Larsson is echt smerig goedquote:Op maandag 5 februari 2018 15:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Een moordenaar, een wandelend stilleven, en een legende. Ik wil Larsson ook maar ga dat nooit kunnen betalen.
Ja stuur hem op per post, over 3 werkdagen heb je hemquote:Op maandag 5 februari 2018 15:54 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Geef je 'm aan mij kado? Wat aardig van je.
Bergkamp én overmars hier. Aangevuld door Ibra.quote:Op maandag 5 februari 2018 15:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Je gaat toch niet als Feyenoorder met zo'n idioot als Van Basten spelen? Of een Bergkamp ofzo. Of Kluivert.
aquote:Op maandag 5 februari 2018 15:45 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Wel 97 finishing
[..]
Ik heb Kluivert, Bergkamp en Larsson
Oke 1 gelijk en alles verlorenquote:Op dinsdag 6 februari 2018 08:43 schreef Doublepain het volgende:
Ik ga denk ik een cheat team deluxe maken, aubameyang en larsson in de spits en de rest in eigen 16 laten, heb het gehad met dit spel
Als ik WL speel drukken mijn tegenstanders meteen op start en beginnen ze alles aan hun opstelling te veranderen. die potten verlies ik dan ook 9 vd 10 keer. Hoe kan dit allemaal ?quote:Op dinsdag 6 februari 2018 14:07 schreef Lastpost het volgende:
Ben ook wel klaar met dit spel m.b.t FUT. Zoveel onzin in potjes, iedereen PTB, verbindingsproblematiek, input lag ... Kies ik liever voor een spel dat ik wel voor m'n plezier speel.
Zo vermoeiend mensen die je tijd verspillen omdat ze zelf geen team kunnen maken.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 14:08 schreef Roypsv het volgende:
[..]
Als ik WL speel drukken mijn tegenstanders meteen op start en beginnen ze alles aan hun opstelling te veranderen. die potten verlies ik dan ook 9 vd 10 keer. Hoe kan dit allemaal ?
Hoe bedoel je ?quote:Op dinsdag 6 februari 2018 14:10 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Zo vermoeiend mensen die je tijd verspillen omdat ze zelf geen team kunnen maken.
Omdat ze switchen naar de best mogelijke formatie, ze meestal de snelste jongens in de spits en op CAM zetten en dan gaan voor een high pressure + PTB combinatie en je overal afjagen, zelf voor de 16 blijven hangen en 3 man voorin houden op de counter met bizarre snelheid.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 14:08 schreef Roypsv het volgende:
[..]
Als ik WL speel drukken mijn tegenstanders meteen op start en beginnen ze alles aan hun opstelling te veranderen. die potten verlies ik dan ook 9 vd 10 keer. Hoe kan dit allemaal ?
Ja dit dus, Ik zou graag weten hoe ik het zelf moet doen want ik moet dan maar vuur met vuur bestrijden. Probleem is alleen dat ik niet zou weten hoe haha. Heb het idee dat ik anders veel meer potten ga winnen.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 14:11 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Omdat ze switchen naar de best mogelijke formatie, ze meestal de snelste jongens in de spits en op CAM zetten en dan gaan voor een high pressure + PTB combinatie en je overal afjagen, zelf voor de 16 blijven hangen en 3 man voorin houden op de counter met bizarre snelheid.
Grootste probleem dat ik hier heb is dat ik in meer dan de helft van de potjes zo'n bizar slechte verbinding heb dat zelfs Lozano en Mertens een minuut nodig hebben om de bal aan te nemen en te draaien van richting terwijl de tegenstander met een klein tikje tegen het pookje direct gedraaid staan.
Dus close dribbling werkt ook niet, snel draaien niet, aannemen niet .... Dan maakt het echt geen hol meer uit of je met Immers op CAM staat of Alessandrini.
Dat het supergay is om op start te drukken. Waarom zou ik moeten wachten op iemand die niet klaar is?quote:
Als die spitsen snel, sterk en het liefst ook lang zijn kan dat prima.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 15:00 schreef Doublepain het volgende:
Ik speelde met iemand die Mbappe en Jesus als CM had met Bakayoko in het midden, serieus hoe kan je nou domineren met 2 spitsen als CM? Ze pakten alle ballen af alsof het niets was, hoe kan dit nou realistisch zijn___!
Best walgelijk hoorquote:Op dinsdag 6 februari 2018 15:02 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Als die spitsen snel, sterk en het liefst ook lang zijn kan dat prima.
Alleen zie ik dat niet in Mbappe en Jesus.
ik speelde in SB een keer tegen een team met 40 chemie, hadden Lukaku en Ronaldo als verdediger, Lozano als middenvelder en Ramos als spits. Zoiets.quote:
Had ik ook, tegen een 40 chem team, allemaal rode linkjes maar het leek alsof ik 40 chem had want niks lukte bij mijquote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:03 schreef Zocalo het volgende:
[..]
ik speelde in SB een keer tegen een team met 40 chemie, hadden Lukaku en Ronaldo als verdediger, Lozano als middenvelder en Ramos als spits. Zoiets.
Maar Lukaku kon ballen intercepten als Viera, Ramos bleek een killerinstinct te hebben, enz enz.
Onzinspel.
Precies dit. Spelen met een team dat gemiddeld 81/82 rated is werkt beter dan een erg goed team voor mij. En dat terwijl in dat goede team vergelijkbare spelers zitten maar dan gewoon betere stats hebben. Nou, daar heb ik dus nooit wat van gemerkt. Ze zijn gewoon een stuk slechter en het speelt zo stroef ughquote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:35 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Had ik ook, tegen een 40 chem team, allemaal rode linkjes maar het leek alsof ik 40 chem had want niks lukte bij mij
Speel nu met een cheap PL team en win heel simpel ineens
Wel leuk dit, 1,5 mil op de bank en ik kan er eigenlijk weinig mee doenquote:Op dinsdag 6 februari 2018 18:46 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
Precies dit. Spelen met een team dat gemiddeld 81/82 rated is werkt beter dan een erg goed team voor mij. En dat terwijl in dat goede team vergelijkbare spelers zitten maar dan gewoon betere stats hebben. Nou, daar heb ik dus nooit wat van gemerkt. Ze zijn gewoon een stuk slechter en het speelt zo stroef ugh
Met SB neemt je team het chemistry over van je tegenstander.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 18:46 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
Precies dit. Spelen met een team dat gemiddeld 81/82 rated is werkt beter dan een erg goed team voor mij. En dat terwijl in dat goede team vergelijkbare spelers zitten maar dan gewoon betere stats hebben. Nou, daar heb ik dus nooit wat van gemerkt. Ze zijn gewoon een stuk slechter en het speelt zo stroef ugh
BS. Mijn team speelt toch echt beter dan enkel spelers die 81/82-rated zijn hoor.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 19:28 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Wel leuk dit, 1,5 mil op de bank en ik kan er eigenlijk weinig mee doen
Geen bullshit maat, dit is al jaren zo.. Scripting kicks in als je betere spelers hebtquote:Op dinsdag 6 februari 2018 22:15 schreef timmmmm het volgende:
[..]
BS. Mijn team speelt toch echt beter dan enkel spelers die 81/82-rated zijn hoor.
Kijk, je kan beter Salah hebben dan Mhikitaryan en beter Jesus dan Lukaku, maar je kan beter IF Mahrez of IF Wilson hebben dan die twee bij elkaar. De best spelende 82-ers doen het beter dan de gemiddeldr 86-rated, maar de betere 86-rateds, zeker de IF's doen het beter dan de best spelende 82-ers. Je moet wel meteen in de buidel tasten, maar met 1.5 mil kan je gewoon upgraden. Tenzij je met zo'n 13 in een dozijn soeler meer kan dan met Ronaldinho, maar dan ben je niet helemaal goed
Ja tering zegquote:Op dinsdag 6 februari 2018 20:58 schreef Eejit het volgende:
[..]
Met SB neemt je team het chemistry over van je tegenstander.
Misschien heeft het met je divisie te maken? Divisie 1 was voor mij goed te doen met een 81/82 team. Toen ik betere spelers kreeg ging het echter niet normaal slecht waardoor ik me zelfs maar net in divisie 2 handhaafde. De aids is gewoon te pijnlijkquote:Op dinsdag 6 februari 2018 22:15 schreef timmmmm het volgende:
[..]
BS. Mijn team speelt toch echt beter dan enkel spelers die 81/82-rated zijn hoor.
Kijk, je kan beter Salah hebben dan Mhikitaryan en beter Jesus dan Lukaku, maar je kan beter IF Mahrez of IF Wilson hebben dan die twee bij elkaar. De best spelende 82-ers doen het beter dan de gemiddeldr 86-rated, maar de betere 86-rateds, zeker de IF's doen het beter dan de best spelende 82-ers. Je moet wel meteen in de buidel tasten, maar met 1.5 mil kan je gewoon upgraden. Tenzij je met zo'n 13 in een dozijn soeler meer kan dan met Ronaldinho, maar dan ben je niet helemaal goed
Of als je simpelweg goed bent in dat spel. Zou me niks verbazen als ze het winstpercentage van betere spelers afromen en gunnen aan mindere spelers.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 22:24 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Geen bullshit maat, dit is al jaren zo.. Scripting kicks in als je betere spelers hebt
Ik heb nu Henry (90) en Cavani(90) toegevoegd aan mijn team en heb al 3 op rij verlorenquote:Op dinsdag 6 februari 2018 23:20 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
Of als je simpelweg goed bent in dat spel. Zou me niks verbazen als ze het winstpercentage van betere spelers afromen en gunnen aan mindere spelers.
Vardy en Morata waren zo enorm veel beter dan Griezmann voor mij. Kante heb ik ook niet veel plezier aan beleefd. Zelfs Dembele en Lanzini waren beterquote:Op dinsdag 6 februari 2018 23:28 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik heb nu Henry (90) en Cavani(90) toegevoegd aan mijn team en heb al 3 op rij verloren
Ik ben slecht denk ik
Goede tip! Ik ben zelf ook gestopt. Mijn team van 4 miljoen gediscard en het voelt nu, een week later, echt nog heel prettig. Op het moment van discarden kon ik mezelf wel schieten, echter de dag erna voelde ik me opgelucht; gelukkig geen gezeik meer met van die onzin wedstrijden. Speel nu af en toe seasons waar het me werkelijk niks interesseert of ik win of verlies en ik maar een beetje loop te kutten. Veel beter.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 23:42 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Hier een gratis tip van mij, kap gewoon met UT.
Heb mijn reden al gevonden, iemand had mijn aangepaste tactiek op 90 gezetquote:Op dinsdag 6 februari 2018 23:42 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Hier een gratis tip van mij, kap gewoon met UT.
Ja ik twijfel of ik Crespo en Blanc moet verkopen voor de Lunar New Year promos beginnen. Ben enigszins bang dat ze 50-100k naar beneden gaanquote:Op donderdag 8 februari 2018 00:07 schreef Doublepain het volgende:
Zo dan, Henry is 100K gedaald, dus 200K verlies
Misschien in een 2 spitsen systeem of gewoon als aanspeelpunt in de spits met 2 snelle buitenspelers erbij?quote:Op donderdag 8 februari 2018 02:40 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Ja ik twijfel of ik Crespo en Blanc moet verkopen voor de Lunar New Year promos beginnen. Ben enigszins bang dat ze 50-100k naar beneden gaan
Edit: OTW Coquelin gesniped voor 28k en met untradebales 2 OTW SBCs gedaan. Nu heb ik een onverhandelbare Lukaku.. Hij past opzich wel in m'n team, maar weet niet of ik hem ga gebruikenEen onverhandelbare 400k kaart in m'n club, chill
![]()
Valt weinig aan te interpreteren.quote:Op donderdag 8 februari 2018 10:22 schreef Scrummie het volgende:
Ik las hier gister ofzo dat bij SB's je de chemistry van je tegenstander overneemt, maar daar klopt echt niets van volgens mij. Ik interpreteer die melding toch echt anders (meer dat je tegenstander moeilijker is als hij een hoge chem heeft, bovenop het niveau wat je speelt), en ervaar het ook totaal anders.
hoeveel levert zo iets nou op?quote:Op woensdag 7 februari 2018 19:45 schreef Bolasie het volgende:
Voor de derde keer al mijn coins verkocht en voorlopig begin ik ook niet meer aan deze gamemode. Ben voor het eerst sinds FUT12 echt helemaal klaar met dit spel. Fortnite is tien keer leuker, kan je nagaan.
Dat vind ik veel geld. Ik zal als ik alles verkoop iets van 3.5 mil hebben, dan speel ik zeker quitte met hoeveel ik in packs gestopt hebquote:Op donderdag 8 februari 2018 11:34 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Half miljoen voor 60 dollar verkocht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |