Wat zei de wederdienstverlener waar je bij bent aangesloten?quote:Op donderdag 5 juli 2018 17:13 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
kan niks vinden...maar er moeten ook apps zijn van energiemaatschappijen...iemand?
die hebben geen appquote:Op donderdag 5 juli 2018 17:24 schreef DevFreak het volgende:
[..]
Wat zei de wederdienstverlener waar je bij bent aangesloten?
vaak werkt je wifi ook slechter door je bluetooth vanwege dezelfde frequentie (2,4ghz).quote:Op zondag 27 mei 2018 00:42 schreef oheng het volgende:
Mocht iemand ooit problemen met de wifi op een mobiel met een Mediatek CPU hebben gehad.... Schakel de bluetooth eens uit. Weet niet echt waar ik met dit soort vondsten naartoe moet, maar heb dit al bij een aantal toestellen gezien.
Dat is volgens mij het Dual Messenger-icoon.quote:Op dinsdag 31 juli 2018 17:39 schreef Gezicht het volgende:
Vandaag m'n nieuwe Galaxy S9 gekregen, prachtig toestel. Ik loop echter wel tegen het volgende aan: bij sommige apps staat een rood/oranje symbool in de rechter hoek onderaan. Geen idee wat dit symbool betekent en hoe ik het wegkrijg. Het betreft uiteraard niet het standaard notificatie-symbool.
Weet iemand wat het betekent en hoe weg te krijgen?
Pics:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ah dat was het ja, opgelost en bedankt.quote:Op dinsdag 31 juli 2018 19:46 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Dat is volgens mij het Dual Messenger-icoon.
https://www.androidplanet(...)messenger-insteller/
Nee. En dan heb ik nog wel een Pixel 2.quote:Op woensdag 1 augustus 2018 11:36 schreef iBenny het volgende:
Heeft iemand van jullie de Google Assistent al?
Net even geprobeerdquote:Op donderdag 2 augustus 2018 02:01 schreef epicbeardman het volgende:
Je moet eens 'hoe lang is een chinees' vragen aan de assistant vragen
Ik denk ook niet dat ik het op uitgebreide schaal ga gebruiken neequote:Op donderdag 2 augustus 2018 08:22 schreef Metalfreak het volgende:
Ik blijf het iets stoms vinden om tegen je telefoon te gaan praten... Weg privacy...
En dan niet dat Google alles van je weet, maar dat je hele omgeving weet wat je aan het doen bent.
Hoe zet je dat aan?quote:Op woensdag 1 augustus 2018 11:50 schreef JDude het volgende:
[..]
Ja.
Herstel: op m'n eigen Lenovo P2 wel. Op de Samsung A5 van het werk nog niet.
Raar, heb ik dus ook. Hoe is dit op te lossen?quote:Op zondag 27 mei 2018 00:42 schreef oheng het volgende:
Mocht iemand ooit problemen met de wifi op een mobiel met een Mediatek CPU hebben gehad.... Schakel de bluetooth eens uit. Weet niet echt waar ik met dit soort vondsten naartoe moet, maar heb dit al bij een aantal toestellen gezien.
Geen idee, totnutoe nog geen oplossing gevonden met Mediatek mobieltjes. Maar het is echt een typerend probleem met de MTK6735, MTK6735P, MT8125 en MT6737M, en potentieel andere chipsets die ik nu vergeet. Misschien is het op te lossen door een betere koeling van de bluetooth/wifi chipset, of betere scheiding. Misschien betere antennes. Maar daarvoor zou ik in de schema's van de chipset moeten duiken, en daarin heb ik nu geen zin/tijd.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 20:41 schreef Phone8 het volgende:
[..]
Raar, heb ik dus ook. Hoe is dit op te lossen?
Heb geen idee wat er in een p20 Pro zit maar het werkt nu gelukkig naar behoren.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 01:05 schreef oheng het volgende:
[..]
Geen idee, totnutoe nog geen oplossing gevonden met Mediatek mobieltjes. Maar het is echt een typerend probleem met de MTK6735, MTK6735P, MT8125 en MT6737M, en potentieel andere chipsets die ik nu vergeet. Misschien is het op te lossen door een betere koeling van de bluetooth/wifi chipset, of betere scheiding. Misschien betere antennes. Maar daarvoor zou ik in de schema's van de chipset moeten duiken, en daarin heb ik nu geen zin/tijd.
Ik moet me dus helaas aansluiten bij degenen die altijd schuimbekkend roepen: KOOP NOOIT EEN MOBIEL MET EEN MEDIATEK CHIPSET!!!!1111
Dat werkt nog niet lekker. Bij mij soms wel maar meestal nietquote:Op zaterdag 4 augustus 2018 18:45 schreef Notorious_Roy het volgende:
Is de Google Assistent ook te starten met stem? Nu moet ik steeds de home knop ingedrukt houden en dat schiet z'n doel voorbij.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |