Het is voornamelijk omdat vrouw en Sjaak allebei snurken. Dus misschien moet ik oordopjes gaan kopen.quote:Op donderdag 1 maart 2018 16:35 schreef pinquit het volgende:
Misschien is 't fijner voor je als jij aan de buitenkant slaapt? En dan bij voorkeur naast je vrouw
Dit! Bij ons dan vooral het feit dat meneer Peuter echt een ontzéttend sterke mening heeft en zich er niet bepaald voor schaamt die met veel misbaar te verkondigen, maar ik ben zo blij dat hij het qua eten en slapen echt prima doetquote:Op donderdag 1 maart 2018 16:20 schreef Stormqueen het volgende:
Ik zei gisteren nog tegen mijn man, m'n kinderen zijn nergens de snelste in qua ontwikkeling, als ik lees wat de peuters hier allemaal al doen dan is Mauw zéér middelmatig, maar slapen en eten doen ze godzijdank wel gewoon
Idd! Gewoon ervan uitgaan dat iedereen zich aan jou aanpast. Hier is de reactie nu een vrolijk ‘nee hoor!’ als ze iets niet wil. ‘Kom jas aan, we gaan naar buiten!’ ‘Nee hoor!’ Uhhmmm.... jawel…quote:Op donderdag 1 maart 2018 18:23 schreef Stormqueen het volgende:
Toch lijkt het me wel heerlijk om gewoon zo'n narcistische eikel te zijn en zero fucks te geven. Peuters
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |