FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #76 Cielke in Breaking Bad outfit
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:15
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geïnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Cameo - Word Up 7
Dead or Alive-You spin me round 7
Freddie Aguilar - Anak 7
George Harrison - Got my mind set on you 7
Kim Wilde - Kids In America 7
Leo Sayer - Orchard Road 7
Neneh Cherry – Buffalo Stance 7
Peter Schilling - Major Tom (Völlig losgelöst) 7
Roy Orbison - You Got It 7
Talk Talk - Living In Another World 7
The Romantics - What I Like About You 7
Tom Petty and the Heartbreakers - Refugee 7
Big Country - Chance 6
Depeche Mode - People are People 6
Duran Duran - Hungry Like The Wolf 6
Feargal Sharkey - A good heart 6
Jim Diamond - I Should have known better 6
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n Roll 6
John Cougar (Mellencamp) - Jack & Diane 6
Katrina & The Waves - Walking On Sunshine 6
Rufus & Chaka Khan - Ain't nobody 6
Split Enz - I hope I never 6
Vangelis - Chariots Of Fire 6
A flock of seagulls - I Ran 5
Asia - Heat Of The Moment 5
Berlin - Take my breath away 5
China Crisis - Wishfull Thinking 5
Crowded House - Better be home soon 5
Fiction Factory - Feels Like Heaven 5
Giorgio Moroder and Philip Oakey - Together in electric dreams 5
Grandmaster Flash – The Message 5
Hall & Oates - I can go for that 5
Jan Hammer – Crockett’s Theme 5
LL Cool J - I need love 5
Los Lobos – La Bamba 5
Madonna - Into The Groove 5
Marc Almond - Tears Run Rings 5
Murray Head - One Night In Bangkok 5
New Order - True Faith 5
Nick Cave and the Bad Seeds - The Mercy Seat 5
Nik Kershaw - The Riddle 5
Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River 5
Tears For Fears - Mad World 5
The Housemartins - Caravan of Love 5
The J. Geils Band - Centerfold 5
The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime 5
The Specials - Too much too young 5
The Waterboys - Don't Bang the Drum 5
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hèze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naïve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!

SPOILER
20171219_164446.jpg
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

15foxv8.jpg
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:16
*O* *O* *O* *O* *O*
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:16
Beestige jongens genot weer _O_ _O_
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:16
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:16 schreef MTheBassman het volgende:
Beestige jongens genot weer _O_ _O_
Jij snapt _O_
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:16
tumblr_mrlxryfLXR1rxly6do1_250.gif
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:16
Geniale shit.
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 02:16
Cielke kende ik helemaal nog niet, maar ze valt me zeker niet tegen.
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:17
Intergalactic planetary *O*
Rellende_Rotscholierwoensdag 27 december 2017 @ 02:17
quote:
:D
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:17
quote:
14s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:16 schreef sig000 het volgende:
Geniale shit.
_O_
hhh38woensdag 27 december 2017 @ 02:17
Intergalactic begint nu pas bij mij op de app :')
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:17
Staat nog steeds als een huis. De muziek dan.
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:17
Drrrrrop
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:17
lol ze d8 dat het afgelopen was
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 02:18
Lieve mensen, ik ga naar bed. :)
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:18
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:18 schreef djenneke het volgende:
Lieve mensen, ik ga naar bed. :)
Truste :W
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 02:18
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:18 schreef djenneke het volgende:
Lieve mensen, ik ga naar bed. :)
Trusten! :W
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 02:18
:W
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:18
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:18 schreef djenneke het volgende:
Lieve mensen, ik ga naar bed. :)
Trusten :*
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:18
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:18 schreef djenneke het volgende:
Lieve mensen, ik ga naar bed. :)
Truste :W
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:18
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:18 schreef djenneke het volgende:
Lieve mensen, ik ga naar bed. :)
Truste :W :Z
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:18
Mijn wijn is op :'(
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:19
George O+ O+ O+
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 02:19
:W
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:19
slaap ze djenneke!

quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:16 schreef ShinyStar het volgende:
Cielke kende ik helemaal nog niet, maar ze valt me zeker niet tegen.
Maar ze is geen Marisa ;(
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 02:19
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:18 schreef datismijnmening het volgende:
Mijn wijn is op :'(
Tijd om naar bed te gaan :P
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:19
Neem de kans waar, ideaal slaapnummer weer.
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:20
Ik wacht nog even op PhD zo
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:20
Is er trouwens iemand anders die zich mateloos ergert aan de vele appjes in de trant van 'met me ouders lekker ...' of 'me tante is jarig!'? Ik ben absoluut geen taalpurist maar dat ik dit zoveel lees is wel redelijk zorgwekkend :{
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:20
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:19 schreef djenneke het volgende:

[..]

Tijd om naar bed te gaan :P
Neen, tussen 3-4 komt er één van mijn stemlijstje :D
Maar moet nu naar de kelder voor een nieuwe fles :(
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:20
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:20 schreef ok01 het volgende:
Ik wacht nog even op PhD zo
Die ene bekende?
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:20
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:20 schreef MTheBassman het volgende:
Is er trouwens iemand anders die zich mateloos ergert aan de vele appjes in de trant van 'met me ouders lekker ...' of 'me tante is jarig!'? Ik ben absoluut geen taalpurist maar dat ik dit zoveel lees is wel redelijk zorgwekkend :{
klopt, en echt schrijven als egt :X :X
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:20
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:20 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Neen, tussen 3-4 komt er één van mijn stemlijstje :D
Maar moet nu naar de kelder voor een nieuwe fles :(
Je moet voor drank soms veel over hebben. Ik als student weet dat als de beste ;)
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:21
quote:
5s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:20 schreef sig000 het volgende:

[..]

Die ene bekende?
Jep
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 02:21
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:20 schreef MTheBassman het volgende:
Is er trouwens iemand anders die zich mateloos ergert aan de vele appjes in de trant van 'met me ouders lekker ...' of 'me tante is jarig!'? Ik ben absoluut geen taalpurist maar dat ik dit zoveel lees is wel redelijk zorgwekkend :{
Iedereen die "me" als bezittelijk voornaamwoord gebruikt moet/mag je blokkeren :P
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:21
ik ken er maar 1 van PhD
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:21
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:20 schreef MTheBassman het volgende:
Is er trouwens iemand anders die zich mateloos ergert aan de vele appjes in de trant van 'met me ouders lekker ...' of 'me tante is jarig!'? Ik ben absoluut geen taalpurist maar dat ik dit zoveel lees is wel redelijk zorgwekkend :{
De TV staat stukje verder.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:21
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:20 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Neen, tussen 3-4 komt er één van mijn stemlijstje :D
Maar moet nu naar de kelder voor een nieuwe fles :(
Je had ook op Eels gestemd toch?
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:21
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:21 schreef Koen66 het volgende:
ik ken er maar 1 van PhD
Ja ik ook eigenlijk :')
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 02:22
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:20 schreef MTheBassman het volgende:
Is er trouwens iemand anders die zich mateloos ergert aan de vele appjes in de trant van 'met me ouders lekker ...' of 'me tante is jarig!'? Ik ben absoluut geen taalpurist maar dat ik dit zoveel lees is wel redelijk zorgwekkend :{
Daar irriteer ik me wel aan ja.
Sfeermakerwoensdag 27 december 2017 @ 02:22
lekker nummertje van George Michael wel, heel dat album Older is sws ^O^
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:22
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:21 schreef ok01 het volgende:

[..]

Ja ik ook eigenlijk :')
je verwart PhD misschien met Jim Diamond :+
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:22
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:21 schreef ok01 het volgende:

[..]

Jep
Vind er weinig aan. Vroeger toen je het elke dag hoorde al niet,
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:23
Deze kende ik niet maar wat een prachtnummertje dit O+ Nu mis ik hem weer :'(
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:23
alweer een jaar exit, George
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:21 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Je had ook op Eels gestemd toch?
- One for my Baby - Frank Sinatra
- Youth - Foxes
- Kickstart my Heart - Mötley Crüe
1995 Little Red Corvette - Prince 25 December 09-10
1900 Mysterious Ways - U2 25 December 17-18
1699 Beautiful people - Marilyn Manson 26 December 07-08
1658 Shake It Off - Taylor Swift 26 December 11-12
1633 Skinny Love - Birdy 26 December 13-14
1564 Fox On the Run - The Sweet 26 December 19-20

1447 Let It Go - James Bay 27 December 03-04
1371 Tiny Dancer - Elton John 27 December 09-10
1357 Blue Hotel - Chris Isaak 27 December 10-11
1243 My Heart Will Go On - Celine Dion 27 December 19-20
1084 Shut Your Eyes - Snow Patrol 28 December 06-07
983 Heart Shaped Box – Nirvana 28 December 14-15
907 In Nije Dei - De kast 28 December 21-22
893 Hometown Glory - Adele 28 December 22-23
817 Voodoo Child - Jimi Hendrix 29 December 03-04
733 My Silver Linings - First Aid Kit 29 December 10-11
718 Miss American Pie - Don Mclean 29 December 11-12
485 Immigrant Song - Led Zeppelin 30 December 05-06
452 Strong - London Grammar 30 December 08-09
428 Rebel Rebel - David Bowie 30 December 09-10
408 The Great Gig in the Sky - Pink Floyd 30 December 11-12
346 Iris - Goo Goo Dolls 30 December 17-18
335 Guns ‘N Roses - Welcome to the Jungle 30 December 17-18
322 Vienna – Ultravox 30 December 18-19
315 Free Bird - Lynyrd Skynyrd 30 December 19-20
305 Satisfaction - Rolling Stones 30 December 20-21
284 Gotta Catch Catch ‘em All - Jason Paige 30 December 21-22
182 Sonne – Rammstein 31 December 06-07
81 Goodnight Saigon - Billy Joel 31 December 15-16
63 Enter Sandman - Metallica 31 December 17-18
7 Wish You Were Here - Pink Floyd 31 December 23-00
2 Hotel California - The Eagles 31 December 23-00
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:22 schreef Koen66 het volgende:

[..]

je verwart PhD misschien met Jim Diamond :+
:D
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:24
quote:
15s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:22 schreef sig000 het volgende:

[..]

Vind er weinig aan. Vroeger toen je het elke dag hoorde al niet,
Ik vind het wel leuk O+
Maar ik heb ook een zwak voor de jaren 80
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:24
dit vind ik echt een zeiknummer
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:24
-O-
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:24
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:24 schreef Koen66 het volgende:
dit vind ik echt een zeiknummer
Ja ik ook
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:25
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:23 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

- One for my Baby - Frank Sinatra
- Youth - Foxes
- Kickstart my Heart - Mötley Crüe
1995 Little Red Corvette - Prince 25 December 09-10
1900 Mysterious Ways - U2 25 December 17-18
1699 Beautiful people - Marilyn Manson 26 December 07-08
1658 Shake It Off - Taylor Swift 26 December 11-12
1633 Skinny Love - Birdy 26 December 13-14
1564 Fox On the Run - The Sweet 26 December 19-20

1447 Let It Go - James Bay 27 December 03-04
1371 Tiny Dancer - Elton John 27 December 09-10
1357 Blue Hotel - Chris Isaak 27 December 10-11
1243 My Heart Will Go On - Celine Dion 27 December 19-20
1084 Shut Your Eyes - Snow Patrol 28 December 06-07
983 Heart Shaped Box – Nirvana 28 December 14-15
907 In Nije Dei - De kast 28 December 21-22
893 Hometown Glory - Adele 28 December 22-23
817 Voodoo Child - Jimi Hendrix 29 December 03-04
733 My Silver Linings - First Aid Kit 29 December 10-11
718 Miss American Pie - Don Mclean 29 December 11-12
485 Immigrant Song - Led Zeppelin 30 December 05-06
452 Strong - London Grammar 30 December 08-09
428 Rebel Rebel - David Bowie 30 December 09-10
408 The Great Gig in the Sky - Pink Floyd 30 December 11-12
346 Iris - Goo Goo Dolls 30 December 17-18
335 Guns ‘N Roses - Welcome to the Jungle 30 December 17-18
322 Vienna – Ultravox 30 December 18-19
315 Free Bird - Lynyrd Skynyrd 30 December 19-20
305 Satisfaction - Rolling Stones 30 December 20-21
284 Gotta Catch Catch ‘em All - Jason Paige 30 December 21-22
182 Sonne – Rammstein 31 December 06-07
81 Goodnight Saigon - Billy Joel 31 December 15-16
63 Enter Sandman - Metallica 31 December 17-18
7 Wish You Were Here - Pink Floyd 31 December 23-00
2 Hotel California - The Eagles 31 December 23-00
Wel handig zo'n afstreeplijstje, ga ik mss ook maar eens doen :D
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:25
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:23 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

- One for my Baby - Frank Sinatra
- Youth - Foxes
- Kickstart my Heart - Mötley Crüe
1995 Little Red Corvette - Prince 25 December 09-10
1900 Mysterious Ways - U2 25 December 17-18
1699 Beautiful people - Marilyn Manson 26 December 07-08
1658 Shake It Off - Taylor Swift 26 December 11-12
1633 Skinny Love - Birdy 26 December 13-14
1564 Fox On the Run - The Sweet 26 December 19-20

1447 Let It Go - James Bay 27 December 03-04
1371 Tiny Dancer - Elton John 27 December 09-10
1357 Blue Hotel - Chris Isaak 27 December 10-11
1243 My Heart Will Go On - Celine Dion 27 December 19-20
1084 Shut Your Eyes - Snow Patrol 28 December 06-07
983 Heart Shaped Box – Nirvana 28 December 14-15
907 In Nije Dei - De kast 28 December 21-22
893 Hometown Glory - Adele 28 December 22-23
817 Voodoo Child - Jimi Hendrix 29 December 03-04
733 My Silver Linings - First Aid Kit 29 December 10-11
718 Miss American Pie - Don Mclean 29 December 11-12
485 Immigrant Song - Led Zeppelin 30 December 05-06
452 Strong - London Grammar 30 December 08-09
428 Rebel Rebel - David Bowie 30 December 09-10
408 The Great Gig in the Sky - Pink Floyd 30 December 11-12
346 Iris - Goo Goo Dolls 30 December 17-18
335 Guns ‘N Roses - Welcome to the Jungle 30 December 17-18
322 Vienna – Ultravox 30 December 18-19
315 Free Bird - Lynyrd Skynyrd 30 December 19-20
305 Satisfaction - Rolling Stones 30 December 20-21
284 Gotta Catch Catch ‘em All - Jason Paige 30 December 21-22
182 Sonne – Rammstein 31 December 06-07
81 Goodnight Saigon - Billy Joel 31 December 15-16
63 Enter Sandman - Metallica 31 December 17-18
7 Wish You Were Here - Pink Floyd 31 December 23-00
2 Hotel California - The Eagles 31 December 23-00
Aw, dat liedje pak ik net niet meer mee, ik ga na Eels op bed :)
hhh38woensdag 27 december 2017 @ 02:25
Ik ga slapen. Nog veel luisterplezier aan alle nachtbrakers! :W

Morgen tussen 11 en 12 Despacito :')
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:25
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:25 schreef hhh38 het volgende:
Ik ga slapen. Nog veel luisterplezier aan alle nachtbrakers! :W

Morgen tussen 11 en 12 Despacito :')
jezus staat die er ook al in
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:26
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:24 schreef ok01 het volgende:

[..]

Ik vind het wel leuk O+
Maar ik heb ook een zwak voor de jaren 80
Jaren 80 bandjes zijn er in vele smaken.
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:26
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:25 schreef hhh38 het volgende:
Ik ga slapen. Nog veel luisterplezier aan alle nachtbrakers! :W

Morgen tussen 11 en 12 Despacito :')
Truste :W en :')
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:26
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:25 schreef hhh38 het volgende:
Ik ga slapen. Nog veel luisterplezier aan alle nachtbrakers! :W

Morgen tussen 11 en 12 Despacito :')
Tuurlijk is het niet 's nachts, dat zou te gemakkelijk zijn.

Slaap lekker verder :W
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 02:26
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:25 schreef Koen66 het volgende:

[..]

jezus staat die er ook al in
Op 1346 ja. Meest afgespeelde video op Youtube ooit ook. In een half jaar. Echt gekkenhuis.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:27
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:25 schreef Koen66 het volgende:

[..]

jezus staat die er ook al in
Je moet de wansmaak van sommige bewoners in dit land niet onderschatten :r
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:27
totaal een ander nummer als dit, maar dat gevoel van zeikerig dramnummer heb ik ook altijd met George Michael en Aretha Franklin - I knew you were waiting :{ :X
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:27
quote:
12s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:26 schreef sig000 het volgende:

[..]

Jaren 80 bandjes zijn er in vele smaken.
Klopt, ik vind dan ook lang niet alles leuk maar I Wont Let You Down kan ik altijd wel waarderen
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:27
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:27 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Je moet de wansmaak van sommige bewoners in dit land niet onderschatten :r
ow, best een leuk zomers niemendalletje, maar top 2000 bij verre niet
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:28
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:27 schreef Koen66 het volgende:
totaal een ander nummer als dit, maar dat gevoel van zeikerig dramnummer heb ik ook altijd met George Michael en Aretha Franklin - I knew you were waiting :{ :X
Oh die vind ik juist wel leuk
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:28
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:28 schreef ok01 het volgende:

[..]

Oh die vind ik juist wel leuk
smaken verschillen gelukkig ;)
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:28
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:27 schreef Koen66 het volgende:

[..]

ow, best een leuk zomers niemendalletje, maar top 2000 bij verre niet
Ik heb het gewoon net wat te vaak gehoord
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:28
en ik trek 90% van de nummers van Tina Turner niet :N :r
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:29
Ik krijg hier GH3 trauma's van :') Alsnog wel supernummer _O_
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:29
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:28 schreef Koen66 het volgende:
en ik trek 90% van de nummers van Tina Turner niet :N :r
Ja smaken verschillen inderdaad ;)
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:29
Dit is wel tof :)
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:30
Goed Countrynummer dit, altijd weer feest in de saloon op de Western manege.
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:30
Dit *O* *O* *O* *O*
Hoor je echt alleen maar tijdens de top 2000
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:30
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:29 schreef ok01 het volgende:

[..]

Ja smaken verschillen inderdaad ;)
overrated schreeuwwijf. Alleen oudere nummers met Ike zijn wel te doen
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:30
Ik vind dit niet heel geweldig :P
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 02:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:29 schreef MTheBassman het volgende:
Ik krijg hier GH3 trauma's van :') Alsnog wel supernummer _O_
Die was nog moeilijker dan TTFAF ja. En die boss battle was helemaal niet leuk.
Achterhokerwoensdag 27 december 2017 @ 02:30
Wel jammer dat Heroes net buiten de Top 10 staat ;(
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:30
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:30 schreef ok01 het volgende:
Dit *O* *O* *O* *O*
Hoor je echt alleen maar tijdens de top 2000
Maar wie stemt hier op, even serieus :?
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:30 schreef Achterhoker het volgende:
Wel jammer dat Heroes net buiten de Top 10 staat ;(
Bowie?
Achterhokerwoensdag 27 december 2017 @ 02:32
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:31 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Bowie?
Jup
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:32
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:30 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Maar wie stemt hier op, even serieus :?
Bezoekers van western maneges.
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:32
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:30 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Maar wie stemt hier op, even serieus :?
Mensen die ook de film Urban cowboy hebben gezien :')
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:32
ah, zie nu pas dat The Sound of Silence van Simon and Garfunkel gelukkig boven Disturbed staat
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:32
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:32 schreef Achterhoker het volgende:

[..]

Jup
Ah.
Rebel Rebel gestemd, maar Heroes is wel mijn favo van Bowie :Y
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:33
Toet toet, toet toet.
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:33
Wel jammer dat dit zo laag staat
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:32 schreef Koen66 het volgende:
ah, zie nu pas dat The Sound of Silence van Simon and Garfunkel gelukkig boven Disturbed staat
Voor nu. Ik zie dat nummer zelfs de originele overtreffen, hoe erg dat ook mag klinken :{
Achterhokerwoensdag 27 december 2017 @ 02:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:32 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ah.
Rebel Rebel gestemd, maar Heroes is wel mijn favo van Bowie :Y
Hij heeft zoveel goede nummers. Maar bij Heroes krijg ik altijd zo'n fijn gevoel.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:34
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:33 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Voor nu. Ik zie dat nummer zelfs de originele overtreffen, hoe erg dat ook mag klinken :{
Sound of Silence is gewoon een meesterwerk :'(
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 02:34
"Oxygène IV' is het meest bekende thema van Jean-Michel Jarre, de eerste westerse artiest die in China optrad in 1981"

Toch wel leuk die feitjes die in de app staan.
Achterhokerwoensdag 27 december 2017 @ 02:34
Chicken Eye Joe
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:34
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:33 schreef Achterhoker het volgende:

[..]

Hij heeft zoveel goede nummers. Maar bij Heroes krijg ik altijd zo'n fijn gevoel.
Ik heb Bowie eigenlijk pas leren kennen nadat ik Heroes in de film ''The Perks of Being a Wallflower" hoorde :@
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:35
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:34 schreef Achterhoker het volgende:
Chicken Eye Joe
De stream loopt wel erg achter daar.
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:35
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:34 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Sound of Silence is gewoon een meesterwerk :'(
die kerel zingt het echt niet slecht hoor, maar gewoon anders, absoluut niet beter
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:36
Is Elfletterig al gesignaleerd?
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:36
PSB *O*
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:36
tumblr_me1v1b1ck11rhjj7yo1_500.gif
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:36
Ik vind van PSB eigenlijk alleen Go West leuk :@
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 02:36
It's A Sin. Deze is wel lekker hoor. Kan alleen deze trekken van Pet Shop Boys.
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:36
Waar is 11?
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:37
Geniale kitsch is dit.
Achterhokerwoensdag 27 december 2017 @ 02:37
quote:
11s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:35 schreef sig000 het volgende:

[..]

De stream loopt wel erg achter daar.
Zeg dat wel.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:37
Ik vind PSB verschrikkelijk, maar dit liedje gaat nog wel.
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:38
quote:
14s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:37 schreef sig000 het volgende:
Geniale kitsch is dit.
culthelden _O_
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:38
Deze vind ik misschien de leukste van PSB O+
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:39
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:37 schreef BillDauterive het volgende:
Ik vind PSB verschrikkelijk, maar dit liedje gaat nog wel.
Ik vind het zo'n kneusige bandnaam :')
Achterhokerwoensdag 27 december 2017 @ 02:39
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:34 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ik heb Bowie eigenlijk pas leren kennen nadat ik Heroes in de film ''The Perks of Being a Wallflower" hoorde :@
Nooit van gehoord, maar kende de bekendere nummers al vrij lang. Later ben ik ook het minder bekende werk gaan luisteren.
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:39
Ik ga even tandenpoetsen, PhD hoor ik zo wel
Truste iedereen :W
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:39
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:38 schreef Koen66 het volgende:

[..]

culthelden _O_
Het is op het randje, zeer populair in bepaalde Disco's.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:40
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:39 schreef ok01 het volgende:
Ik ga even tandenpoetsen, PhD hoor ik zo wel
Truste iederen :W
Trusten :W
Achterhokerwoensdag 27 december 2017 @ 02:40
Wederom zo'n fijne plaat.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:40
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:39 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ik vind het zo'n kneusige bandnaam :')
Er zijn wel meer bands met verschrikkelijke bandnamen :P
Sfeermakerwoensdag 27 december 2017 @ 02:41
guitar hero world tour
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:41
SpaceCowboy was mijn nick op vage forums.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 27-12-2017 02:42:07 ]
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:41
Nog een klein uurtje volhouden en dan kan ik naar bed :P :z
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:41
Dit :')
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:42
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:41 schreef Sfeermaker het volgende:
guitar hero world tour
Nostalgie _O_
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:42
Er is maar een Joker :{w
giphy.gif
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:43
Ik krijg van dit nummertje zin in een jointje :7
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:43
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:41 schreef datismijnmening het volgende:
Dit :')
Ja man toffe shit.
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 02:43
De joker _O_

quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:41 schreef Sfeermaker het volgende:
guitar hero world tour
Ik ken nog wel nummers uit dat spel die in de lijst mogen.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:43
I'm a joker, I'm a smoker, I'm a midnight toker *O* *O*
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 02:44
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:41 schreef Sfeermaker het volgende:
guitar hero world tour
Fantastisch spel was dat :D Daardoor heb ik system of a down leren kennen (byob zat daar volgens mij in)

En assassin van muse ook
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 02:45
Ik lig inmiddels in bed met de radio aan. Nog een uurtje proberen vol te houden. :)
Sfeermakerwoensdag 27 december 2017 @ 02:45
quote:
7s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:43 schreef DarkSonic2 het volgende:
De joker _O_

[..]

Ik ken nog wel nummers uit dat spel die in de lijst mogen.
zeker! dat was een leuke editie van guitar hero
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:45
Dit is toch ook gecovered?
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:45
WTF
Sfeermakerwoensdag 27 december 2017 @ 02:45
dit is ongeveer het beste wat de top40 de laatste jaren weet te bieden
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:45
Ik duik de keuken in.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:45
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:44 schreef richolio het volgende:

[..]

Fantastisch spel was dat :D Daardoor heb ik system of a down leren kennen (byob zat daar volgens mij in)

En assassin van muse ook
Pfoe Assassin en BYOB waren echt rotnummers om te spelen, maar wat waren dat muzikaal goeie nummers zeg O+
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:46
Dit :')
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 02:46
Prima nummertje, maar die is er wel volgend jaar eruit denk ik, en anders het jaar daarna (terecht ook wel)
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 02:46
Dit houdt me wakker
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 02:46
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:44 schreef richolio het volgende:

[..]

Fantastisch spel was dat :D Daardoor heb ik system of a down leren kennen (byob zat daar volgens mij in)

En assassin van muse ook
Ik zou Pull Me Under nog wel willen spelen maar mijn CD is kapot en je moet het spel uitspelen voor dat nummer. Dat nummer staat trouwens niet in de snob 2000 maar wel 5 andere nummers van DT _O_
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 02:47
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:45 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Pfoe Assassin en BYOB waren echt rotnummers om te spelen, maar wat waren dat muzikaal goeie nummers zeg O+
Ja idd, Assassin is ook zo snel :P Maar wel goed ja :Y

Oh, en Dammit van Blink-182 O+
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:47
Kan iemand mij dat 'witlof' gebeuren uitleggen? Dat moet ik zeker gemist hebben.
Sfeermakerwoensdag 27 december 2017 @ 02:47
quote:
7s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:46 schreef DarkSonic2 het volgende:

[..]

Ik zou Pull Me Under nog wel willen spelen maar mijn CD is kapot en je moet het spel uitspelen voor dat nummer. Dat nummer staat trouwens niet in de snob 2000 maar wel 5 andere nummers van DT _O_
ja Pull Me Under zat er ook in :D. Geweldig goede band 'Dream Theater' natuurlijk, gewoon kunst. En geen enkele plaat in de top2000 want men kent het niet :')
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:47
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:47 schreef MTheBassman het volgende:
Kan iemand mij dat 'witlof' gebeuren uitleggen? Dat moet ik zeker gemist hebben.
Ik heb het ook gemist denk ik :{
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:47
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:47 schreef richolio het volgende:

[..]

Ja idd, Assassin is ook zo snel :P Maar wel goed ja :Y

Oh, en Dammit van Blink-182 O+
Krampnummer op de drums was dat zeg :X
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 02:47
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:45 schreef DecoAoreste het volgende:
Ik lig inmiddels in bed met de radio aan. Nog een uurtje proberen vol te houden. :)
Same! Letterlijk op hetzelfde moment haha
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 02:48
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:47 schreef Sfeermaker het volgende:

[..]

ja Pull Me Under zat er ook in :D. Geweldig goede band 'Dream Theater' natuurlijk, gewoon kunst. En geen enkele plaat in de top2000 want men kent het niet :')
Ik heb speciaal naar de snob 2000 geluisterd voor A Change of Seasons _O_
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:48
ah, publiek wordt bijna eruit gemikt
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 02:48
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:47 schreef ShinyStar het volgende:

[..]

Same! Letterlijk op hetzelfde moment haha
Slapen doen we maar op Pinkpop :P
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:49
*O* *O* *O* *O* *O*
Oké nu echt naar bed
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:49
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:47 schreef MTheBassman het volgende:
Kan iemand mij dat 'witlof' gebeuren uitleggen? Dat moet ik zeker gemist hebben.
Daar ben ik ook wel benieuwd naar. Alleen in smsjes en berichtjes of nemen mensen ook een witlof mee naar de studio? :P
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 02:49
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:48 schreef Koen66 het volgende:
ah, publiek wordt bijna eruit gemikt
Wanneer zijn ze dicht, tussen 3 en 7 oid?
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:49
Cielke moet sowieso vaste DJ worden, die mag Gijs of Bart wel vervangen als het kan :)
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 02:50
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:49 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Wanneer zijn ze dicht, tussen 3 en 7 oid?
3 tot 5
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:50
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:49 schreef MTheBassman het volgende:
Cielke moet sowieso vaste DJ worden, die mag Gijs of Bart wel vervangen als het kan :)
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:50
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:49 schreef ok01 het volgende:
*O* *O* *O* *O* *O*
Oké nu echt naar bed
Doe mijn best maar vind het nog steeds een zeiknummer.
ReibRekkelwoensdag 27 december 2017 @ 02:50
PhD ^O^ ^O^
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 02:50
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:49 schreef MTheBassman het volgende:
Cielke moet sowieso vaste DJ worden, die mag Gijs of Bart wel vervangen als het kan :)
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:50
'Oh, deze' :') wel mooi hoor *O*
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:50
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:50 schreef FlyingEagle het volgende:

[..]

3 tot 5
Staan er echt mensen om 5 uur klaar om naar het café te gaan? :P
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 02:50
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:50 schreef FlyingEagle het volgende:

[..]

3 tot 5
Oh da's kort. Snel even de boel schoonmaken en dan alweer de eerste gasten dus.
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:51
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:49 schreef ok01 het volgende:
*O* *O* *O* *O* *O*
Oké nu echt naar bed
truste Okkie :Z :*
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:51
quote:
15s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:50 schreef sig000 het volgende:

[..]

Doe mijn best maar vind het nog steeds een zeiknummer.
Ach ja smaken verschillen
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:51
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:50 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Staan er echt mensen om 5 uur klaar om naar het café te gaan? :P
Men doet de gekste dingen om op TV te verschijnen en in hét café te chillen :P
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:51
Ken alleen de cover
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 02:51
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:50 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Staan er echt mensen om 5 uur klaar om naar het café te gaan? :P
Waarom niet.
ok01woensdag 27 december 2017 @ 02:51
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:51 schreef Koen66 het volgende:

[..]

truste Okkie :Z :*
Thanks O+
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 02:51
Lig vaak te pitten rond 5, dus zou niet weten of er mensen zijn. Wel dat ze open zijn ;).
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:52
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:51 schreef FlyingEagle het volgende:
Lig vaak te pitten rond 5, dus zou niet weten of er mensen zijn. Wel dat ze open zijn ;).
mensen zijn gek genoeg er dan weer te zijn
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:52
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:51 schreef FlyingEagle het volgende:
Lig vaak te pitten rond 5, dus zou niet weten of er mensen zijn. Wel dat ze open zijn ;).
Ik heb na oudejaarsdag opnames teruggekeken en er waren wel daadwerkelijk mensen in het café rond 5.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:52
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:51 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Men doet de gekste dingen om op TV te verschijnen en in hét café te chillen :P
:') De meeste mensen in het top 2000 café zien eruit als contactgestoorde fokkers :P
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 02:53
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:51 schreef FlyingEagle het volgende:
Lig vaak te pitten rond 5, dus zou niet weten of er mensen zijn. Wel dat ze open zijn ;).
Paar jaar geleden heb ik eens de wekker rond half 6 gezet omdat er toen een paar nummers na elkaar waren die ik per se wilde horen. Maar ook toen had ik de radio aan en niet de tv. :P
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:53
quote:
12s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:51 schreef ok01 het volgende:

[..]

Ach ja smaken verschillen
Yep, deze is gelijk weer totaal ander kaliber.
Mijn muts gaat nu soppen.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:53
Oeh lekker bluesplaatje van the Doors _O_ Hier kan ik wel altijd van genieten!
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:53
Lekker liedje :D
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 02:54
Na dit nummer iets wat we nog niet hebben gezegd voor de bingo en daarna ga ik ook denk ik.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:54
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:52 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

:') De meeste mensen in het top 2000 café zien eruit als contactgestoorde fokkers :P
De ekte contactgestoorde fokkers zitten natuurlijk gewoon in deze chat :D
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:54
Vorig jaar was er livestream met schoonmakers wanneer kroeg dicht ging.
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 02:54
Misschien voor het eerst eens opblijven tot 5 :P.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:55
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:54 schreef FlyingEagle het volgende:
Misschien voor het eerst eens opblijven tot 5 :P.
Spannond :')
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:55
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:54 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

De ekte contactgestoorde fokkers zitten natuurlijk gewoon in deze chat :D
Dat is zo :D Nou heb ik wel geprobeerd om kaartjes te krijgen voor het top 2000 café, maar het was al heel snel uitverkocht.
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 02:55
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:55 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Spannond :')
Verdomd spannend
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:56
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:54 schreef FlyingEagle het volgende:
Misschien voor het eerst eens opblijven tot 5 :P.
Ik ga morgen ivm belachelijk vroeg werken doorhalen tot 4, wanneer ik moet vertrekken erheen, dus voor nu ga ik 'netjes' rond half vier naar bed :')
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:56
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:54 schreef FlyingEagle het volgende:
Misschien voor het eerst eens opblijven tot 5 :P.
Dat heb ik een paar jaar terug voor Ich Bin Wie Du gedaan. Dat was het niet waard :P Waar blijf jij voor op?
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 02:56
Lekker met je sokken op de plakkende biervloer :')
Ik ken dit lied niet :)
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:57
Ik zet meestal gewoon mijn wekker als er een nummer uit mijn lijstje midden in de nacht komt
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 02:57
Chef'Special kan ik dan weer echt helemaal niks mee.
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 02:57
De special van de chef @Mexi

Bijna bingo nu.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:57
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:56 schreef BillDauterive het volgende:
Lekker met je sokken op de plakkende biervloer :')
Ik ken dit lied niet :)
Is wel een lekker nummer maar hoort in de Top20000 thuis
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 02:57
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:56 schreef BillDauterive het volgende:
Lekker met je sokken op de plakkende biervloer :')
Ik ken dit lied niet :)
Nou deze hoefde ik ook zeker niet te kennen, deze chef's special zou ik er meteen weer uitkotsen als ik die voorgeschoteld kreeg :r
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 02:58
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:56 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Dat heb ik een paar jaar terug voor Ich Bin Wie Du gedaan. Dat was het niet waard :P Waar blijf jij voor op?
Human touch Bruce Springsteen 5:30. Of het waard is weet ik niet echt.
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 02:58
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:57 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Is wel een lekker nummer maar hoort in de Top20000 thuis
top 20000, best een goed plan :Y
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 02:58
Geen dames op hakken in het cafe :N
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 02:59
Die schoenen :')
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 02:59
Top 20000. Lekker aantal hoor
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 02:59
Leuk voor Jeff, Next.
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:00
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:59 schreef ShinyStar het volgende:
Top 20000. Lekker aantal hoor
Dan ben je meer dan 2 maanden bezig. :P
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:00
Ik word helemaal gek!
Waar gaan die #witlof berichten over? :(
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:00
Die mensen in het café staan ook echt compleet voor lul met hun schoenen :')
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:01
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 02:58 schreef FlyingEagle het volgende:

[..]

Human touch Bruce Springsteen 5:30. Of het waard is weet ik niet echt.
Ik ben benieuwd :D Succes in ieder geval! Als ik iets mis, is het jammer, maar luister ik het in het nieuwe jaar wel weer terug.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:02
Without me misschien een goed moment om het nest in te duiken :Y
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:02
In principe zou je een Top 100.000 kunnen draaien binnen een jaar. Gewoon 1 apart radiostation met alleen maar dat als programmering. _O-
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:02
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:02 schreef DecoAoreste het volgende:
In principe zou je een Top 100.000 kunnen draaien binnen een jaar. Gewoon 1 apart radiostation met alleen maar dat als programmering. _O-
R.I.P. Mentale gezondheid van de DJ's :')
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:03
De Dijk heb ik stiekem altijd wel een leuke band gevonden :@
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 03:03
En de zaal is weer leeg. Laat de schoonmakers maar komen :P.
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:04
Op zich wel leuk voor de DJs dat er geen enkele 2 uur voor een leeg café staat te draaien.
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 03:04
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:03 schreef FlyingEagle het volgende:
En de zaal is weer leeg. Laat de schoonmakers maar komen :P.
staan nog een paar plakkers
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 03:05
ze zouden Cielke met Evelien moeten wisselen :P
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:05
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:03 schreef FlyingEagle het volgende:
En de zaal is weer leeg. Laat de schoonmakers maar komen :P.
Marissa maakte daar gewoon een feestje van ;(
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:05
De Veulpoepers zijn nog beter dan dit gejengel.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:06
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:05 schreef Koen66 het volgende:
ze zouden Cielke met Evelien moeten wisselen :P
En Evelien vervangen met Marisa, voor ieder wat wils dan O+
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 03:06
Fresku en Mocromaniac (2 matige rappers) hebben wel een nummer met de titel Witlof. Maar dat zal het wel niet zijn.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:06
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:04 schreef DecoAoreste het volgende:
Op zich wel leuk voor de DJs dat er geen enkele 2 uur voor een leeg café staat te draaien.
Waarom? :P ze doen hun werk altijd zonder publiek voor hun neus. Ze zijn niets anders gewend.
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 03:07
Haha wereldwijd. Allemaal Nederlanders in het buitenland.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:07
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:06 schreef ShinyStar het volgende:
Fresku en Mocromaniac (2 matige rappers) hebben wel een nummer met de titel Witlof. Maar dat zal het wel niet zijn.
Misschien iets met With Love?
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:07
Hierna houd ik het nog vier liedjes vol met drie geweldige liedjes en The Script.
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:07
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:06 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Waarom? :P ze doen hun werk altijd zonder publiek voor hun neus. Ze zijn niets anders gewend.
Ja oké maar de Top 2000 is wel anders. :P
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:07
Vreemd nummer van Stromae in die lijst?
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:07
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:07 schreef FlyingEagle het volgende:
Haha wereldwijd. Allemaal Nederlanders in het buitenland.
Dat is toch normale zaak? Nederlanders zijn werkelijk overal :P
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 03:07
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:06 schreef ShinyStar het volgende:
Fresku en Mocromaniac (2 matige rappers) hebben wel een nummer met de titel Witlof. Maar dat zal het wel niet zijn.
Noem Fresku geen zwakke rapper ;)
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:08
Nog een guilty pleasure van mij :@
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:08
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:07 schreef FlyingEagle het volgende:

[..]

Noem Fresku geen zwakke rapper ;)
Wat ik vooral zwak vind is dat hij altijd de racismekaart trekt als mensen hem niet helemaal fantastisch vinden.
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 03:08
Ze zegt 2003 maar ze bedoelt natuurlijk 2013. Ach ja, mensen maken fouten. Nu ga ik ook maar eens slapen :W
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:08
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:08 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ze zegt 2003 maar ze bedoelt natuurlijk 2013. Ach ja, mensen maken fouten. Nu ga ik ook maar eens slapen :W
Slaap lekker :W
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:08
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:08 schreef DarkSonic2 het volgende:
2003 maar ze bedoelt natuurlijk 2013. Ach ja, mensen maken fouten. Nu ga ik ook maar eens slapen :w
Mja viel mij ook op, in 2003 bestond hij (als artiest) nog niet eens. :P
Koen66woensdag 27 december 2017 @ 03:09
ja, ga ook maar eens pitten :Z :W
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 03:09
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:08 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Wat ik vooral zwak vind is dat hij altijd de racismekaart trekt als mensen hem niet helemaal fantastisch vinden.
Ik hem niet echt persoonlijk, alleen zijn nummers. En daarin zitten er paar best goed geschreven nummers tussen.
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 03:09
Maestro!
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:09
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:09 schreef ShinyStar het volgende:
Maestro!
Mag van mij er wel in blijven :)
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:10
Van Stromae vind ik vooral Papaoutai heel mooi (ook op gestemd), de rest veel minder.
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 03:10
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:07 schreef FlyingEagle het volgende:

[..]

Noem Fresku geen zwakke rapper ;)
Matig zeg ik dan ook. Heb gewoon weinig met Nederrap.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:10
309 plaatsen gestegen dit. Terecht :D
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:10
Haha, nog een fanclub aardig actief geweest.
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 03:10
Word nu al zwaar om de 5:00 te halen.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:11
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:09 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Mag van mij er wel in blijven :)
:')
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:11
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:10 schreef DecoAoreste het volgende:
Van Stromae vind ik vooral Papaoutai heel mooi (ook op gestemd), de rest veel minder.
Die is ook wel leuk ja :)
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:11
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:10 schreef ShinyStar het volgende:

[..]

Matig zeg ik dan ook. Heb gewoon weinig met Nederrap.
Swiftyyyyyy *O*
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:11
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:10 schreef DecoAoreste het volgende:
Van Stromae vind ik vooral Papaoutai heel mooi (ook op gestemd), de rest veel minder.
Formidable.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:12
Dit ken ik niet :@ Maar mooie aanwinst wel, mag van mij wel verder stijgen!
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:12
Nick Cave was wat eerder.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:12
De laatste 'got it made' schreeuw ik altijd op zn The National's.
Beetje random, maar ok :P
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:14
Hall Of Fame _O_
chufiwoensdag 27 december 2017 @ 03:14
Iedereen de kroeg uit ... Sta je daar opeens te draaien voor een lege zaal
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:14
Ik heb toch het meeste zin in het Rosie-lied op de 31e :D
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 03:14
Nog een berichtje gestuurd naar Top2000.
chufiwoensdag 27 december 2017 @ 03:15
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:14 schreef FlyingEagle het volgende:
Nog een berichtje gestuurd naar Top2000.
Gino je houdt van Annemieke uit de Put
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:15
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:14 schreef MTheBassman het volgende:
Ik heb toch het meeste zin in het Rosie-lied op de 31e :D
Guns'N'Rosies?
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:15
The Script _O_
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:15
Ben blij dat deze band met al hun nummers in vrije val is, dit vind ik dus nog matiger dan Coldplay en Kensington bij elkaar -O- -O-
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:16
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:14 schreef chufi het volgende:
Iedereen de kroeg uit ... Sta je daar opeens te draaien voor een lege zaal
Schoonmakers komen zo.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:16
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:15 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Guns'N'Rosies?
Bijna, het gaat over een wat zwaardere vrouw waar een bepaalde dooie Australische zanger in dit lied over zingt ;)
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:16
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:15 schreef MTheBassman het volgende:
Ben blij dat deze band met al hun nummers in vrije val is, dit vind ik dus nog matiger dan Coldplay en Kensington bij elkaar -O- -O-
Matiger dan Coldplay ben ik het mee eens. Matiger dan Kensington niet echt.
Hierna mogen we weer springen, behalve als je buren er last van krijgen :P
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:17
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:15 schreef MTheBassman het volgende:
Ben blij dat deze band met al hun nummers in vrije val is, dit vind ik dus nog matiger dan Coldplay en Kensington bij elkaar -O- -O-
Leuk deuntje in de auto op 538 voor een keer.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:17
229 Angel Of Death Slayer

Slayer is ook weer diep in de nacht om 2:30 :D
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 03:17
The Script vind ik niet veel soeps. Dertien in een dozijn popbandje.
chufiwoensdag 27 december 2017 @ 03:17
quote:
3s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:16 schreef sig000 het volgende:

[..]

Schoonmakers komen zo.
Om 5 uur verder of 6
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:17
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:16 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Bijna, het gaat over een wat zwaardere vrouw waar een bepaalde dooie Australische zanger in dit lied over zingt ;)
Ah :D Die is nog beter!
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:17
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:17 schreef datismijnmening het volgende:
229 Angel Of Death Slayer

Slayer is ook weer diep in de nacht om 2:30 :D
Goh, wat een toeval weer zeg...
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:17
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:17 schreef ShinyStar het volgende:
The Script vind ik niet veel soeps. Dertien in een dozijn popbandje.
Twee heel goede nummers, de rest is vrij saai.
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 03:17
Hey ruby, lang niet gehoord.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:18
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:17 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Goh, wat een toeval weer zeg...
Idd hé. Is volgens mij nog nooit overdag geweest
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:18
Wat iig niet saai is is Ruby Ruby Ruby Ruby :D
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:18
Ruby *O* *O* *O*
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:18
Dit is beetje vreemd nummer, niet mijn smaak maar toch wel lekker.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:18
ROBIJN *O* *O* *O*
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:18
Tadataaaa! Tadataaa! *O*
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:18
Kaiser Chiefs is een geweldige feestband.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:18
Ruby Ruby Ruby Ruby *O*
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 03:19
Breaking Bad afgezet voor Eels.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:19
Cielke in een piratenhoedje O+ :@
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:20
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:19 schreef richolio het volgende:
Breaking Bad afgezet voor Eels.
^O^
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 03:20
Kaiser Chiefs toch al iets van 5x live gezien. Heerlijke band.
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:20
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:19 schreef MTheBassman het volgende:
Cielke in een piratenhoedje O+ :@
Moet een flink piratenhoedje zijn dan :P
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 03:20
PO KE PO KE PO KE PO KE MON RUUUUUBY
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 03:20
Pumped Up Kicks vind ik trouwens een heel leuk nummer, maar ik kwam er echt laat pas achter dat die tekst best duister is _O-
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:20
Het blijft wel beetje hangen nu.
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 03:20
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:20 schreef ShinyStar het volgende:
Kaiser Chiefs toch al iets van 5x live gezien. Heerlijke band.
Live doen ze het zo fantastisch :Y Die voorman weet wel echt hoe je een show neerzet
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:21
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:20 schreef richolio het volgende:
Pumped Up Kicks vind ik trouwens een heel leuk nummer, maar ik kwam er echt laat pas achter dat die tekst best duister is _O-
Dat wist ik ook niet :o waar gaat het over?
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:21
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:20 schreef richolio het volgende:
Pumped Up Kicks vind ik trouwens een heel leuk nummer, maar ik kwam er echt laat pas achter dat die tekst best duister is _O-
Duister? :@
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:21
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:20 schreef richolio het volgende:
Pumped Up Kicks vind ik trouwens een heel leuk nummer, maar ik kwam er echt laat pas achter dat die tekst best duister is _O-
Dat is echt een dank/edgy meme geworden de laatste paar jaren :P
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:21
Eels!!

*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
richoliowoensdag 27 december 2017 @ 03:21
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:21 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Dat wist ik ook niet :o waar gaat het over?
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:21 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Duister? :@
Gaat over een school shooting

quote:
Robert's got a quick hand
He'll look around the room, he won't tell you his plan
He's got a rolled cigarette, hanging out his mouth he's a cowboy kid
Yeah found a six shooter gun
In his dad's closet hidden oh in a box of fun things, I don't even know what
But he's coming for you, yeah he's coming for you
All the other kids with the pumped up kicks
You'd better run, better run, out run my gun
All the other kids with the pumped up kicks
You'd better run, better run, faster than my bullet
All the other kids with the pumped up kicks
You'd better run, better run, out run my gun
All the other kids with the pumped up kicks
You'd better run, better run, faster than my bullet
Wel relatief duister natuurlijk :P
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:21
Wat is #witlof :(
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:21
Volgens mij sprak ze die titel helemaal niet goed uit :D

Toch vind ik het bij haar minder storend dan bij Evelien. Weet niet waarom.
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:22
Dit is het betere paddo werk.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:22
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:21 schreef richolio het volgende:

[..]

[..]

Gaat over een school shooting

[..]

Wel relatief duister natuurlijk :P
Oh. Categorie "Alive" dus
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:22
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:22 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Oh. Categorie "Alive" dus
I Don't Like Mondays.
chufiwoensdag 27 december 2017 @ 03:22
In Italie lusten ze ook wel bier
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:22 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

I Don't Like Mondays.
Zelfde categorie ja :Y
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 03:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:21 schreef datismijnmening het volgende:
Wat is #witlof :(
Volgens moet je er niet te veel achter zoeken ;). Gewoon iemand random begonnen met witlof denk ik.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:21 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Dat wist ik ook niet :o waar gaat het over?
Het wordt vaak gebruikt als een kind in een Amerikaanse high school een school shooting wil plegen en het lied is ook vaak gebruikt in dat soort edgy memes in de trant van dat onderwerp

Althans dat is hoe ik het begrepen heb :@
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:21 schreef richolio het volgende:

[..]

[..]

Gaat over een school shooting

[..]

Wel relatief duister natuurlijk :P
daar wordt het lied alleen maar leuker van!
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:23 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Zelfde categorie ja :Y
Het verhaal daarachter blijf ik wel briljant vinden. Niet zozeer de shooting zelf, maar het feit dat 'I don't like mondays' serieus als motief werd gegeven.
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:24
De witlof was vaak in de reclame, denk dat ze er teveel van hebben.
MTheBassmanwoensdag 27 december 2017 @ 03:24
Ik voel me high zonder wiet gerookt te hebben van dit nummer :P Deze zet ik op mijn lijstje ^O^
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:25
Ja eentje van mijn lijst O+
chufiwoensdag 27 december 2017 @ 03:25
Wie kiezen dit?
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 03:25
Een tof zeiknummer.
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:25
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:24 schreef MTheBassman het volgende:
Ik voel me high zonder wiet gerookt te hebben van dit nummer :P Deze zet ik op mijn lijstje ^O^
Tof! :D

Jammer dat Cielke het 'The Eels' noemde :(
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:25
- One for my Baby - Frank Sinatra
- Youth - Foxes
- Kickstart my Heart - Mötley Crüe
1995 Little Red Corvette - Prince 25 December 09-10
1900 Mysterious Ways - U2 25 December 17-18
1699 Beautiful people - Marilyn Manson 26 December 07-08
1658 Shake It Off - Taylor Swift 26 December 11-12
1633 Skinny Love - Birdy 26 December 13-14
1564 Fox On the Run - The Sweet 26 December 19-20
1447 Let It Go - James Bay 27 December 03-04

1371 Tiny Dancer - Elton John 27 December 09-10
1357 Blue Hotel - Chris Isaak 27 December 10-11
1243 My Heart Will Go On - Celine Dion 27 December 19-20
1084 Shut Your Eyes - Snow Patrol 28 December 06-07
983 Heart Shaped Box – Nirvana 28 December 14-15
907 In Nije Dei - De kast 28 December 21-22
893 Hometown Glory - Adele 28 December 22-23
817 Voodoo Child - Jimi Hendrix 29 December 03-04
733 My Silver Linings - First Aid Kit 29 December 10-11
718 Miss American Pie - Don Mclean 29 December 11-12
485 Immigrant Song - Led Zeppelin 30 December 05-06
452 Strong - London Grammar 30 December 08-09
428 Rebel Rebel - David Bowie 30 December 09-10
408 The Great Gig in the Sky - Pink Floyd 30 December 11-12
346 Iris - Goo Goo Dolls 30 December 17-18
335 Guns ‘N Roses - Welcome to the Jungle 30 December 17-18
322 Vienna – Ultravox 30 December 18-19
315 Free Bird - Lynyrd Skynyrd 30 December 19-20
305 Satisfaction - Rolling Stones 30 December 20-21
284 Gotta Catch Catch ‘em All - Jason Paige 30 December 21-22
182 Sonne – Rammstein 31 December 06-07
81 Goodnight Saigon - Billy Joel 31 December 15-16
63 Enter Sandman - Metallica 31 December 17-18
7 Wish You Were Here - Pink Floyd 31 December 23-00
2 Hotel California - The Eagles 31 December 23-00
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:26
Overigens heb ik van Foster The People het nummer Houdini in de vrije keuze gezet, maar tot op heden zonder resultaat.
FlyingEaglewoensdag 27 december 2017 @ 03:26
Leuk bijbaantje. S nachts stofzuigen in het radio top 2000 café.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:26
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:25 schreef chufi het volgende:
Wie kiezen dit?
Ik *O*
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 03:26
Ik heb laatst de nieuwste cd van Foster the People beluisterd. Dat was echt heel slecht.
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:26
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:25 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Tof! :D

Jammer dat Cielke het 'The Eels' noemde :(
Volgens mij zei ze ook iets van 'no vacation' ipv 'novocaine'.
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 03:27
Origineel van Elsa is beter ;(
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 03:27
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:27 schreef datismijnmening het volgende:
Origineel van Elsa is beter ;(
Giechel
chufiwoensdag 27 december 2017 @ 03:27
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 03:26 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ik *O*
Van mij mag je