Snel, vraag patent aan!quote:Op zaterdag 27 januari 2018 10:42 schreef Loekie1 het volgende:
Zoek maar op internet over lijnzaadolie, het is allang bewezen. Alleen weet haast niemand het.
Ben ik al geweest, er was inderdaad iets te zien op mijn hartfilmpje maar als ik er geen last van heb hoef ik niet terug te komen.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 10:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Lijkt mij allicht verstandiger om naar dokter te gaan als je hartproblemen hebt ipv wat olie naar binnen te gieten, maar goed.
Haha ja wellicht besluit iemand nu lijnzaad te nemen ipv naar de dokter te gaan. Grappig toch.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 10:53 schreef Loekie1 het volgende:
Wellicht zijn er lezers die er wat aan hebben. Ga op internet verder zoeken, dan vind je genoeg informatie.
Dus ook niet nodig om er wat aan te doen. Voor een placebo is dit vrij onschuldig, dus als je er niet zo veel van neemt dat je er van aankomt zal het wel loslopen.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 10:51 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Ben ik al geweest, er was inderdaad iets te zien op mijn hartfilmpje maar als ik er geen last van heb hoef ik niet terug te komen.
Vraag me af of dit wel klopt. Ik meen meerdere keren gelezen te hebben dat het innemen van lijnzaadolie het ontstaan van prostaatkanker juist zou kunnen bevorderen.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 10:26 schreef Loekie1 het volgende:
Ook goed tegen prostaatkanker:
Wetenschappelijk bewijs gezondheidseffecten lijnzaadolie
Als wordt gekeken naar wetenschappelijk aangetoonde onderzoeken naar lijnzaadolie op de gezondheid, kunnen enkele effecten geconstateerd worden:
Lijnzaadolie kan de celvermeerdering bij prostaatkanker vertragen of tegengaan. Het probleem bij kanker is dat cellen zich ongeremd vermeerderen. Hierdoor ontstaat een tumor. Er zijn op dit moment sterke aanwijzingen dat lijnzaadolie dit proces bij prostaatkanker kan remmen. Het effect van lijnzaadolie op kanker is ook gevonden bij andere soorten kanker, zoals dikke darmkanker.
Een stofje dat voorkomt in lijnzaad, thee, groenten en fruit verlaagd de kans op overlijden aan een hart- en vaatziekten en kanker. Deze stof heet matairesinol. Of deze stof dezelfde werking heeft bij de olie uit lijnzaad is nog niet bekend.
https://www.dietcetera.nl/voedingsstoffen/lijnzaadolie
Er kunnen best zowel kankerremmende als kankerbevorderende stoffen in lijnzaad zitten natuurlijkquote:Op zaterdag 27 januari 2018 11:03 schreef Tuned22 het volgende:
[..]
Vraag me af of dit wel klopt. Ik meen meerdere keren gelezen te hebben dat het innemen van lijnzaadolie het ontstaan van prostaatkanker juist zou kunnen bevorderen.
Ja, maar als er 'wetenschappelijk bewijs' staat, wil je ook het naadje van de kous weten lijkt me. Ik zie op de genoemde website bijv. geen bronnen staan.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 11:05 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Er kunnen best zowel kankerremmende als kankerbevorderende stoffen in lijnzaad zitten natuurlijk
Wat is volgens jouw de gezond eten?quote:Op zaterdag 27 januari 2018 10:35 schreef machtpen het volgende:
Aanstelleritus , ga gewoon gezond eten.
Er zitten misschien vijf minuten tussen het boezemgerommel en inname slokje lijnzaadolie, daarna werkt ie weer als vanouds. Het is raar maar waar.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 15:08 schreef Stompzinnig het volgende:
Ja Loekie. Jij neemt een slok lijnzaadolie en je hart gaat direct normaal doen.
Dit is het ultieme bewijs dat al die kwaaltjes tussen je oren zitten.
Pil van drion.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 13:28 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
Wat is volgens jouw de gezond eten?
Ja las ik ook.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 11:03 schreef Tuned22 het volgende:
[..]
Vraag me af of dit wel klopt. Ik meen meerdere keren gelezen te hebben dat het innemen van lijnzaadolie het ontstaan van prostaatkanker juist zou kunnen bevorderen.
Niet elke claim hoeft verzonnen te zijn, maar kan ergens op gebaseerd zijn.quote:
Oh ik denk echt dat het zinvol kan zijn in het voorkomen van een infarct om het mediterrane dieet toe te passen, maar een positief effect op ritmestoornissen is echt niet verklaarbaar.quote:Op maandag 29 januari 2018 16:28 schreef Manke het volgende:
[..]
Niet elke claim hoeft verzonnen te zijn, maar kan ergens op gebaseerd zijn.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2989356/
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |