn die daarop afduiken en in hoge snelheid naar binnen werken.
Dat vind ik hypocriet.
Ik ben bourgondisch, ik hou van heerlijk eten. Ik heb respect voor mensen die een worteltje en een tomaatje eten, maar ik heb voorbeelden gezien bij verjaardagen op het werk dat juist die mensen een saucijzenbroodje gulzig naar binnen werkten en zelfs nog een tweede namen.
En dan met uitgezakte ogen naar me kijken met uitspraken als: Ik zeil, en ik hou vooral van groente.
Kom op man, je ziet er niet uit met dat flatshaar op je hoofd met je zeilen en je groente.
Is onderzoek naar geweest. Het schijnt niet goed te zijn dat voedsel in direct contact komt met metaal tijdens het koken.quote:
Graag, zou ik wel wat over willen lezen. Bij ons denk ik alles wel gewoon hup, op het rooster de oven in.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 12:03 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Is onderzoek naar geweest. Het schijnt niet goed te zijn dat voedsel in direct contact komt met metaal tijdens het koken.
Ik zal het even opzoeken. Sinds ik dat gelezen heb, gebruik ik bakpapier als scheiding tussen aluminium bakjes en roosters bij het ovenwerk.
Dat is een heel goed idee!quote:Op vrijdag 4 mei 2018 11:17 schreef Divje het volgende:
[..]
Ik had me daar ff een lekker pittige mayo van gemaakt met die madam erbij
Wat zou jij wel willen eten?quote:Op vrijdag 4 mei 2018 11:42 schreef RobinOok het volgende:
Ik vind het leuk dat je zo aan het kokkerellen bent.![]()
Maar ik weet niet zeker of ik het zou willen eten.
Shit, te ver weg. Tegen de tijd dat ik er ben, ben je al ongeveer toe aan avondeten.quote:
Ik vat dit op als een compliment. Dank je!quote:Op vrijdag 4 mei 2018 12:13 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Shit, te ver weg. Tegen de tijd dat ik er ben, ben je al ongeveer toe aan avondeten.
Dat wordt een behoorlijke uitdaging, dat kind vindt bijna alles viessssquote:Op vrijdag 4 mei 2018 12:10 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Wat zou jij wel willen eten?
Dat ik het een keer klaar maak?
Dat zal best wel. Maar ze smaken echt heerlijk hoor. Wat je bij de Kiosk krijgt op het station, dat is nog veel erger dan dit. Het zijn inderdaad nepgrilranden, goed, normaal koop ik stokbrood bij de warme bakker, maar dit keer had ik geen tijd.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 11:08 schreef liedetector het volgende:
gatverdegatver wat zien die broodjes er onsmakelijk uit, alsof ze heel droog zijn en dan een nep grilrandje.....brrrr
Ik verzin dit echt niet. Ik heb mensen meegemaakt die met hele zakken tomaten op een dutch treat kwamen op het werk. "Gezond", zeggen ze dan met een ijle blik, om zich vervolgens op de plakjes leverworst te storten. Ja, dat is gezond. Geloof me, ze zijn er echt.quote:
Ik heb nog een eigengemaakte groentesoep ernaast, die leg ik volgende keer uit.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 12:24 schreef JeMoeder het volgende:
Prima lunch Sigaartje. Dat het heeft mogen smaken!!!
Joh laat je niets op de mouw spelden door een stelletje pretentieuze lui die zelf niet verder dan een gebakken ei komen.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 12:33 schreef Sigaartje het volgende:
Ik nok hier trouwens mee. Heb er geen zin meer in. Ik ben gewoon geen bosbessenfiguur en sinaasappelschijven op het eten. Zit gewoon niet in me. Maar blijkbaar moet zoiets.
De maggi was fout, dat heb ik al eerder gezegd. Leezen...quote:Op vrijdag 4 mei 2018 12:35 schreef 2dope het volgende:
Kaas, vis en maggi.... Kweenie, ik word niet meteen ontzettend hitsig van die smaakdriehoek.
Wel leuk topicBeetje ready steady cook-stijl, hier heb je wat willekeurige ingrediënten en succes ermee.
Ik ging puur op de OP en de vervolgfoto's af.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 12:38 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
De maggi was fout, dat heb ik al eerder gezegd. Leezen...
Maar ik stop met dit soort stomme fotoreportages. Mensen willen sla? Mensen krijgen sla.
Neequote:Op vrijdag 4 mei 2018 12:38 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
De maggi was fout, dat heb ik al eerder gezegd. Leezen...
Maar ik stop met dit soort stomme fotoreportages. Mensen willen sla? Mensen krijgen sla.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |