Ik en een paar maten, een clubje van zo een 17 man, vinden het stiekem wel geinig om in een strak pakje in het openbaar te begeven.

Nou willen we niet dat ze denken dat we flikkers zijn, dus daarom gaan we altijd op de fiets, omdat we dan een verhaal kunnen ophangen over de luchtweerstand enzo. Jullie kennen het wel.
Zo waren wij ook gisteren onderweg. Omdat wij graag de aandacht trekken -we gaan immers niets voor niets gekleed in zo een klef strak pakje- rijden we doorgaans reciltrant over de rijbaan. Nou sprak ons dus gisteren een politieagent ons aan. Dat vinden we natuurlijk wel leuk, al die aandacht enzo. Nou kregen we dus 17 boetes voor rijden op de weg en 13 voor het ontbreken van een bel. Harstikke terecht natuurlijk en hoort gewoon bij de hobby.
Alleen moeten we nu ook 30 keer 9 euro administratiekosten betalen.
Klacht: administratiekosten
Op zondag 9 september 2018 00:02 schreef remlof het volgende:ik ben alles behalve intellectueel.