Fantastig toch? Nee.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:19 schreef Persefoneia het volgende:
Is dit dat meisje die ook dat andere liedje *kom even niet op de titel* heeft?
Klopt.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:20 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Jij luistert zeker niet naar Radio 2.
Nee.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:19 schreef Persefoneia het volgende:
Is dit dat meisje die ook dat andere liedje *kom even niet op de titel* heeft?
Al ben ik wel blij dat je hier in dit topic bent.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ah, dus dit is Zoutelande.
Kut, zoals verwacht.
Fantastig tog? Nee, dat is Eva de Roovere.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:19 schreef Persefoneia het volgende:
Is dit dat meisje die ook dat andere liedje *kom even niet op de titel* heeft?
Nee het is niet Eva de Rooverequote:Op donderdag 28 december 2017 22:19 schreef Persefoneia het volgende:
Is dit dat meisje die ook dat andere liedje *kom even niet op de titel* heeft?
Die is vast zo mogelijk nog erger danquote:Op donderdag 28 december 2017 22:20 schreef Evertjan het volgende:
op 538 draaien ze altijd de versie zonder die Belgische dame
Ik ben tussendoor ook aan het genieten van Arsenal hoor.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:20 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Al ben ik wel blij dat je hier in dit topic bent.
Is dat niet dezelfde dame? Klinkt net zo naar mijn idee. Maar dat nummer bedoelde ik en is ook niet echt mijn ding.quote:
538 is ook een kutstation, die spelen platen versneld afquote:Op donderdag 28 december 2017 22:20 schreef Evertjan het volgende:
op 538 draaien ze altijd de versie zonder die Belgische dame
Daar zit subsidie op.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:21 schreef Evertjan het volgende:
ik denk dat heel Zeeland allemaal lijstjes hebben ingestuurd met allemaal Blof liedjes erin
We hebben volgens mij een uur gehad waar de meeste stemmen uit zeeland van kwamen... maar zonder blof (en ja ook geen racoon)quote:Op donderdag 28 december 2017 22:21 schreef Evertjan het volgende:
ik denk dat heel Zeeland allemaal lijstjes hebben ingestuurd met allemaal Blof liedjes erin
Ik vind het wel geinig dat die dj van Studio Brussel bijna dezelfde naam heeft: Eva de Rooquote:Op donderdag 28 december 2017 22:20 schreef peaceman het volgende:
[..]
Nee het is niet Eva de Roovere
Klinkt toch al wat prettiger in de oren hequote:
Hoe kan dit er uberhaupt in staan?quote:Op donderdag 28 december 2017 22:21 schreef lrishCassidy het volgende:
Ik ga ook maar even wat drinken pakken geloof ik. Hou kan dit hoger staan dan (ik zeg maar wat Little Red Corvette van) Prince
Ik kijk naar een seniele gek op RTL7.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik ben tussendoor ook aan het genieten van Arsenal hoor.
Contradictio in terminisquote:Op donderdag 28 december 2017 22:21 schreef peaceman het volgende:
Er komt nog wel een heel mooi liedje van Blof.
Stiekem heeft Zeeland een bevolking van 20 miljoen inwoners die alleen maar Blof nummers inzenden. Anders kan het onmogelijk de lijst inkomenquote:Op donderdag 28 december 2017 22:21 schreef Evertjan het volgende:
ik denk dat heel Zeeland allemaal lijstjes hebben ingestuurd met allemaal Blof liedjes erin
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |