Ik heb deze al eens eerder gepost. Dit blijft echt een mooie en leuke docu over rooie Jos.
Verbrande Herman, Rooie Jos, Dikke Bobbie en Jantje van Amsterdam zijn bloedgabbers. Rauw en dicht op de huid volgde regisseur Roy Dames de mannen sinds begin jaren negentig. Ze zijn onderdeel van de Amsterdamse penose, een cultuur die aan het verdwijnen is. De 'vrije jongens' proberen uit de criminaliteit te blijven, maar hun bier is altijd weer frisser dan hun zaakjes.
Hier deel 2 (net gevonden 4 jaar na dato)
Ik heb deze docu zo vaak gekeken (vooral met een bakkie op). Dit is echt mooie televisie. Amsterdamse boefjes op hen best. Vooral dat stuk dat die pedo wordt gepakt. Dat echte Amsterdamse accent maakt het zo mooi. Ik keur niet goed wat ze hebben gedaan (geven ze ook toe 4 jaar na dato) maar blijft mooie tv. Echt van die kruimel dieven.
[ Bericht 4% gewijzigd door Razor21 op 29-03-2018 23:11:55 ]
Zo Razor21 misschien kunnen we de conducteurs afluisteren" vervolgens hoor je keihard door die trein GRRGG...Hallo hier ...blalblalb @#$%%@.....en iedereen kijkt dan onze kant op ook mijn kant..