FOK!forum / Werk, Geldzaken, Recht en de Beurs / Rutte in verzuim ?
maarten001975donderdag 28 december 2017 @ 12:47
Goede oefening voor zowel beginnende juristen als hoogleraren.

De hier volgende topic wijst op het verzuim van Rutte cs.
Hij heeft de ontvangst van het schrijven op 20 november bevestigd onder nr E 3431739

Doe alsof je de advocaat van dit gezelschap bent door alle juridisch relevante argumenten te posten.
Denk eraan dat je niet de Staat, i.c. de Nederlandse burger, vertegenwoordigt; die is al genoeg bestolen.

_________________________________________________________

Aan: kabinet Rutte, allen hoofdelijk

Zwolle, 19 november 2017

‘dames/heren’

Het betreft het feit dat u, middels de EU, Oekraïne losweekte van Rusland, waardoor u er mede verantwoordelijk voor bent dat Rusland haar belangen in de Krim veilig stelde, met alle financiële en militaire gevolgen van dien.

Zo brachten verschillende ondernemingen met de handel op Rusland een kapitaal aan deviezen binnen.
Waar nu door uw schuld een eind aan is gekomen, omdat Rusland de invoer van hun handel heeft verboden.

Tevens wijzen we u erop dat u ook nog rechtens in verzuim verkeert voor uw miljardengreep in de portemonnee van de Nederlandse burger nu de haviken onder u het door u uitgelokte conflict met Rusland aangrijpen om het leger beter opgewassen te laten zijn tegen de door uzelf bewerkstelligde angstcultuur jegens Rusland.

Uw wettelijke aansprakelijkheid motiveren we als volgt.

Zo’n 3300 jaar menselijke geschiedenis (zeg maar vanaf de verovering van Palestina door de Joden) heeft u geleerd dat de machtsverhoudingen in de Wereld uitsluitend bestaan uit het recht van de sterkste.

Kijk als een van de ontelbare voorbeelden maar naar Noord Ierland, waar de protestanten zo sterk zijn dat ze zich kunnen permitteren overwinningsmarsen door katholieke buurten te houden, met alle gevolgen van dien.
Kijk ook maar naar (een foto in de krant van) de Jodin die, met een jong kind aan de hand, in het door Israel geannexeerde deel van Jeruzalem, onder bescherming van Israëlische soldaten, een lange neus (V teken) naar een Palestijnse inwoonster maakte.
Of wat denkt u van de wijze waarop de VS haar recht van de sterkste etaleerde door de ca 3000 doden tijdens 09-11 te wreken met een veelvoud aan onschuldige Moslims.
Om nog maar niet te spreken van haar bezetting van een deel van Cuba met als hoofdreden haar mensenrechtenschendingen buiten haar grenzen te kunnen afhandelen.

U wist dus dat een EU associatieverdrag met Oekraïne zonder Rusland daarin te betrekken
de zelfde reactie zou uitlokken als die van de VS toen ze communistische invloed in de landen in Zuid Amerika met geweld dacht in te moeten dammen.

In deze staat vast dat de Nederlandse Burger er het volste recht op heeft dat u niet ZIJN zuur verdiende belastinggeld verspilt aan UW politieke stokpaartjes.

Door dit recht aan uw laars te lappen handelt u onrechtmatig en dient u, gezien art. 6: 162 BW de daardoor ontstane schade uit uw EIGEN middelen te vergoeden.

Gezien uw positie bent u namelijk niet te vergelijken met een domme werknemer die door zijn beknibbelende baas in een positie is geplaats waarvan ieder normaal denkend mens kan nagaan dat hij zijn taak niet zonder schade te veroorzaken aan kan.

In plaats daarvan verkeert u in dezelfde positie als een directie van een NV die hoofdelijk aansprakelijk is nu ze met aan opzet grenzende onachtzaamheid een miljardenschade aan haar aandeelhouders (ic. de Nederlandse belastingbetaler) heeft veroorzaakt.

Nu u, heer Rutte (tijdens een verkiezingscampagne) naar waarheid verklaarde dat de kiezer (ic de aandeelhouder van de NV Nederland) uw Baas is, diezelfde aandeelhouder per referendum besliste dat ze tegen een associatieverdrag met Oekraïne is en (zoals u thans niet meer met iets zinnigs kunt betwisten) ook nog de Wet achter zich heeft, verzoeken we u uit eigen middelen! alvast een voorschot van 2 miljard Euro in s’Lands schatkist (ic de Burger) te storten.

Gezien het bovenstaande bent u in politiek/juridisch opzicht niet de slimste.
We vragen ons dan ook af of in uw midden wel een advocaat verkeert die voldoende juridisch IQ heeft om in deze regres te kunnen nemen op de talloze verantwoordelijke ambtenaren.

Dat u niet op dit schrijven reageert of anders in nette bewoordingen stelt dat uw Baas wat u betreft de boom in kan, bewijst dat er óók in dit Land slechts één geldend Recht heerst: dat van de sterkste!
#ANONIEMdonderdag 28 december 2017 @ 12:50
Ze hebben wel een punt, maar deze methodiek is natuurlijk kansloos.
Ongeveer net zo kansloos als de tactieken van zogenaamde soevereine burgers. :')
karr-1donderdag 28 december 2017 @ 12:51
Is het nu al weer tijd voor huiswerktopics?
Ryondonderdag 28 december 2017 @ 12:54
Heerlijk. Je zal maar de ambtenaar zijn die de hele dag door alle brieven van dit soort malloten mag behandelen _O_
Perrindonderdag 28 december 2017 @ 12:56
Geen speld tussen te krijgen. En nu weer aan de slag met solliciteren, TS.
Tchockdonderdag 28 december 2017 @ 12:56
quote:
14s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:54 schreef Ryon het volgende:
Heerlijk. Je zal maar de ambtenaar zijn die de hele dag door alle brieven van dit soort malloten mag behandelen _O_
Heb je in tegenstelling tot veel ambtenaren wel de hele dag lol.
IkeDubaku99donderdag 28 december 2017 @ 12:59
quote:
14s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:54 schreef Ryon het volgende:
Heerlijk. Je zal maar de ambtenaar zijn die de hele dag door alle brieven van dit soort malloten mag behandelen _O_
Het lijkt me leuk om zulke verhalen af te schieten met een simpele one-liner.
GSbrderdonderdag 28 december 2017 @ 13:03
quote:
10s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:59 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Het lijkt me leuk om zulke verhalen af te schieten met een simpele one-liner.
Ik zie zoiets voor me:

Niznodonderdag 28 december 2017 @ 14:52
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 12:47 schreef maarten001975 het volgende:
Doe alsof je de advocaat van dit gezelschap bent door alle juridisch relevante argumenten te posten.

Ik denk dat je je huiswerk beter zelf alleen kan doen.
Je beide topics zijn op slot.