Ja jij bent zo'n vervelend kereltje die vind dat als je iets zelf niet gezien hebt dat je er absoluut niet over kan en mag discussieren op een forum. Ultimate sadness.quote:Op zondag 17 juni 2018 22:43 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Ach ja, beter dan dat ik mijn eigen mening over iets baseer op filmpjes/reviews van internet toch?
Ik zal het nog maar eens posten, 8.1 uit 375 reviews, https://www.rottentomatoes.com/m/star_wars_the_last_jedi/quote:Op zondag 17 juni 2018 22:46 schreef MMaRsu het volgende:
Reviews zijn er om je te informeren. Dat jij je onwetenheid als een soort pluspunt ziet vind ik wonderlijk.
De fans die dus moeite hadden met de politieke ondertoon werden dus sexisten en racisten genoemd.quote:Op zondag 17 juni 2018 21:30 schreef lord_bono het volgende:
[..]
De fans worden zo niet genoemd, de racisten en sexisten die zo reageren worden zo genoemd
Maar goed, maar blijf lekker de butthurt troll uithangen hierOverigens is dit het Solo topic, aangezien je die niet hebt gezien moet je in een ander topic gaan posten.
Welke politieke ondertoon in de Star Wars films rechtvaardigt het gedrag van een groepje fans dan?quote:Op zondag 17 juni 2018 23:14 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De fans die dus moeite hadden met de politieke ondertoon
Dan moet je eerst het gedrag definiėren en over welk groepje fans je het precies heb.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:27 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Welke politieke ondertoon in de Star Wars films rechtvaardigt het gedrag van een groepje fans dan?
De fans die moeite hebben met de politieke ondertoon waar jij het over hebt, ik quote jou niet voor niks toch?quote:Op maandag 18 juni 2018 00:14 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dan moet je eerst het gedrag definiėren en over welk groepje fans je het precies heb.
Je kan die groep toch wel definiėren het is nogal lastig om wat voor gedrag dan ook toe te schrijven aan zo’n grote groep.quote:Op maandag 18 juni 2018 00:18 schreef lord_bono het volgende:
[..]
De fans die moeite hebben met de politieke ondertoon waar jij het over hebt, ik quote jou niet voor niks toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
quote:Op maandag 18 juni 2018 02:09 schreef Remqo het volgende:
Ik vond het als individu op zich een prima Star Wars film, en dat zonder lightsabers, geen topper verder, maar ik kan hier mee leven, beter dan het gedrocht TLJ.
Maar 1 ding snap ik niet.Ze hebben het niet laten zien in de films, dus ik moest het antwoord op je vraag ook even opzoeken nadat wij hem hier hadden gezien. Als je er naar googled kom je de verklaringen tegenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Het gaat om de door jouw genoemde politieke ondertoon..quote:Op maandag 18 juni 2018 01:52 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je kan die groep toch wel definiėren het is nogal lastig om wat voor gedrag dan ook toe te schrijven aan zo’n grote groep.
Meestal is het ontzettend stom voor andere films als ze die tegelijk uitbrengen met een Star wars film...quote:Op maandag 18 juni 2018 08:44 schreef ShaoliN het volgende:
Qua bezoekers... is het niet gewoon ontzettend stom om hem gelijk uit te brengen met Avengers, Deadpool en Jurassic Park 84?
Dat snap ik, maar Avengers infinity wars is natuurlijk wel een dingetje.quote:Op maandag 18 juni 2018 09:03 schreef Tokus het volgende:
[..]
Meestal is het ontzettend stom voor andere films als ze die tegelijk uitbrengen met een Star wars film...
En slechts vier maanden nadat TLJ uit de bios is.quote:Op maandag 18 juni 2018 08:44 schreef ShaoliN het volgende:
Qua bezoekers... is het niet gewoon ontzettend stom om hem gelijk uit te brengen met Avengers, Deadpool en Jurassic Park 84?
Geen probleem toch? Star Wars biedt zoveel mogelijkheden in een enorm universum dat het aantal films geen probleem is. Zo lang er niet jaarlijks 3 films uit komen is er geen sprak van door je strot duwen. Trilogie van Rian Johnson en filmreeks van Benioff en Weiss (Game of Thrones) gaan in ieder geval een andere richting op binnen het universum. Denk dat we dan pas echt het nieuwe Star Wars kunnen beoordelen.quote:Op maandag 18 juni 2018 21:00 schreef Kaneelstokje het volgende:
Kennelijk zijn ze bezig met nog 9 Star Wars films, inclusief stand-alones zoals Solo.
Jammer dat Disney alles altijd zo door je strot moet duwen zodat er helemaal niks meer overblijft van wat een film goed maakt.
Ze doen er hetzelfde mee als bij de Marvel films maar lijken soms te negeren dat dat een ander slag films is qua opzet. Iets meer rust zou de films iig wel goed doen. Rust in de film welteverstaan.quote:Op maandag 18 juni 2018 21:00 schreef Kaneelstokje het volgende:
Kennelijk zijn ze bezig met nog 9 Star Wars films, inclusief stand-alones zoals Solo.
Jammer dat Disney alles altijd zo door je strot moet duwen zodat er helemaal niks meer overblijft van wat een film goed maakt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |