Mijn Nefit geiser uit 1980 ofzo had een waakvlam...quote:
Dat bedoel ik.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 22:06 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Mijn Nefit geiser uit 1980 ofzo had een waakvlam...
Inmiddels is dat ding gereduceerd tot schroot.
autocorrect. maar had het al voor je quote aangepastquote:Op dinsdag 6 februari 2018 22:02 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
[..]
Is iedereen aan het blowen hier?![]()
Ja maar dat ziet toch niemand..quote:Op dinsdag 6 februari 2018 22:09 schreef bleiblei het volgende:
[..]
autocorrect. maar had het al voor je quote aangepast
Tuurlijk niet, als ik het verhaal zo lees is het veel minder efficiënt dan een lucht/water warmtepomp en die dingen worden bij bosjes geplaatst.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 19:23 schreef DoubleUU het volgende:
Als het echt werkt, zal de staat het werk in beslag nemen onder de noemer " Nationale veiligheid". Dit omdat de staat anders teveel geld mis zou kunnen lopen en dat is een serieuze bedreiging. In Amerika was er een gozer die een relatief makkelijke methode had bedacht om water om te zetten in kracht waarbij het water 5 x zoveel kracht gaf, zie het als 1 druppel water worden 5 druppels "benzine". Toen bleek dat dit "viral" ging (in die tijd was er volgens mij nog geen internet), de overheid al zijn werk direct in beslag nam en geheim houdt tot vandaag de dag. Werkelijk alles draait om geld.
En warmtepompen worden zelfs fors gesubsidieerd door de overheid (1500 tot 2000+ euro per exemplaar, afhankelijk van de capaciteit).quote:Op dinsdag 6 februari 2018 22:18 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, als ik het verhaal zo lees is het minder efficiënt dan een lucht/water warmtepomp en die dingen worden bij bosjes geplaatst.
Het moet ook wel iets bijzonders zijn. Maar wie leest nou het hele verhaal?quote:Op dinsdag 6 februari 2018 22:18 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, als ik het verhaal zo lees is het minder efficiënt dan een lucht/water warmtepomp en die dingen worden bij bosjes geplaatst.
COP van 0.95 zal het wel zijn danquote:Op dinsdag 6 februari 2018 22:21 schreef Revolution-NL het volgende:
Wat een nietszeggend verhaal. Wat is de COP?
Als het een gloeispiraal of doorstroomverwarmer is die het water op temperatuur brengt kan ik net zo goed met een electrische kachel mijn woning verwarmen.
you lucky bastard!quote:Op dinsdag 6 februari 2018 22:25 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
COP van 0.95 zal het wel zijn dan
Over een paar maandjes "krijg" ik een warmtepomp in m'n "nieuwe" woning, wss een Mitsubishi Zubadan![]()
Voormalig hypotheekadviseur zegt al genoeg.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 19:10 schreef markje1 het volgende:
Las ook ergens dat de beste man tot een jaar of wat geleden hypotheekadviseur was. Ik zou gevoelsmatig niet zeggen dat dit Nederland van het gas af gaat krijgen.
Huh? Wat ik lees is dat het project juist gefaald is en er een gat van 5 miljoen in de grond zit.quote:Op woensdag 7 februari 2018 00:51 schreef john2406 het volgende:
Man o man aardwarmte of zoiets, zal het wel wezen de TH in Aken draait er al jaren op.
99.5% ???
http://www.aachener-nachr(...)gescheitert-1.913651
Als het die niet lukt lukt het niemand daar aken rond een vulkaan gebouwd is, daar zit warmte genoeg.
Nu ja gefaald ze mogen het water niet naar boven halen, ze zullen er een warmtewisselaar in komen aan het pleuren, ik weet niet hoe Heerlen het gedaan heeft, bij de TH ben ik kijken geweest.quote:Op woensdag 7 februari 2018 08:33 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Huh? Wat ik lees is dat het project juist gefaald is en er een gat van 5 miljoen in de grond zit.
Heerlen heet wel een soort geothermische verwarming, mijnwater. Maar dat is dan weer een vies chemisch goedje dat binnen niet al te langen tijd het grondwater in de omgeving behoorlijk gaat verneuken.
Gebakken lucht?quote:Op woensdag 7 februari 2018 08:18 schreef blomke het volgende:
[..]
Voormalig hypotheekadviseur zegt al genoeg.
Zeer geavanceerd inderdaad. Heb nog eens gekeken naar de displays ernaast maar de 'ketel' van de kantine en kantoren heeft in max 6 weken toch al 4000kwh verstookt. Als de nieuwe energienota binnenkomt weet ik niet of de eigenaar van dat bedrijf nog zo enthousiast isquote:Op woensdag 7 februari 2018 14:35 schreef Slakkenspoor het volgende:
Als ik het filmpje kijk zie ik rechts een STC-1000 zitten. Zal wel de “geavanceerde” temperatuurregeling zijn. Ding van ¤11,-![]()
Kantine en kantoren niet fiscaal aftrekbaar? Zal mij iets jeuken dan of de frituuroven veel gebruiken doet, sterker nog ik hang uit de afgassen nog iets eraan om mijn prive woning mee te verwarmen!quote:Op woensdag 7 februari 2018 17:41 schreef markje1 het volgende:
[..]
Zeer geavanceerd inderdaad. Heb nog eens gekeken naar de displays ernaast maar de 'ketel' van de kantine en kantoren heeft in max 6 weken toch al 4000kwh verstookt. Als de nieuwe energienota binnenkomt weet ik niet of de eigenaar van dat bedrijf nog zo enthousiast is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |