CV "iets" -nou ja- minder dan Damon Hill.
quote:Ik wist wel dat het Hill niet kon zijn, die heeft hele priemende ogen en wenkbrauwen als een rus.
Perry McCarthy started racing in British Formula Ford, winning the 1983 championship. By 1986 he had moved to British F3 and F3000 in 1988.
From there he moved to IMSA and competed in the World Sportscar Championship in 1990.In 1992 he debuted in Formula One for the Andrea Moda team at Spain, but throughout the season didn't qualify.
The next three years saw him testing for Benetton, Arrows and Williams, before going on to concentrate on GT racing.
of die zweedse mister xquote:Op zaterdag 18 september 2004 22:27 schreef Alexxxxx het volgende:
T is Mister X van de Renault reclame
ik denk niet dat wij daar de juiste rijders voor hebben. En we krijgen al helemaal niet gloed nieuwe auto,s mee om ze zo te verkrachten.quote:Op zaterdag 18 september 2004 22:56 schreef Bigs het volgende:
Als de zwarte stig niet Damon Hill was, dan weet ik zeker dat hij de witte is
Ik snap trouwens niet waarom ze in Nederland nog steeds van die saaie auto programma's met van die suffe mensen maken. Een programma volgens de Top Gear formule zou het volgens mij veel beter doen, alleen zijn er volgens mij geen bekende presentatoren op dit moment die goed voor de presentatie zouden zijn.
ja de zwarte stig maar nu heb je de witte stig dus wie is die. De zwarte stig is van een vliegdekschip afgereden....quote:Op zaterdag 18 september 2004 23:13 schreef ninja-mod het volgende:
Wel degelijk Perry McCarthy , onderstaande site verteld het enthousiast![]()
http://www.sfb.co.uk/cgi-bin/profile.cgi?s=129
(edit)
Hij heeft zelfs een boek te koop![]()
[afbeelding]
Ik welquote:Op zaterdag 18 september 2004 23:36 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ik denk niet dat wij daar de juiste rijders voor hebben. En we krijgen al helemaal niet gloed nieuwe auto,s mee om ze zo te verkrachten.
Heeft iemand daar een filmpje van?quote:Op zondag 19 september 2004 13:35 schreef CybPraetorian het volgende:
[..]
ja de zwarte stig maar nu heb je de witte stig dus wie is die. De zwarte stig is van een vliegdekschip afgereden....
Tom en Tim Coronel gaan een Nederlands programma doen met de set up van "The Fifth Gear" en "Top Gear". Natuurlijk, het zal nooit zo worden als Top Gear (we hebben de naam daar niet voor, zeker niet voor zulke spectaculaire auto's), maar aan de andere kant: ik heb liever dat ze laten zien wat een betaalbare auto kan (en ja, er zijn betaalbare bloed en bloedsnelle auto's) dan dat ze laten zien wat je met een Zonda kan, die waarschijnlijk niemand op het Nederlandse oppervlak uberhaupt kan betalen of daartoe bereid is; eerlijk is eerlijk, het blijft een lelijk dingquote:Op zaterdag 18 september 2004 23:36 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ik denk niet dat wij daar de juiste rijders voor hebben. En we krijgen al helemaal niet gloed nieuwe auto,s mee om ze zo te verkrachten.
We blijven hier een beetje in het "stapel op auto's" hangen (hoewel dat zeker niet saai is, maar het absoluut niet haalt bij TopGear), en nu we hebben we wederom een slap aftreksel te pakken, autogek of zoiets, met een semi bekende Nederlander (een voormalig "ook dat nog" panellid) die denk dat ie grappig is. Verder worden de auto's niet fatsoenlijk in beeld gebracht en over- enquote:Op zaterdag 18 september 2004 22:56 schreef Bigs het volgende:
Als de zwarte stig niet Damon Hill was, dan weet ik zeker dat hij de witte is
Ik snap trouwens niet waarom ze in Nederland nog steeds van die saaie auto programma's met van die suffe mensen maken. Een programma volgens de Top Gear formule zou het volgens mij veel beter doen, alleen zijn er volgens mij geen bekende presentatoren op dit moment die goed voor de presentatie zouden zijn.
Zal wel de formule van de oude Top Gear zijn. Aangezien Fifth Gear zo ongeveer een copy is van het oude Top gear, inclusief een deel van de presentatoren.quote:Op zondag 19 september 2004 14:36 schreef pAin het volgende:
[..]
Tom en Tim Coronel gaan een Nederlands programma doen met de set up van "The Fifth Gear" en "Top Gear".
Dat programma heb ik toevallig vanmiddag gezien en vond ik behoorlijk saai en die twee zijn best treurig. Bovendien is het een zwaar gesponsord programma, het was een grote reclame spot voor de nissan 350z.quote:Op zondag 19 september 2004 14:36 schreef pAin het volgende:
[..]
Tom en Tim Coronel gaan een Nederlands programma doen met de set up van "The Fifth Gear" en "Top Gear". Natuurlijk, het zal nooit zo worden als Top Gear (we hebben de naam daar niet voor, zeker niet voor zulke spectaculaire auto's), maar aan de andere kant: ik heb liever dat ze laten zien wat een betaalbare auto kan (en ja, er zijn betaalbare bloed en bloedsnelle auto's) dan dat ze laten zien wat je met een Zonda kan, die waarschijnlijk niemand op het Nederlandse oppervlak uberhaupt kan betalen of daartoe bereid is; eerlijk is eerlijk, het blijft een lelijk ding.
22:00 uur BBC2quote:Op zondag 19 september 2004 20:37 schreef Bond het volgende:
Komt vanavond nou wel of geen Top gear 2200 uur nederlandse tijd?
Doh, dat hadden we nog niet door enzoquote:Op maandag 20 september 2004 17:37 schreef dyzrz het volgende:
die zwarte stig is echt niet dood doordat hij van een vliegdekschip af is gereden.................................
ik heb die aflevering gezien en als 't echt zo was zouden ze dat niet uitzenden + dat de presentators gewoon nuchter bleven .. als je snapt wat ik bedoel
Volgens mij mist die jongen het hele punt van het programma... Oh well.quote:Op maandag 20 september 2004 17:39 schreef pAin het volgende:
[..]
Doh, dat hadden we nog niet door enzo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |