Lief is toch prima op z'n tijd?quote:Op woensdag 27 december 2017 10:56 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Dat is juist waar het probleem ligt met dat lied.
Was zo mooi toen live op BKS de eerste editiequote:
Volcano, Volcano zeg ik je.quote:Op woensdag 27 december 2017 10:57 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Was zo mooi toen live op BKS de eerste editie.. sowieso moet eigenlijk Cannonbal daar standaard achteraan komen.
In de Top 2000 valt dan nog wel mee gelukkig.quote:Op woensdag 27 december 2017 10:56 schreef Dwersdriever het volgende:
Straks Herbert Grönemeyer-plezier. In Nederland hopeloos genegeerd.
The Breedersquote:Op woensdag 27 december 2017 10:57 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Was zo mooi toen live op BKS de eerste editie.. sowieso moet eigenlijk Cannonbal daar standaard achteraan komen.
je kunt ook buiten douchen in Eindhoven danquote:
Dat is wel een serieus goed nummer inderdaad.quote:Op woensdag 27 december 2017 10:56 schreef Dwersdriever het volgende:
Straks Herbert Grönemeyer-plezier. In Nederland hopeloos genegeerd.
Ik vind het wel terecht dat deze in de lijst staat... Bruno Mars is toch wel een van de betere popartiesten van het laatste decenniumquote:Op woensdag 27 december 2017 10:55 schreef Bugno het volgende:
Maar mensen, die van Bruno: dat is een van de liefste liedjes die ik ken hoor.
Dat is natuurlijk vanzelf sprekendquote:Op woensdag 27 december 2017 10:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
geef mij ze maar allebei ipv een liedje van Blof
Ik wou er meer mee zeggen dat in je huis naakt rondlopen gewoon kan en mag in dit landquote:Op woensdag 27 december 2017 10:57 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe ze er uit ziet. Bij sommige mensen kan dat niet wenselijk zijn.
Zeker. Zijn funky liedjes zijn ook lekker...quote:Op woensdag 27 december 2017 10:58 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik vind het wel terecht dat deze in de lijst staat... Bruno Mars is toch wel een van de betere popartiesten van het laatste decennium
Ik luister überhaupt geen radio en als ik ze hoor is het vaak in de club als het me al vrij weinig kan schelen wat voor muziek erop komtquote:Op woensdag 27 december 2017 10:58 schreef ieniminimuis het volgende:
Maar mensen, hoe hebben jullie dit jaar overleefd met al die slechte muziek die dit jaar op de radio werd gedraaid?
Marco Borsato.quote:Op woensdag 27 december 2017 10:59 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Wie denken jullie dat er meer dochters had? Armand of Willie Nelson?
Accidental Babies is mijn favorietquote:Op woensdag 27 december 2017 10:57 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Was zo mooi toen live op BKS de eerste editie.. sowieso moet eigenlijk Cannonbal daar standaard achteraan komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |