Aguero | zondag 24 december 2017 @ 15:14 |
Bij het wielrennen loopt al jaren een wielerprono dus waarom niet bij het schaatsen. Het OKT is de grootste wedstrijd van het jaar (al schijnt er in februari ook nog iets in Korea te zijn) dus dit lijkt me een mooi moment om er mee te beginnen. Ik stel voor om voor elke afstand de top drie te voorspellen en een winnende tijd als eventuele tie-breaker tenzij iemand een goed idee heeft om het voorspellen van de tijd goed in punten uit te drukken. De puntentelling voor de top drie is als volgt. Juist voorspellen van de nummer één: 5 punten Juist voorspellen van de nummer twee: 4 punten Juist voorspellen van de nummer drie: 3 punten Iemand uit de top drie genoemd op de verkeerde plaats: 2 punten Iemand uit de top vijf genoemd maar op de verkeerde plaats: 1 punt. Dag 1: 1000 vrouwen en 5000 mannen (Deadline 26 december 14:00) Dag 2: 3000 vrouwen en 500 mannen (Deadline 27 december 18:15) Dag 3: 500 vrouwen en 10.000 mannen (Deadline 28 december 17:00) Dag 4: 1500 vrouwen en 1000 mannen (Deadline 29 december 18:15) Dag 5: 5000 vrouwen en 1500 mannen (Deadline 30 december 16:00)
| |
Frozen-assassin | zondag 24 december 2017 @ 15:15 |
TVP | |
Montov | maandag 25 december 2017 @ 09:33 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wust Winnende tijd: 1:14.44 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Blokhuijsen 3. Bergsma Winnende tijd: 6:12.88 3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wust 3. Achtereekte Winnende tijd: 4:02.22 500 meter mannen 1. R. Mulder 2. Ntab 3. Verbij Winnende tijd: 34.66 500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Leerdam Winnende tijd: 38.33 10000 meter mannen 1. Bergsma 2. Kramer 3. Kooiman Winnende tijd: 12:52:11 1500 meter vrouwen 1. Leenstra 2. Ter Mors 3. Wust Winnende tijd: 1:54:55 1000 meter mannen 1. Nuis 2. Verbij 3. Verweij Winnende tijd: 1:08:22 5000 meter vrouwen 1. Kleibeuker 2. De Jong 3. Achtereekte Winnende tijd: 6:59.77 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Roest Winnende tijd: 1:44.99 | |
Mansjester | maandag 25 december 2017 @ 10:25 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. van Beek Winnende tijd: 1.14.78 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Blokhuijsen 3. Roest Winnende tijd: 6:11.31 3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Achtereekte 3. Wust Winnende tijd: 4:01.99 500 meter mannen 1. R. Mulder 2. Ntab 3. Smeekens Winnende tijd: 34.51 500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Smit Winnende tijd: 38.24 10000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Kooiman Winnende tijd: 12:51:67 1500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Wust 3. Leenstra Winnende tijd: 1:54:16 1000 meter mannen 1. Nuis 2. Verbij 3. Verweij Winnende tijd: 1:08:07 5000 meter vrouwen 1. Achtereekte 2. De Jong 3. Kleibeuker Winnende tijd: 6:58.89 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Kramer 3. Nuis Winnende tijd: 1:44.45 | |
Fietsertje70 | maandag 25 december 2017 @ 10:32 |
voor morgen: 1000m vrouwen: 1. Leenstra 2. Ter Mors 3. Lotte van Beek winnende tijd 1.15.03 5000m heren: 1. Kramer 2. Blokhuizen 3. Bergsma in 6.08.50 Rest doe ik woensdag | |
Max23 | maandag 25 december 2017 @ 11:06 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wust Winnende tijd: 1:14.93 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Blokhuijsen 3. Bergsma Winnende tijd: 6:14.22 3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wust 3. Achtereekte Winnende tijd: 4:01.64 500 meter mannen 1. Ntab 2. R.Mulder 3. Verbij Winnende tijd: 34.82 500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Smit Winnende tijd: 38.38 10000 meter mannen 1. Kramer 2. Kooiman 3. Bergsma Winnende tijd: 12:57:88 1500 meter vrouwen 1. Leenstra 2. Ter Mors 3. Wust Winnende tijd: 1:54:18 1000 meter mannen 1. Verbij 2. Nuis 3. Verweij Winnende tijd: 1:08:08 5000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wüst 3. Kleibeuker Winnende tijd: 7:01.44 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Kramer Winnende tijd: 1:44.52 | |
Frozen-assassin | maandag 25 december 2017 @ 12:33 |
1000 meter vrouwen 1. Jorien Ter Mors 2. Marrit Leenstra 3. Ireen Wust Winnende tijd: 1.15.43 5000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Jorrit Bergsma 3. Jan Blokhuijsen Winnende tijd: 6.11.36 3000 meter vrouwen 1. Antoinette de Jong 2. Ireen Wust 3. Irene Schouten Winnende tijd: 4.02.85 500 meter mannen 1. Dai Dai Ntab 2. Ronald Mulder 3. Jan Smeekens Winnende tijd: 34.64 | |
maxi-mus | maandag 25 december 2017 @ 14:53 |
1000 meter vrouwen 1. Leenstra 2. Ter Mors 3. van Beek Winnende tijd: 1:15.14 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Blokhuijsen 3. Bergsma Winnende tijd: 6:10.11 3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wust 3. Schouten Winnende tijd: 4:03.10 500 meter mannen 1. R. Mulder 2. Verbei 3. Ntab Winnende tijd: 34.40 500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Smit 3. Leenstra Winnende tijd: 38.44 10000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Kooiman Winnende tijd: 12:48:05 1500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Wust 3. Leenstra Winnende tijd: 1:54:60 1000 meter mannen 1. Verbij 2. Nuis 3. Verweij Winnende tijd: 1:07.80 5000 meter vrouwen 1. Achtereekte 2. Kleibeuker 3. De Jong Winnende tijd: 7:00:10 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Krol Winnende tijd: 1:44.90 [ Bericht 0% gewijzigd door maxi-mus op 26-12-2017 15:43:08 (1500 v aangepast.) ] | |
Riofan83 | maandag 25 december 2017 @ 23:37 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Leerdam Winnende tijd: 1:14.27 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Blokhuijsen Winnende tijd: 6:10.12 3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wust 3. Achtereekte Winnende tijd: 4:00.04 500 meter mannen 1. R. Mulder 2. Ntab 3. Smeekens Winnende tijd: 34.49 500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Leerdam Winnende tijd: 38.58 10000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Kooiman Winnende tijd: 12:55.54 1500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wust Winnende tijd: 1:53.99 1000 meter mannen 1. Verbij 2. Nuis 3. Verweij Winnende tijd: 1:08.18 5000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wust 3. Achtereekte Winnende tijd: 7:00.10 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Roest 3. Krol Winnende tijd: 1:45.09 | |
wimderon | dinsdag 26 december 2017 @ 02:26 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wust Winnende tijd: 1:14.64 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Blokhuijsen Winnende tijd: 6:11.11 | |
Flippiee | dinsdag 26 december 2017 @ 02:32 |
1000 meter vrouwen 1. Ter mors 2. Leenstra 3. van Beek Winnende tijd: 1.14.45 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Blokhuijsen Winnende tijd: 6.11.92 [ Bericht 81% gewijzigd door Flippiee op 26-12-2017 13:06:43 ] | |
heywoodu | dinsdag 26 december 2017 @ 08:35 |
1000 meter vrouwen 1. Jorien ter Mors 2. Marrit Leenstra 3. Ireen Wüst Winnende tijd: 1:14.50 5000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Jorrit Bergsma 3. Jan Blokhuijsen Winnende tijd: 6:09.50 | |
Faraday01 | dinsdag 26 december 2017 @ 09:04 |
1000 meter dames 1 Ter Mors 2 Leenstra 3 Wust tijd: 1:14:14 5000 meter heren 1 Kramer 2 Bergsma 3 Blokhuijsen Tijd: 6:10:84 | |
Mexicanobakker | dinsdag 26 december 2017 @ 09:41 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wust Winnende tijd: 1:14.48 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Blokhuijsen 3. Bergsma Winnende tijd: 6:12.93 | |
Mexicanobakker | dinsdag 26 december 2017 @ 09:52 |
3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wust 3. Achtereekte Winnende tijd: 4:03.02 500 meter mannen 1. Smeekens 2. Verbij 3. R Mulder Winnende tijd: 34.64 500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Van den Brandt Winnende tijd: 38.49 10000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Kooiman Winnende tijd: 12:55.67 1500 meter vrouwen 1. Leenstra 2. Ter Mors 3. De Jong Winnende tijd: 1:54.08 1000 meter mannen 1. Verbij 2. Nuis 3. Krol Winnende tijd: 1:08.73 5000 meter vrouwen 1. Achtereekte 2. De Jong 3. Kleibeuker Winnende tijd: 6:57.18 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Krol Winnende tijd: 1:45.26 | |
hhh38 | dinsdag 26 december 2017 @ 11:26 |
1000 meter vrouwen 1. Marrit Leenstra 2. Jorien ter Mors 3. Lotte van Beek Winnende tijd: 1:14.45 5000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Jan Blokhuijsen 3. Jorrit Bergsma Winnende tijd: 6:11.83 | |
Van_Poppel | dinsdag 26 december 2017 @ 12:05 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wust Winnende tijd: 1:14.88 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Blokhuijsen 3. Bergsma Winnende tijd: 6:09.76 | |
sasquatsch | dinsdag 26 december 2017 @ 13:04 |
Ik zal ook eens een poging wagen 1000 meter vrouwen 1. Leenstra 2. Ter Mors 3. Van Beek Winnende tijd: 1:14.56 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Blokhuijsen 3. Kooiman Winnende tijd: 6:11.12 | |
showtimer | dinsdag 26 december 2017 @ 13:16 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wüst Winnende tijd: 1:15.06 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Blokhuijsen Winnende tijd: 6:13.33 | |
Slobeend | dinsdag 26 december 2017 @ 13:20 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wust Winnende tijd: 1:14:73 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Blokhuijsen 3. Bergsma Winnende tijd: 6:12:23 | |
I.R.Baboon | dinsdag 26 december 2017 @ 13:25 |
1. Ten Mors 2. Leenstra 3. Wust 1.14.99 1. Kramer 2. Bergsma 3. Blokhuijsen 6.10,97 (die laatste gewoon gekopieerd van 4 jaar geleden) | |
Sporttv | dinsdag 26 december 2017 @ 13:37 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wust Winnende tijd: 1:14.35 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Blokhuijsen Winnende tijd: 6:09.75 | |
Remco | dinsdag 26 december 2017 @ 13:48 |
1000 vrouwen: 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wust Winnende tijd 1.14:50 5000 meter mannen 1. Kramer 2. Blokhuijsen 3. Kooiman Winnende tijd 6.09:52 | |
Max23 | dinsdag 26 december 2017 @ 13:48 |
Ik las in het andere topic geloof ik, dat het de bedoeling was dat alles ineens moest worden ingevuld toch? Anders ga ik andere afstanden ook aanpassen als blijkt dat een schaatser beter of slechter in vorm is | |
Aguero | dinsdag 26 december 2017 @ 13:50 |
Je mag het nu per dag doen. | |
Max23 | dinsdag 26 december 2017 @ 13:51 |
Top Dan laat ik hem nu wel even zo staan, voor het geval dat ik een dag vergeet, maar dan maak ik wel een nieuwe post als er toch een dag iets veranderd | |
Aguero | dinsdag 26 december 2017 @ 14:37 |
Misschien had ik toch een top-vijf moeten vragen om op elke afstand wat meer verschillen te krijgen.
| |
Frozen-assassin | dinsdag 26 december 2017 @ 16:05 |
Vijfhonderdste verschil | |
Aguero | dinsdag 26 december 2017 @ 18:16 |
5000 mannen
| |
wimderon | woensdag 27 december 2017 @ 03:49 |
3000 meter vrouwen 1. Wust 2. De Jong 3. Achtereekte Winnende tijd: 4:05.12 500 meter mannen 1. R. Mulder 2. Ntab 3. Verbij Winnende tijd: 34.69 | |
Remco | woensdag 27 december 2017 @ 09:40 |
3000 meter: 1. De Jong 2. Wust 3. Achtereekte Tijd: 4:03:04 500 meter: 1. Ntab 2. R Mulder 3. Verbij Tijd: 34.67 | |
sasquatsch | woensdag 27 december 2017 @ 09:43 |
3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wust 3. De Vries Winnende tijd: 4:02.03 500 meter mannen 1. Verbij 2. Ntab 3. R Mulder Winnende tijd: 34.87 | |
heywoodu | woensdag 27 december 2017 @ 09:51 |
3000 meter vrouwen 1. Antoinette de Jong 2. Ireen Wüst 3. Irene Schouten Winnende tijd: 4:01.30 500 meter mannen 1. Daidai Ntab 2. Kai Verbij 3. Jan Smeekens Winnende tijd: 34.50 | |
Slobeend | woensdag 27 december 2017 @ 10:49 |
3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wust 3. Achtereekte Winnende tijd: 4:02.82 500 meter mannen 1. Ntab 2. R. Mulder 3. Verbij Winnende tijd: 34.62 | |
hhh38 | woensdag 27 december 2017 @ 12:07 |
3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wüst 3. Wijfje Winnende tijd: 6:03.21 500 meter mannen 1. Ntab 2. R. Mulder 3. Verbij Winnende tijd: 34.67 | |
showtimer | woensdag 27 december 2017 @ 12:10 |
3000 meter vrouwen 1. Wüst 2. De Jong 3. Achtereekte Winnende tijd: 4:03.66 500 meter mannen 1. R Mulder 2. Verbij 3. Smeekens Winnende tijd: 34.81 | |
Fietsertje70 | woensdag 27 december 2017 @ 13:15 |
3000m dames 1. de Jong 2. Wust 3. Achtereekte in 4.05.37 500m heren 1. R. Mulder 2. Ntab 3. Smeekens in 34.85 500m dames 1. Ter Mors 2. L. de Jong 3. de Neeling in 38.25 10.000m heren 1. Kramer 2. Bob de Vries in 12.58.17 | |
Faraday01 | woensdag 27 december 2017 @ 13:24 |
3000 dames 1 A de Jong 2 I Wust 3 C Achtereekte tijd: 4:03:42 500 heren 1 D Ntab 2 R Mulder 3 K Verbij tijd: 34:59 | |
Van_Poppel | woensdag 27 december 2017 @ 16:17 |
3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wüst 3. Schouten Winnende tijd: 4:02.08 500 meter mannen 1. Ntab 2. R. Mulder 3. Verbij Winnende tijd: 34.52 | |
I.R.Baboon | woensdag 27 december 2017 @ 17:31 |
3k 1. Wust 2. De Jong 3. Achtereekte 4.01.99 500m 1. Ntab 2. Verbij 3. R.Mulder 34.55 | |
Sporttv | woensdag 27 december 2017 @ 17:45 |
3000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Wüst 3. Achtereekte Winnende tijd: 4:02.80 500 meter mannen 1. R. Mulder 2. Ntab 3. Verbij Winnende tijd: 34.64 | |
Aguero | woensdag 27 december 2017 @ 20:29 |
3000 vrouwen500 mannen Stand na 2 dagen
| |
hhh38 | woensdag 27 december 2017 @ 20:33 |
Ik ben zo slecht | |
showtimer | woensdag 27 december 2017 @ 20:41 |
500m goden Daidai was helaas ook voorspelbaar. | |
sasquatsch | woensdag 27 december 2017 @ 21:08 |
Op basis van de winnende tijd zouden de nummers 10, 11 en 12 in omgekeerde volgorde moeten staan | |
Frozen-assassin | donderdag 28 december 2017 @ 00:13 |
500 meter vrouwen 1. Jorien Ter Mors 2. Marrit Leenstra 3. Letitia de Jong Winnende tijd: 38.55 10000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Bob de Vries 3. Jan Blokhuijsen Winnende tijd: 12.56.94 | |
hhh38 | donderdag 28 december 2017 @ 00:35 |
500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. L. De Jong Winnende tijd: 38.43 10000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Jan Blokhuijsen 3. Erik-Jan Kooijman Winnende tijd: 12:58.11 | |
wimderon | donderdag 28 december 2017 @ 03:24 |
500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. L. de Jong Winnende tijd: 38.64 10000 meter mannen 1. Kramer 2. B. De Vries 3. Hoogeveen Winnende tijd: 12:52.53 | |
I.R.Baboon | donderdag 28 december 2017 @ 09:28 |
500m vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. De Jong (L) 38.38 1. Kramer 2. De Vries (B) 3. Bergsma 12.53.34 | |
Van_Poppel | donderdag 28 december 2017 @ 10:33 |
500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. L. de Jong Winnende tijd: 38.59 10000 meter mannen 1. Kramer 2. B. De Vries 3. Bergsma Winnende tijd: 12:47.66 | |
heywoodu | donderdag 28 december 2017 @ 10:36 |
500 meter vrouwen 1. Jorien Ter Mors 2. Marrit Leenstra 3. Letitia de Jong Winnende tijd: 38.45 10000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Jorrit Bergsma 3. Erik-Jan Kooiman Winnende tijd: 12:58.92 | |
Remco | donderdag 28 december 2017 @ 10:50 |
500 meter 1. Jorien ter Mors 2. Marrit Leenstra 3. Anice Das 38.40 10000 meter 1. Sven Kramer 2. Bob de Vries 3. Erik-Jan Kooiman 12:59:59 | |
sasquatsch | donderdag 28 december 2017 @ 11:26 |
500 meter vrouwen 1. Leenstra 2. Ter Mors 3. Smit Winnende tijd: 38.53 10000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Kooiman Winnende tijd: 12:56.78 | |
Slobeend | donderdag 28 december 2017 @ 12:12 |
500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. L. de Jong Winnende tijd: 38.61 10000 meter mannen 1. Kramer 2. B. De Vries 3. Bergsma Winnende tijd: 12:57.11 | |
showtimer | donderdag 28 december 2017 @ 12:17 |
500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. L. de Jong Winnende tijd: 38.66 10000 meter mannen 1. Kramer 2. B. de Vries 3. Blokhuijsen Winnende tijd: 12:58.13 | |
Faraday01 | donderdag 28 december 2017 @ 13:19 |
500 vrouwen 1 Ter Mors 2 Leenstra 3. L de Jong Tijd: 38:38 10000 heren 1 Kramer 2 B de Vries 3 Kooiman Tijd: 12:54:58 | |
Aguero | donderdag 28 december 2017 @ 15:08 |
10000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Bob de Vries 3. Jouke Hoogeveen Winnende tijd: 12.47,66 500 meter vrouwen 1. Jorien ter Mors 2. Letitia de Jong 3. Marrit Leenstra Winnende tijd: 38,09 | |
Max23 | donderdag 28 december 2017 @ 15:56 |
1000m mannen maar even aanpassen 1. Nuis 2. Verweij 3. Krol | |
Sporttv | donderdag 28 december 2017 @ 16:59 |
500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. L. de Jong Winnende tijd: 38.56 10000 meter mannen 1. Kramer 2. B. De Vries 3. Bergsma Winnende tijd: 12:48.66 | |
sasquatsch | donderdag 28 december 2017 @ 22:30 |
1500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wust Winnende tijd: 1:55.66 1000 meter mannen 1. Nuis 2. Verweij 3. M. Mulder Winnende tijd: 1:08.34 | |
hhh38 | donderdag 28 december 2017 @ 22:57 |
1500 meter vrouwen 1. Ireen Wüst 2. Ter Mors 3. Leenstra Winnende tijd: 1:54.44 1000 meter mannen 1. Kjeld Nuis 2. Koen Verweij 3. Hein Otterspeer Winnende tijd: 1:08.32 | |
Frozen-assassin | donderdag 28 december 2017 @ 23:21 |
1500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Wust 3. Leenstra Winnende tijd: 1:54.92 1000 meter mannen 1. Nuis 2. Verweij 3. Krol Winnende tijd: 1:08.33 | |
Aguero | donderdag 28 december 2017 @ 23:57 |
10000 mannen500 vrouwen Special mention voor Remzz die als enige Das noemde in zijn top drie. Stand
| |
Aguero | donderdag 28 december 2017 @ 23:59 |
1000 meter 1. Kjeld Nuis 2. Koen Verweij 3. Thomas Krol Winnende tijd: 1.07,87 1500 meter 1. Ireen Wüst 2. Marrit Leenstra 3. Jorien ter Mors Winnende tijd: 1.54,03 | |
Slobeend | vrijdag 29 december 2017 @ 00:06 |
1000 meter 1. Kjeld Nuis 2. Koen Verweij 3. Thomas Krol Winnende tijd: 1.08,12 1500 meter 1. Jorien Ter Mors 2. Ireen Wust 3. Marrit Leenstra Winnende tijd: 1.54,40 | |
wimderon | vrijdag 29 december 2017 @ 01:59 |
1000 meter 1. Nuis 2. Otterspeer 3. Verweij Winnende tijd: 1:07.88 1500 meter 1. Ter Mors 2. Wüst 3. Leenstra Winnende tijd: 1:54.61 | |
Mexicanobakker | vrijdag 29 december 2017 @ 07:26 |
Ik was vergeten aan te passen want ik wilde Das ook nog noemen na haar goede 1000 (had me wel punten gekost dus ben blij dat ik t niet heb gedaan) | |
showtimer | vrijdag 29 december 2017 @ 11:16 |
1000 meter M 1. Nuis 2. Verweij 3. Otterspeer Winnende tijd: 1:08.13 1500 meter V 1. Wüst 2. Ter Mors 3. Leenstra Winnende tijd: 1:55.03 | |
heywoodu | vrijdag 29 december 2017 @ 11:17 |
1500 meter vrouwen 1. Wüst 2. Ter Mors 3. A de Jong Winnende tijd: 1:55.50 1000 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Krol Winnende tijd: 1:08.85 | |
Mexicanobakker | vrijdag 29 december 2017 @ 12:07 |
Aanpassing! van mijn eerdere voorspelling 1000 meter M 1. Nuis 2. Verweij 3. Otterspeer Winnende tijd: 1:08.49 1500 meter V 1. Leenstra 2. Ter Mors 3. Wüst Winnende tijd: 1:54.64 | |
Faraday01 | vrijdag 29 december 2017 @ 13:17 |
1000 heren 1 Nuis 2 Verweij 3 Krol tijd: 1:08:23 1500 dames 1 Ter Mors 2 Wust 3 Leenstra tijd: 1:54:86 | |
I.R.Baboon | vrijdag 29 december 2017 @ 14:09 |
1000 heren 1. Nuis 2. Verweij 3. Otterspeer tijd: 1.08.18 1500 dames 1. Leenstra 2. Ter Mors 3. Wust tijd: 1.54.58 | |
Fietsertje70 | vrijdag 29 december 2017 @ 14:44 |
1500 dames 1. ter Mors 2. Leenstra 3. wust 1.54.85 en 1000 heren: 1. Nuis 2. Verweij 3. Krol 1.08.00 | |
Van_Poppel | vrijdag 29 december 2017 @ 18:08 |
1000 meter 1. Nuis 2. Verweij 3. Otterspeer Winnende tijd: 1:08.18 1500 meter 1. Ter Mors 2. Wüst 3. Leenstra Winnende tijd: 1:55.01 | |
Sporttv | vrijdag 29 december 2017 @ 18:10 |
1500 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Leenstra 3. Wüst Winnende tijd: 1:55.20 1000 meter mannen 1. Nuis 2. Verweij 3. Krol Winnende tijd: 1:08.35 | |
I.R.Baboon | vrijdag 29 december 2017 @ 23:23 |
1500m mannen: 1. Verweij 2. Nuis 3. Krol 1.43.35 5k vrouwen: 1. Antoinette de Jong 2. Achtereekte 3. Visser tijd: 6.56.56 | |
heywoodu | vrijdag 29 december 2017 @ 23:26 |
5000 meter vrouwen 1. A de Jong 2. Visser 3. Achtereekte Winnende tijd: 7:01.50 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Bosker Winnende tijd: 1:44.50 | |
Aguero | zaterdag 30 december 2017 @ 00:05 |
1500 vrouwen1000 mannen Stand
| |
sasquatsch | zaterdag 30 december 2017 @ 00:30 |
5000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Achtereeckte 3. Visser Winnende tijd: 6:57.89 1500 meter mannen 1. Nuijs 2. Verweij 3. Krol Winnende tijd: 1:44.45 | |
Fietsertje70 | zaterdag 30 december 2017 @ 00:54 |
5000m dames: 1. De Jong 2. Achtereekte 3. Kleibeuker in 6.59.07 en 1500 heren 1. Nuis 2. Verweij 3. Krol in 1.44.76 | |
Slobeend | zaterdag 30 december 2017 @ 00:59 |
5000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Achtereekte 3. Kleibeuker Winnende tijd: 6:59.23 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Krol Winnende tijd: 1:44.48 | |
Max23 | zaterdag 30 december 2017 @ 01:27 |
Door afmelding Wüst de 5km maar even aanpassen. 1. A. de Jong 2. Achtereekte 3. Visser 7:01,44 | |
wimderon | zaterdag 30 december 2017 @ 03:19 |
5000 meter vrouwen 1. Achtereekte 2. De Jong 3. Visser Winnende tijd: 6:59.16 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Krol Winnende tijd: 1:44.32 | |
Van_Poppel | zaterdag 30 december 2017 @ 07:35 |
5000 meter vrouwen 1. A. De Jong 2. Achtereekte 3. Visser Winnende tijd: 7:00.87 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Krol Winnende tijd: 1:43.52 | |
Faraday01 | zaterdag 30 december 2017 @ 08:59 |
5000 meter vrouwen 1. A. De Jong 2. Achtereekte 3. Visser Winnende tijd: 6:59:59 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Krol Winnende tijd: 1:44:24 | |
showtimer | zaterdag 30 december 2017 @ 11:18 |
5000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Achtereekte 3. Visser Winnende tijd: 7:01.56 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Roest Winnende tijd: 1:44.13 | |
Aguero | zaterdag 30 december 2017 @ 12:30 |
5000 meter vrouwen 1. Antoinette de Jong 2. Esmee Visser 3. Carlijn Achtereekte Winnende tijd: 6.57,57 1500 meter mannen 1. Koen Verweij 2. Kjeld Nuis 3. Thomas Krol Winnende tijd: 1.43,35 | |
TheVoice4ever | zaterdag 30 december 2017 @ 13:14 |
5000 meter vrouwen 1. Antoinette De Jong 2. Carien Kleibeuker 3. Carlijn Achtereekte 1500 meter mannen 1. Koen Verweij 2. Thomas Krol 3. Kjeld Nuis | |
Frozen-assassin | zaterdag 30 december 2017 @ 15:31 |
1500m mannen 1. Koen Verweij 2. Kjeld Nuis 3. Thomas Krol Tijd: 1.43.67 5000m vrouwen 1. Antoinette de Jong 2. Carlijn Achtereekte 3. Carien Kleibeuker Tijd: 7.00.23 | |
Sporttv | zaterdag 30 december 2017 @ 15:45 |
5000 meter vrouwen 1. De Jong 2. Achtereekte 3. Visser Winnende tijd: 6:57.66 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Krol Winnende tijd: 1:44.20 | |
hhh38 | zaterdag 30 december 2017 @ 15:47 |
5000 meter vrouwen 1. A. De Jong 2. Visser 3. Achtereekte Winnende tijd: 6:58.96 1500 meter mannen 1. Verweij 2. Nuis 3. Krol Winnende tijd: 1:44.68 | |
Mexicanobakker | zaterdag 30 december 2017 @ 15:58 |
5km 1 Achtereekte 2 A De Jong 3 Visser 6.59.12 | |
Mexicanobakker | zaterdag 30 december 2017 @ 15:58 |
1500m 1 verweij 2 nuis 3 krol 1.44.32 | |
Aguero | zaterdag 30 december 2017 @ 20:37 |
5000 vrouwen1500 mannen Eindstand
[ Bericht 0% gewijzigd door Aguero op 30-12-2017 20:44:28 ] | |
hhh38 | zaterdag 30 december 2017 @ 20:42 |
Gefeliciteerd showtimer! | |
Fietsertje70 | zaterdag 30 december 2017 @ 21:06 |
En bedankt Aguero voor alle moeite die je erin gestoken hebt. Bij de OS weer zoiets? | |
heywoodu | zaterdag 30 december 2017 @ 21:06 |
Dit was leuk | |
showtimer | zaterdag 30 december 2017 @ 21:13 |
Bedankt Aguero Jammer dat Roest in plaats van Krol alleen nog voor de show was. | |
hhh38 | zaterdag 30 december 2017 @ 21:18 |
Sowieso leuk! En ik hoop ook op een Nostradamus | |
sasquatsch | zaterdag 30 december 2017 @ 21:26 |
Jammer dat mijn eindsprint niet genoeg was om uit de onderste regionen te geraken, maar dit was wel leuk om te doen. Bedankt Aguero | |
Aguero | zaterdag 30 december 2017 @ 22:12 |
Ja, ik denk dat ik daar dan top-5 doe en de puntentelling van de wielerprono overneem. | |
Faraday01 | zaterdag 30 december 2017 @ 22:31 |
Aguero | |
Van_Poppel | zondag 31 december 2017 @ 18:40 |
Bedankt Aguero! Bij de Spelen doe ik weer mee! | |
wimderon | zondag 31 december 2017 @ 20:21 |
Bedankt voor het organiseren, en gefeliciteerd showtimer! Bij de Spelen win ik weer! | |
heywoodu | maandag 5 februari 2018 @ 08:37 |
Schopje naar OWS | |
hhh38 | donderdag 8 februari 2018 @ 11:49 |
Als er nog veel mensen meedoen moet er nu wel een opzetje gemaakt worden denk ik. Ik wil wel een template maken, maar heb geen tijd om het bij te houden | |
Aguero | donderdag 8 februari 2018 @ 14:38 |
Ik had het iets eerder willen doen maar kwam er de afgelopen dagen niet aan toe. Voor de Spelen gaan we een top-5 en de winnende tijd voorspellen, de puntentelling is hetzelfde als bij de wielerprono. Hoeveel punten krijg ik dan? Goede vraag, zie hier een overzichtje: Je hebt de nummer één juist geraden : 7 punten Je hebt de nummer twee juist geraden : 5 punten Je hebt de nummer drie juist geraden : 4 punten Je hebt de nummer vier juist geraden : 3 punten Je hebt de nummer vijf juist geraden : 3 punten Je hebt een schaatser genoemd die wel in de top vijf eindigde maar niet op de voorspelde positie: 2 punten Je hebt een schaatser genoemd die niet in de top vijf eindigde maar wel in de top tien: 1 punt Je hebt een schaatser genoemd die niet in de top tien eindigde: 0 punten Ik snap het niet goed Misschien aan de hand van dit voorbeeldje wel: Stel dat je bij de 1000 meter mannen van 2002 deze top vijf voorspelde: 1. Gerard van Velde 2. Lee Kyou-hyuk 3. Joey Cheek 4. Jan Bos 5. Ids Postma Dan heb je 7+1+4+2+0 = 14 punten Deadlines. 10 februari 12:00 Nederlandse tijd - 3000 meter vrouwen 11 februari 08:00 Nederlandse tijd - 5000 meter mannen 12 februari 13:30 Nederlandse tijd - 1500 meter vrouwen 13 februari 12:00 Nederlandse tijd - 1500 meter mannen 14 februari 11:00 Nederlandse tijd - 1000 meter vrouwen 15 februari 12:00 Nederlandse tijd - 10000 meter mannen 16 februari 12:00 Nederlandse tijd - 5000 meter vrouwen 18 februari 12:00 Nederlandse tijd - Ploegenachtervolging mannen en 500 meter vrouwen 19 februari 12:00 Nederlandse tijd - Ploegenachtervolging vrouwen en 500 meter mannen 23 februari 11:00 Nederlandse tijd - 1000 meter mannen 24 februari 12:00 Nederlandse tijd - Massastart mannen en vrouwen
| |
maxi-mus | donderdag 8 februari 2018 @ 15:06 |
*3000 meter vrouwen 1. Ireen Wust 2. Martina Sablikova 3. Antoinette de Jong 4. Miho Tagaki 5. Ivanie Blondin Winnende tijd: 3:59:80 *5000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Ted-Jan Bloemen 3. Sverre Lunde Pedersen 4. Jan Blokhuijsen 5. Bob de Vries Winnende tijd: 6:05:10 [ Bericht 2% gewijzigd door maxi-mus op 08-02-2018 17:20:33 ] | |
Columbiafan | donderdag 8 februari 2018 @ 15:32 |
Kan ik ook meedoen, of is dit een spelletje voorbehouden voor geïnviteerden? | |
Aguero | donderdag 8 februari 2018 @ 15:33 |
Iedereen mag meedoen. | |
Remco | donderdag 8 februari 2018 @ 16:16 |
3000 meter vrouwen 1. Ireen Wust 2. Antoinette de Jong 3. Ivanie Blondin 4. Miho Tagaki 5. Carlijn Achtereekte Winnende tijd: 3:58.95 5000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Sverre Lunde Pedersen 3. Ted-Jan Bloemen 4. Jan Blokhuijsen 5. Tumolero Winnende tijd: 6:06:06 | |
Montov | donderdag 8 februari 2018 @ 18:01 |
3000 meter vrouwen 1. Wust 2. Takagi 3. A. De Jong 4. Sablikova 5. Voronina Winnende tijd: 3:57:66 | |
Frozen-assassin | donderdag 8 februari 2018 @ 19:06 |
3000m vrouwen 1. Ireen Wust 2. Antoinette de Jong 3. Ivanie Blondin 4. Miho Takagi 5. Martina Sablikova Winnende tijd: 3.59.35 | |
sasquatsch | donderdag 8 februari 2018 @ 21:41 |
3000 meter vrouwen 1. Irene Wust 2. Miho Takagi 3. Martina Sablikova 4. Antoinette de Jong 5. Ivana Blondin Winnende tijd: 3:58.68 5000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Sverre Lunde Pedersen 3. Ted-Jan Bloemen 4. Patrick Beckert 5. Nicola Tumolero Winnende tijd: 6:07.07 | |
Slobeend | vrijdag 9 februari 2018 @ 11:11 |
3000 meter vrouwen 1. Ireen Wust 2. Antoinette de Jong 3. Miho Takagi 4. Martina Sablikova 5. Ivanie Blondin Winnende tijd: 3:59:12 | |
Felagund | vrijdag 9 februari 2018 @ 11:16 |
3000 meter vrouwen 1. Miho Takagi 2. Ireen Wust 3. Martina Sablikova 4. Antoinette de Jong 5. Ivanie Blondin Winnende tijd: 3:58.77 | |
Mexicanobakker | vrijdag 9 februari 2018 @ 12:00 |
3000m 1. M Takagi 2. A de Jong 3. I Wust 4. M. Sablikova 5. I. Blondin Tijd: 3.59.84 | |
BadderHaring | vrijdag 9 februari 2018 @ 12:38 |
Ik las schaatsporno. Moest weer aan Tonny de Jong denken. | |
hhh38 | vrijdag 9 februari 2018 @ 17:41 |
3000 meter vrouwen 1. Ireen Wüst 2. Miho Takagi 3. Ivanie Blondin 4. Antoinette de Jong 5. Martina Sablikova Winnende tijd: 3:59.18 5000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Sverre Lunde Pedersen 3. Ted Jan Bloemen 4. Nicola Tumolero 5. Peter Michael Winnende tijd: 6:08.76 | |
wimderon | vrijdag 9 februari 2018 @ 18:28 |
3000 meter vrouwen 1. Wüst 2. Sablikova 3. Takagi 4. De Jong 5. Blondin Winnende tijd: 3:59.16 | |
Aguero | vrijdag 9 februari 2018 @ 18:43 |
3000 meter vrouwen 1. Ireen Wüst 2. Martina Sablikova 3. Miho Takagi 4. Antoinette de Jong 5. Ivanie Blondin Winnende tijd: 3.58,90 | |
Max23 | vrijdag 9 februari 2018 @ 18:54 |
3000 meter vrouwen 1. Miho Takagi 2. Irene Wust 3. Martina Sablikova 4. Ivana Blondin 5. Antoinette de Jong Winnende tijd: 3:59.58 5000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Sverre Lunde Pedersen 3. Ted-Jan Bloemen 4. Patrick Beckert 5. Nicola Tumolero Winnende tijd: 6:09.76 | |
Montov | vrijdag 9 februari 2018 @ 19:08 |
5000 meter mannen 1. Kramer 2. Bloemen 3. Pedersen 4. Tumolero 5. Blokhuijsen Winnende tijd: 6:08:12 | |
Columbiafan | vrijdag 9 februari 2018 @ 19:28 |
3000 meter vrouwen 1. Wüst 2. Sablikova 3. Takagi 4. Pechstein 5. Blondin Winnende tijd: 3:58.32 | |
Fietsertje70 | vrijdag 9 februari 2018 @ 19:34 |
3000 m vrouwen 1. Wust 2. Takagi 3. Sablikova 4. A. De Jong 5. Voronina winnende tijd 3.58.06 | |
heywoodu | zaterdag 10 februari 2018 @ 01:13 |
3000 meter vrouwen 1. M Takagi 2. I Wüst 3. A de Jong 4. M Sablikova 5. N Voronina Winnende tijd: 3:59.50 | |
Van_Poppel | zaterdag 10 februari 2018 @ 07:19 |
3000 meter vrouwen 1. Wust 2. Sablikova 3. Takagi 4. Blondin 5. De Jong Winnende tijd: 3:59.66 | |
Faraday01 | zaterdag 10 februari 2018 @ 09:15 |
3000 1 Wust 2 Takagi 3 de Jong 4 Sablikova 5 Blondin Tijd: 3:58:78 | |
BVO | zaterdag 10 februari 2018 @ 09:18 |
Wüst Takagi De Jong Blondin Voronina 3:58:12 | |
Sporttv | zaterdag 10 februari 2018 @ 10:50 |
3000 meter vrouwen 1. Ireen Wüst 2. Miho Takagi 3. Martina Sablikova 4. Antoinette de Jong 5. Ivanie Blondin Winnende tijd: 3.58,92 | |
Mansjester | zaterdag 10 februari 2018 @ 11:19 |
3000 (vrouwen) 1 Takagi 2 Wust 3 Blondin 4 Sablikova 5 de Jong Tijd: 3:58:69 | |
Aguero | zaterdag 10 februari 2018 @ 20:23 |
1 heywoodu 14 3.59,50 2 Mansjester 13 3.58,69 3 Max23 12 3.59,58 4 Faraday01 12 3.58,78 5 Felagund 12 3.58,77 6 Montov 12 3.57,66 7 Slobeend 10 3.59,12 8 BVO 10 3.58,12 9 hhh38 9 3.59,18 10 wimderon 9 3.59,16 11 Frozen-assassin 9 3.59,35 12 Remzz 9 3.58,95 13 Sporttv 9 3.58,92 14 Aguero 9 3.58,80 15 Van_Poppel 9 3.59,66 16 sasquatsch 9 3.58,68 17 Mexicanobakker 9 3.59,84 18 Columbiafan 8 3.58,32 19 Fietsertje70 9 3.58,06 | |
Slobeend | zaterdag 10 februari 2018 @ 20:47 |
5000 meter mannen 1. Kramer 2. Pedersen 3. Blokhuijsen 4. Bloemen 5. Tumolero Winnende tijd: 6:07:34 | |
Van_Poppel | zaterdag 10 februari 2018 @ 20:55 |
1. Kramer 2. Bloemen 3. Pedersen 4. De Vries 5. Blokhuijsen Winnende tijd: 6:08,88 | |
Columbiafan | zaterdag 10 februari 2018 @ 21:07 |
5000 meter mannen 1. Kramer 2. Pedersen 3. Bloemen 4. Tumolero 5. Bart Swings Winnende tijd: 6:07:93 | |
Mansjester | zaterdag 10 februari 2018 @ 21:29 |
1. Kramer 2. Pedersen 3. Bloemen 4. Tumolero 5. de Vries 6.07.67 [ Bericht 11% gewijzigd door Mansjester op 10-02-2018 21:34:26 ] | |
Felagund | zaterdag 10 februari 2018 @ 21:42 |
5000 meter mannen: 1. Kramer 2. Bloemen 3. Tumolero 4. Pedersen 5. Blokhuijsen 6:07.98 | |
Frozen-assassin | zaterdag 10 februari 2018 @ 21:53 |
5000m mannen 1. Sven Kramer 2. TJ Flowers 3. Sverre Lunde Pedersen 4. Nicola Tumolero 5. Jan Blokhuijsen Winnende tijd: 6.06.52 | |
wimderon | zaterdag 10 februari 2018 @ 22:33 |
5000 meter mannen 1. Kramer 2. Michael 3. Bloemen 4. Pedersen 5. Blokhuijsen Winnende tijd: 6:06.66 | |
Fietsertje70 | zaterdag 10 februari 2018 @ 22:44 |
Moeten plaatsen 18 en 19 niet omgedraaid worden ? | |
Fietsertje70 | zaterdag 10 februari 2018 @ 22:45 |
5k km heren: 1. Kramer 2. Bloemen 3. Pedersen 4. Blokkie 5. Geisreiter en de tijd 6.06.06 [ Bericht 11% gewijzigd door Fietsertje70 op 10-02-2018 22:51:38 ] | |
Aguero | zaterdag 10 februari 2018 @ 22:48 |
Je hebt gelijk, zal de volgende keer wat beter opletten. | |
hhh38 | zaterdag 10 februari 2018 @ 22:50 |
Ik zat qua tijd wel mooi het dichtst bij van iedereen Jammer dat de voorspelling verder waardeloos was | |
Aguero | zaterdag 10 februari 2018 @ 23:36 |
5000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Ted-Jan Bloemen 3. Sverre Lunde Pedersen 4. Nicola Tumolero 5. Bart Swings Winnende tijd: 6.06,81 | |
heywoodu | zondag 11 februari 2018 @ 01:40 |
5000 meter mannen 1. S Kramer 2. N Tumolero 3. J Blokhuijsen 4. P Beckert 5. M Geisreiter Winnende tijd: 6:09.50 | |
Sporttv | zondag 11 februari 2018 @ 01:44 |
5000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Ted-Jan Bloemen 3. Jan Blokhuijsen 4. Sverre Lunde Pedersen 5. Nicola Tumolero Winnende tijd: 6.07,80 | |
Mexicanobakker | zondag 11 februari 2018 @ 03:07 |
1 S Kramer 2 TJ Flowers 3 SL Pedersen 4 N Tumolero 5 J Blokhuijsen Tijd: 6.07.08 | |
maxi-mus | zondag 11 februari 2018 @ 04:24 |
Ik heb ook niet voor Jan Lul die prono ingevuld. | |
Faraday01 | zondag 11 februari 2018 @ 07:19 |
5k heren 1 Kramer 2 Bloemen 3 Pedersen 4 Blokhuizen 5 Tumolero Tijd: 6:05:86 | |
Fietsertje70 | zondag 11 februari 2018 @ 16:12 |
1500 m dames 1. Bergsma 2. Takagi 3. van Beek 4. Wust 5. Leenstra in 1.54.78 | |
Felagund | zondag 11 februari 2018 @ 16:19 |
1500 meter voor vrouwen: 1. Takagi 2. Wüst 3. Bergsma 4. Leenstra. 5. Van Beek | |
Van_Poppel | zondag 11 februari 2018 @ 16:32 |
1500 meter vrouwen 1. Takagi 2. Wust 3. Bergsma-Richardson 4. Van Beek 5. Leenstra Winnende tijd: 1:54.08 | |
#ANONIEM | zondag 11 februari 2018 @ 16:35 |
Wust Van Beek Leenstra Tagaki Richardson 1:54:09 | |
Aguero | zondag 11 februari 2018 @ 16:39 |
| |
sasquatsch | zondag 11 februari 2018 @ 18:55 |
1500 meter vrouwen 1. Miha Takagi 2. Heather Bergsma-Richardson 3. Marit Leenstra 4. Ireen Wust 5. Nao Kodaira Winnende tijd: 1:54.44 | |
heywoodu | zondag 11 februari 2018 @ 19:00 |
1500 meter vrouwen 1. Takagi 2. Wust 3. Leenstra 4. Van Beek 5. Kikuchi Winnende tijd: 1:54.00 | |
Frozen-assassin | zondag 11 februari 2018 @ 19:38 |
1500m vrouwen 1. Miho Takagi 2. Ireen Wüst 3. Lotte van Beek 4. Heather Bergsma 5. Marrit Leenstra Winnende tijd: 1.54.20 | |
Max23 | zondag 11 februari 2018 @ 19:55 |
1500m vrouwen 1. Miho Takagi 2. Ireen Wüst 3. Lotte van Beek 4. Heather Bergsma 5. Marrit Leenstra Winnende tijd: 1.53.88 | |
maxi-mus | zondag 11 februari 2018 @ 20:20 |
1500 meter vrouwen 1. Takagi 2. Wust 3. Bergsma 4. Leenstra 5. Van beek Winnende tijd: 1:54.33 | |
Remco | zondag 11 februari 2018 @ 20:21 |
1500 meter vrouwen 1. Takagi 2. Van Beek 3. Wust 4. Kikuchi 5. Leenstra Tijd: 1.54.25 | |
Faraday01 | zondag 11 februari 2018 @ 21:04 |
1500 dames 1. Miho Takagi 2. Ireen Wust 3. Lotte van Beek 4. Heather Bergsma 5. Marrit Leenstra Tijd: 1:54:04 | |
Mansjester | zondag 11 februari 2018 @ 21:18 |
1500 meter vrouwen 1. Takagi 2. Bergsma/Richardson 3. Wust 4. Leenstra 5. Bowe Winnende tijd: 1:53.99 | |
Slobeend | zondag 11 februari 2018 @ 22:41 |
1500 meter vrouwen 1. Ireen Wust 2. Miho Takagi 3. Heather Bergsma 4. Marrit Leenstra 5. Lotte Van Beek Winnende tijd: 1:54:67 | |
hhh38 | maandag 12 februari 2018 @ 00:07 |
1500 meter vrouwen 1. Miho Takagi 2. Ireen Wüst 3. Marrit Leenstra 4. Heather Bergsma 5. Lotte van Beek Winnende tijd: 1:53.65 | |
Columbiafan | maandag 12 februari 2018 @ 00:38 |
1500 meter vrouwen 1. Ireen Wust 2. Matrit Leenstra 3. Lotte van Beek 4. Miho Takagi 5. Heather Bergsma Winnende tijd: 1:54:65 | |
wimderon | maandag 12 februari 2018 @ 03:10 |
1500 meter vrouwen 1. Takagi 2. Bergsma 3. Wüst 4. Van Beek 5. Leenstra Winnende tijd: 1:54.33 | |
Aguero | maandag 12 februari 2018 @ 08:05 |
1500 meter vrouwen 1. Ireen Wúst 2. Miho Takagi 3. Marrit Leenstra 4. Heather Bergsma 5. Lotte van Beek Winnende tijd: 1.53,79 | |
Mexicanobakker | maandag 12 februari 2018 @ 08:24 |
1 H Bergsma 2 M Takagi 3 I Wust 4 B Bowe 5 L van Beek Tijd: 1:54.27 | |
Sporttv | maandag 12 februari 2018 @ 09:15 |
1500 meter vrouwen 1. Miho Takagi 2. Ireen Wüst 3. Lotte van Beek 4. Marrit Leenstra 5. Heather Bergsma Winnende tijd: 1:54.15 | |
Remco | maandag 12 februari 2018 @ 22:02 |
1500 meter mannen 1. Kjeld Nuis 2. Sverre Lunde Pedersen 3. Patrick Roest 4. Koen Verweij 5. Kim 1.43.99 | |
Slobeend | maandag 12 februari 2018 @ 22:04 |
1500 meter mannen 1. Nuis 2. Verweij 3. Pedersen 4. Mantia 5. Roest Winnende tijd: 1:44:08 | |
Frozen-assassin | maandag 12 februari 2018 @ 22:04 |
1500 meter mannen 1. Kjeld Nuis 2. Koen Verweij 3. Sverre Lunde Pedersen 4. Joey Mantia 5. Patrick Roest Winnende tijd: 1.44.10 | |
Columbiafan | maandag 12 februari 2018 @ 22:06 |
1500 meter mannen 1. Kjeld Nuis 2. Koen Verweij 3. Sverre Lunde Pedersen 4. Patrick Roest 5. Joey Mantia 1.44.27 | |
hhh38 | maandag 12 februari 2018 @ 22:19 |
1500 meter mannen 1. Kjeld Nuis 2. Koen Verweij 3. Sverre Lunde Pedersen 4. Patrick Roest 5. Vincent De Haître Winnende tijd: 1:43.93 | |
Faraday01 | maandag 12 februari 2018 @ 22:19 |
1500 heren 1. Kjeld Nuis 2. Koen Verweij 3. Sverre Lunde Pedersen 4. Patrick Roest 5. Joey Mantia Tijd: 1.43.58 | |
Max23 | maandag 12 februari 2018 @ 22:33 |
1500 meter mannen 1. Kjeld Nuis 2. Sverre Lunde Pedersen 3. Koen Verweij 4. D. Morisson 5. A. Johannson 1.43.94 | |
Felagund | maandag 12 februari 2018 @ 22:34 |
1500 heren. 1. Kjeld Nuis 2. Koen Verweij 3. Joey Mantia 4. Svere Lunde Pedersen 5. Patrick Roest 1.44.34 | |
Van_Poppel | maandag 12 februari 2018 @ 22:37 |
1500 meter mannen 1. Nuis 2. Verweij 3. Pedersen 4. Mantia 5. Roest 1:43.88 | |
Fietsertje70 | maandag 12 februari 2018 @ 22:38 |
1500 heren 1. Nuis 2. Verweij 3. Pedersen 4. Mantia 5. Roest in 1.44.58 | |
sasquatsch | maandag 12 februari 2018 @ 22:52 |
1500 meter mannen 1. Kjeld Nuis 2. Koen Verweij 3. Joey Mantia 4. Sverre-Lunde Pedersen 5. Vincent De Haitre Winnende tijd: 1:44.44 | |
maxi-mus | maandag 12 februari 2018 @ 23:09 |
1500 mannen: 1. Koen Verweij 2. Kjeld Nuis 3. Sverre Lunde Pedersen 4. Joey Mantia 5. Patrick Roest Winnende tijd: 1:44:51 | |
wimderon | dinsdag 13 februari 2018 @ 00:22 |
1500 meter mannen 1. Nuis 2. Verweij 3. Kim 4. Roest 5. Pedersen Winnende tijd:1:44.32 | |
Mexicanobakker | dinsdag 13 februari 2018 @ 03:47 |
1. Nuis 2. Verweij 3. Pedersen 4. Johansson 5. Roest Tijd: 1:44.03 | |
Mansjester | dinsdag 13 februari 2018 @ 07:04 |
1 Verweij 2 Nuis 3 Pedersen 4 Mantia 5 Roest 1.44.77 | |
Aguero | dinsdag 13 februari 2018 @ 07:58 |
1. Nuis 2. Verweij 3. Pedersen 4. Mantia 5. Kim 1.43,98 Vanavond komt de uitslag van beide 1500 meters. [ Bericht 19% gewijzigd door Aguero op 13-02-2018 08:08:55 ] | |
Sporttv | dinsdag 13 februari 2018 @ 09:15 |
1500 mannen: 1. Koen Verweij 2. Kjeld Nuis 3. Sverre Lunde Pedersen 4. Joey Mantia 5. Patrick Roest Winnende tijd: 1:44:52 | |
hhh38 | dinsdag 13 februari 2018 @ 09:17 |
Aanpassing: 1500 meter mannen 1. Kjeld Nuis 2. Koen Verweij 3. Sverre Lunde Pedersen 4. Patrick Roest 5. Joey Mantia Winnende tijd: 1:43.93 | |
maxi-mus | dinsdag 13 februari 2018 @ 17:00 |
1000 vrouwen 1. Nao Kodaira 2. Jorien ter Mors 3. Miho Tagaki 4. Heather Richardson Bergsma 5. Marrit Leenstra Tijd: 1.14.12 [ Bericht 16% gewijzigd door maxi-mus op 13-02-2018 17:19:23 ] | |
hhh38 | dinsdag 13 februari 2018 @ 17:28 |
1000 meter vrouwen 1. Nao Kodaira 2. Miho Takagi 3. Jorien Ter Mors 4. Heather Bergsma 5. Vanessa Herzog Winnende tijd: 1.13.93 | |
Max23 | dinsdag 13 februari 2018 @ 17:31 |
1000 vrouwen 1. Nao Kodaira 2. Jorien ter Mors 3. Marrit Leenstra 4. Heather Richardson Bergsma 5. Miho Takagi Tijd: 1.14.04 | |
Frozen-assassin | dinsdag 13 februari 2018 @ 17:37 |
1000m dames 1. Nao Kodaira 2. Jorien ter Mors 3. Miho Takagi 4. Heather Richardson 5. Marrit Leenstra Winnende tijd: 1.14.10 | |
heywoodu | dinsdag 13 februari 2018 @ 18:26 |
Ah verdorie, vergeten terwijl ik in dit topic zat om hem in te vullen 1000m vrouwen 1. Nao Kodaira 2. Heather Bergsma 3. Ireen Wüst 4. Miho Takagi 5. Marrit Leenstra Tijd: 1:14.00 | |
Felagund | dinsdag 13 februari 2018 @ 18:27 |
1000 meter vrouwen 1. Leenstra 2. Kodaira 3. Bergsma 4. Ter Mors 5. Miho Takagi Tijd: 1:13.98 | |
Van_Poppel | dinsdag 13 februari 2018 @ 18:33 |
1000 meter vrouwen 1. Kodaira 2. Ter Mors 3. Takagi 4. Leenstra 5. Bergsma Tijd: 1:14.33 | |
Remco | dinsdag 13 februari 2018 @ 19:07 |
1000 meter vrouwen 1. Kodaira 2. Ter Mors 3. Leenstra 4. Bergsma 5. Takagi 1:14.20 Lastigste afstand voor de prono denk ik. | |
sasquatsch | dinsdag 13 februari 2018 @ 19:13 |
1000 meter vrouwen 1. Kodaira 2. Leenstra 3. Takagi 4. Bowe 5. Bergsma Tijd: 1:14.44 | |
Mexicanobakker | dinsdag 13 februari 2018 @ 19:47 |
1000 1 Kodaira 2 Ter Mors 3 Takagi 4 Leenstra 5 Bowe Tijd: 1.13:84 | |
Mexicanobakker | dinsdag 13 februari 2018 @ 19:48 |
Dat lijkt me toch wel de 500m M (als we de Mass starts niet meerekenen) | |
Aguero | dinsdag 13 februari 2018 @ 21:03 |
1500V1500M Stand
[ Bericht 12% gewijzigd door Aguero op 13-02-2018 21:14:38 ] | |
Slobeend | dinsdag 13 februari 2018 @ 21:06 |
Volgens mij hoor ik 51 punten te hebben. 28 + 23 | |
Aguero | dinsdag 13 februari 2018 @ 21:13 |
Je hebt gelijk, ik had een foutje gemaakt met het optellen van de stand waardoor er weinig van klopte. Bij het handmatig tellen zijn er wat foutjes ingeslopen maar ik heb nu van baggerbaas de sheet van de wielerprono gekregen dus vanaf nu zou het allemaal moeten kloppen. 1 Aguero 57 2 Slobeend 51 3 Faraday01 50 4 Mexicanobakker 50 5 Fietsertje70 49 6 Felagund 48 7 Frozen-assassin 47 8 Van_Poppel 47 9 wimderon 47 10 Columbiafan 46 11 hhh38 44 12 maxi-mus 43 13 Max23 42 14 Remzz 42 15 Mansjester 41 16 sasquatsch 41 17 Sporttv 40 18 heywoodu 36 19 Montov 30 20 bamibij 16 21 BVO 10 [ Bericht 9% gewijzigd door Aguero op 13-02-2018 22:39:41 ] | |
Slobeend | dinsdag 13 februari 2018 @ 21:21 |
. 1000 meter vrouwen 1. Kodaira 2. Ter Mors 3. Bowe 4. Bergsma-Richardson 5. Leenstra Winnende tijd: 1:14:02 | |
wimderon | dinsdag 13 februari 2018 @ 21:34 |
Volgens mij heb ik 14 (7+4+2+1) punten op de 1500M | |
Fietsertje70 | dinsdag 13 februari 2018 @ 22:37 |
1000 m dames: 1. Kodeira 2. Herzog 3. Erbanova 4. Ter Mors 5. Takagi In 1.14.03 | |
Faraday01 | dinsdag 13 februari 2018 @ 22:39 |
1000 vrouwen 1 Kodaira 2 Ter Mors 3 Wust 4 Takagi 5 Leenstra Tijd: 1:13:99 | |
#ANONIEM | dinsdag 13 februari 2018 @ 22:45 |
1000 vrouwen 1. Ter Mors 2. Kodaira 3. Wust 4. Leenstra 5. Takagi Tijd 1:14:02 | |
wimderon | woensdag 14 februari 2018 @ 03:18 |
1000 meter vrouwen 1. Kodaira 2. Ter Mors 3. Takagi 4. Leenstra 5. Bowe Winnende tijd: 1:13.80 | |
Mansjester | woensdag 14 februari 2018 @ 07:30 |
1. Kodaira 2. Richardson 3. Ter Mors 4. Hertog 5. Wust 1.14.15 | |
Sporttv | woensdag 14 februari 2018 @ 08:33 |
1000 vrouwen 1. Nao Kodaira 2. Jorien ter Mors 3. Miho Takagi 4. Marrit Leenstra 5. Vanessa Herzog Tijd: 1.14.05 | |
Aguero | woensdag 14 februari 2018 @ 08:39 |
1. Nao Kodaira 2. Jorien ter Mors 3. Marrit Leenstra 4. Heather Bergsma 5. Miho Takagi 1.14,14 | |
Slobeend | woensdag 14 februari 2018 @ 10:22 |
1000 meter vrouwen 1. Kodaira 2. Ter Mors 3. Bowe 4. Leenstra 5. Takagi Winnende tijd: 1:14:02 | |
Columbiafan | woensdag 14 februari 2018 @ 10:53 |
1000 meter vrouwen 1. Ter Mors 2. Kodaira 3. Leenstra 4. Takagi 5. Bowe Winnende tijd: 1:13:83 | |
Aguero | woensdag 14 februari 2018 @ 11:31 |
1. Sven Kramer 2. Jorrit Bergsma 3. Ted Jan Bloemen 4. Seung Hoon Lee 5. Patrick Beckert 12.35,80 | |
Aguero | woensdag 14 februari 2018 @ 14:11 |
1000VStand
| |
Max23 | woensdag 14 februari 2018 @ 14:29 |
1. Sven Kramer 2. Jorrit Bergsma 3. Ted Jan Bloemen 4. Seung Hoon Lee 5. Patrick Beckert 12.47,74 | |
hhh38 | woensdag 14 februari 2018 @ 14:39 |
10000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Jorrit Bergsma 3. Ted Jan Bloemen 4. Patrick Beckert 5. Nicola Tumolero Winnende tijd: 12:37.87 | |
maxi-mus | woensdag 14 februari 2018 @ 14:55 |
10000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Jorrit Bergsma 3. Ted-Jan Bloemen 4. Seung-hoon Lee 5. Nicola Tumolero Winnende tijd: 12:40:15 | |
sasquatsch | woensdag 14 februari 2018 @ 21:19 |
10000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Ted-Jan Bloemen 3. Nicola Tumolero 4. Jorrit Bergsma 5. Seung-hoon Lee Winnende tijd: 12:41.11 | |
Remco | woensdag 14 februari 2018 @ 21:27 |
10000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. TJ Bloemen 3 Jorrit Bergsma 4. Swings 5. Tumolero Tijd: 12:39:59 | |
Van_Poppel | woensdag 14 februari 2018 @ 21:30 |
10000 meter mannen 1. Bergsma 2. Bloemen 3. Kramer 4. Lee 5. Tumolero Tijd: 12:40.45 | |
Faraday01 | woensdag 14 februari 2018 @ 21:34 |
10000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Ted-Jan Bloemen 3. Jorrit Bergsma 4. Seung-hoon Lee 5. Nicola Tumolero Winnende tijd: 12:38:88 | |
hhh38 | woensdag 14 februari 2018 @ 21:35 |
Ik zat er al op te wachten | |
Slobeend | woensdag 14 februari 2018 @ 22:21 |
10000 meter mannen 1. Kramer 2. Bloemen 3. Bergsma 4. Lee 5. Swings Winnende tijd: 12:45:41 | |
Felagund | woensdag 14 februari 2018 @ 22:52 |
10.000 meter voor mannen: 1. Sven Kramer 2. Jorrit Bergsma 3. Ted-Jan Bloemen 4. Seung-Hoon Lee 5. Bart Swings Tijd: 12:38.38 | |
Frozen-assassin | woensdag 14 februari 2018 @ 23:01 |
10.000m mannen 1. Sven Kramer 2. Jorrit Bergsma 3. TJ Flowers 4. Nicola Tumolero 5. Patrick Beckert Winnende tijd: 12.38.89 | |
Fietsertje70 | donderdag 15 februari 2018 @ 00:19 |
10.000 m heren 1. Kramer 2. Bloemen 3. Bergsma' 4. Tumelero 5. Lee in 12.43.12 En met maar 12 deelnemers is het ook wel lastig om iemand te noemen die niet in de top 10 eindigt. | |
Columbiafan | donderdag 15 februari 2018 @ 00:21 |
10000 meter mannen 1. Sven Kramer 2. Jorrit Bergsma 3. Ted Jan Bloemen 4. Seung-Hoon Lee 5. Nicola Tumolero Winnende tijd: 12:41.87 | |
wimderon | donderdag 15 februari 2018 @ 02:01 |
10000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Bloemen 4. Lee 5. Beckert Winnende tijd: 12:40.45 | |
heywoodu | donderdag 15 februari 2018 @ 03:04 |
10.000 m heren 1. Kramer 2. Bergsma 3. Beckert 4. Bloemen 5. Lee Winnende tijd: 12:50.00 | |
Mexicanobakker | donderdag 15 februari 2018 @ 06:57 |
1. Kramer 2. Bergsma 3. Bloemen 4. Lee 5. Beckert Tijd: 12.41.24 | |
Mansjester | donderdag 15 februari 2018 @ 07:14 |
1 Kramer 2 Bloemen 3 bergsma 4 Lee 5 Beckert 12.45.45 | |
BadderHaring | donderdag 15 februari 2018 @ 07:45 |
Leuk, een VBL grapje in de tijd. | |
Sporttv | donderdag 15 februari 2018 @ 09:48 |
10000 meter mannen 1. Kramer 2. Bergsma 3. Bloemen 4. Lee 5. Beckert Winnende tijd: 12:42.38 | |
maxi-mus | donderdag 15 februari 2018 @ 16:27 |
5000 meter vrouwen 1. Martina Sablikova 2. Esmee Visser 3. Claudia Pechstein 4. Annouk van der Weijden 5. Ivanie Blondin Winnende tijd: 6.54.50 | |
sasquatsch | donderdag 15 februari 2018 @ 17:19 |
5000 meter vrouwen 1. Esmee Visser 2. Martina Sablikova 3. Ivanie Blondin 4. Claudia Pechstein 5. Annouk van der Weijden Winnende tijd: 6.53.45 | |
Remco | donderdag 15 februari 2018 @ 17:20 |
1. Esmee Visser 2. Martina Sablikova 3. Ivanie Blondin 4. Juf Annouk 5. Voronina 6:54:54 | |
Mexicanobakker | donderdag 15 februari 2018 @ 17:27 |
1 Visser 2 Sablikova 3 Pechstein 4 Blondin 5 Van der Weijden 6.52.63 | |
Mansjester | donderdag 15 februari 2018 @ 20:50 |
1.Sablikova 2. Visser 3. Blondin 4. Van der Weijden 5. Pechstein 6.55.55 | |
Van_Poppel | donderdag 15 februari 2018 @ 21:24 |
1. Van der Weijden (aka Juf Annouk) 2. Sablikova 3. Visser 4. Pechstein 5. Blondin 6:51.51 | |
hhh38 | donderdag 15 februari 2018 @ 21:27 |
5000 meter vrouwen 1. Martina Sablikova 2. Claudia Pechstein 3. Annouk van der Weijden 4. Esmee Visser 5. Isabelle Weidemann Winnende tijd: 6.53.53 | |
Slobeend | donderdag 15 februari 2018 @ 21:31 |
5000 meter vrouwen 1. Sablikova 2. Visser 3. Blondin 4. Pechstein 5. VD Weijden Winnende tijd: 6:55:78 | |
Columbiafan | vrijdag 16 februari 2018 @ 00:34 |
5000 meter vrouwen 1. Martina Sablikova 2. Esmee Visser 3. Annouk van der Weijden 4. Claudia Pechstein 5. Ivanie Blondin Winnende tijd: 6.53.19 | |
Faraday01 | vrijdag 16 februari 2018 @ 00:40 |
5000 dames 1 Esmee Visser 2 Martina Sablikova 3 Annouk van der Weijden 4 Claudia Pechstein 5 Ivanie Blondin Tijd: 6:52:68 | |
heywoodu | vrijdag 16 februari 2018 @ 02:00 |
5000 meter vrouwen 1. E Visser 2. M Sablikova 3. C Pechstein 4. A Van der Weijden 5. I Blondin Winnende tijd: 6:57.00 | |
wimderon | vrijdag 16 februari 2018 @ 04:49 |
5000 meter vrouwen 1. Sablikova 2. Visser 3. Pechstein 4. Weidemann 5. Blondin Winnende tijd: 6:54.16 | |
Max23 | vrijdag 16 februari 2018 @ 06:07 |
5000 meter vrouwen 1. Martina Sablikova 2. Claudia Pechstein 3. Ivanie Blondin 4. Esmee Visser 5. Annouk van der Weijden Winnende tijd: 6.51.52 | |
Fietsertje70 | vrijdag 16 februari 2018 @ 09:01 |
5000 m dames 1. Sablikova 2. Visser 3. Pechstein 4. Blondin 5. vd Weijden in 6.54.08 | |
Sporttv | vrijdag 16 februari 2018 @ 10:14 |
5000 meter vrouwen 1. Martina Sablikova 2. Claudia Pechstein 3. Esmee Visser 4. Ivanie Blondin 5. Annouk van der Weijden Winnende tijd: 6.53.75 | |
Frozen-assassin | vrijdag 16 februari 2018 @ 10:16 |
5000m dames 1. Esmee Visser 2. Martina Sablikova 3. Ivanie Blondin 4. Annouk van der Weijden 5. Claudia Pechstein Winnende tijd: 6.52.70 | |
Aguero | vrijdag 16 februari 2018 @ 10:20 |
10000MStand 1. Sablikova 2. Visser 3. Pechstein 4. Van der Weijden 5. Blondin 6.51,13 [ Bericht 2% gewijzigd door Aguero op 16-02-2018 10:35:59 ] | |
hhh38 | vrijdag 16 februari 2018 @ 10:23 |
Aanpassing: 5000 meter vrouwen 1. Martina Sablikova 2. Esmee Visser 3. Claudia Pechstein 4. Annouk van der Weijden 5. Isabelle Weidemann Winnende tijd: 6.53.53 | |
maxi-mus | vrijdag 16 februari 2018 @ 10:29 |
Dagwinst. | |
Felagund | vrijdag 16 februari 2018 @ 11:01 |
5000 meter vrouwen: 1. Sablikova 2. Visser 3. Blondin 4. Pechstein 5. V.d. Weijden. 6:54:44 | |
maxi-mus | zaterdag 17 februari 2018 @ 12:17 |
500 meter vrouwen: 1. Nao Kodaira 2. Sang-Hwa lee 3. Arisa Go 4. Vanessa Herzog 5. Jorien Ter Mors Winnende tijd: 36:91 | |
Mexicanobakker | zaterdag 17 februari 2018 @ 17:29 |
1. Kodaira 2. Lee 3. Herzog 4. Hudey 5. Ter Mors Tijd: 37.41 | |
sasquatsch | zaterdag 17 februari 2018 @ 18:08 |
500 meter vrouwen: 1. Nao Kodaira 2. Sang-Hwa lee 3. Arisa Go 4. Karolina Erbanova 5. Vanessa Herzog Winnende tijd: 37.12 Ploegenachtervolging mannen 1. Nederland 2. Canada 3. Noorwegen 4. Italië 5. Zuid-Korea Winnende tijd: 3:37.77 [ Bericht 33% gewijzigd door sasquatsch op 18-02-2018 02:14:15 ] | |
Fietsertje70 | zaterdag 17 februari 2018 @ 23:06 |
500 meter dames 1. Kodeira 2. Lee 3. Go 4. Herzog 5. Ter Mors in 37.25 | |
Fietsertje70 | zaterdag 17 februari 2018 @ 23:09 |
Moeten we trouwens ook iets doen voor de achtervolging? | |
Frozen-assassin | zaterdag 17 februari 2018 @ 23:12 |
500m dames 1. Nao Kodaira 2. Lee Sang-Hwa 3. Vanessa Herzog 4. Karolina Erbanova 5. Arisa Go Tijd: 37.11 | |
Mansjester | zaterdag 17 februari 2018 @ 23:13 |
1. Kodaira 2. Lee 3. Hertog 4. Go 5. Erbanova 37.44 | |
Slobeend | zaterdag 17 februari 2018 @ 23:19 |
Ploegenachtervolging mannen 1. Nederland 2. Noorwegen 3. Italië 4. Canada 5. Zuid-Korea Winnende tijd: 3:38:11 500 meter vrouwen 1. Kodaira 2. S. W. Lee 3. Herzog 4. Go 5. Ter Mors Winnende tijd: 37:13 | |
Aguero | zaterdag 17 februari 2018 @ 23:22 |
Ja, dat is eigenlijk wel de bedoeling. Morgenochtend komt de uitslag van de 5000 trouwens nog. | |
Fietsertje70 | zaterdag 17 februari 2018 @ 23:32 |
Ploegenachtervolging heren 1. Nederland 2. Canada 3. Noorwegen 4. Italie 5. Korea nr 5 hoeft maar 1x te schaatsen? in 3.43.15 | |
Frozen-assassin | zaterdag 17 februari 2018 @ 23:32 |
Ploegenachtervolging mannen: 1. Nederland 2. Zuid-Korea 3. Japan 4. Canada 5. Italie Tijd: 3.38.60 | |
Felagund | zaterdag 17 februari 2018 @ 23:33 |
500 meter: 1. Kodaira 2. S.W. Lee 3. Erbanova 4. Herzog 5. Arisa Go Tijd: 36.99 | |
Max23 | zondag 18 februari 2018 @ 01:49 |
Ploegenachtervolging mannen 1. Nederland 2. Canada 3. Noorwegen 4. Italië 5. Zuid-Korea Winnende tijd: 3:37:73 500 meter vrouwen 1. Kodaira 2. S. W. Lee 3. Herzog 4. Ter Mors 5. Erbanova Winnende tijd: 37:09 | |
heywoodu | zondag 18 februari 2018 @ 02:03 |
Ploegenachtervolging mannen 1. Zuid-Korea 2. Noorwegen 3. Nieuw-Zeeland 4. Italië 5. Canada Winnende tijd: 3:38:00 500 meter vrouwen 1. N Kodaira 2. A Go 3. Lee S-h 4. H Bergsma 5. Kim M-s Winnende tijd: 36:95 | |
wimderon | zondag 18 februari 2018 @ 04:00 |
Ploegenachtervolging mannen 1. Nederland 2. Zuid-Korea 3. Canada 4. Nieuw-Zeeland 5. Noorwegen Winnende tijd: 3:38.16 500 meter vrouwen 1. Kodaire 2. Lee 3. Go 4. Herzog 5. Bowe Winnende tijd: 37.00 | |
Van_Poppel | zondag 18 februari 2018 @ 07:57 |
Ploegenachtervolging mannen 1. Nederland 2. Canada 3. Noorwegen 4. Zuid-Korea 5. Nieuw-Zeeland Winnende tijd: 3:38.39 500 meter vrouwen 1. Kodaira 2. Lee 3. Bowe 4. Go 5. Herzog Winnende tijd: 37.23 | |
Mexicanobakker | zondag 18 februari 2018 @ 08:01 |
TP mannen 1 Nederland 2 zuid-Korea 3 Noorwegen 4 Canada 5 Italië Tijd:3.38.12 | |
Sporttv | zondag 18 februari 2018 @ 09:33 |
Ploegenachtervolging mannen 1. Nederland 2. Zuid-Korea 3. Canada 4. Noorwegen 5. Nieuw-Zeeland Winnende tijd: 3:38.61 500m dames 1. Nao Kodaira 2. Sang-Hwa Lee 3. Vanessa Herzog 4. Arisa Go 5. Brittany Bowe Winnende tijd: 36.97 | |
Faraday01 | zondag 18 februari 2018 @ 09:38 |
TP Heren 1 Nederland 2 Canada 3 Zuid-Korea 4 Noorwegen 5 Nieuw-Zeeland Tijd: 3:38:24 500meter 1 Nao Kodaira 2 Sang-Hwa Lee 3 Vanessa Herzog 4 Arisa Go 5 Jorien ter Mors Tijd: 37:12 | |
hhh38 | zondag 18 februari 2018 @ 10:13 |
Ploegenachtervolging mannen 1. Nederland 2. Noorwegen 3. Zuid-Korea 4. Canada 5. Japan Winnende tijd: 3:37.87 500m dames 1. Nao Kodaira 2. Sang-Hwa Lee 3. Arisa Go 4. Vanessa Herzog 5. Karolina Erbanova Winnende tijd: 37.02 | |
Aguero | zondag 18 februari 2018 @ 10:44 |
5000VStand
| |
Felagund | zondag 18 februari 2018 @ 10:47 |
Ploegenachtervolging: 1. Nederland 2. Zuid-Korea 3. Canada 4. Noorwegen 5. Italie. 3:37.99 | |
Columbiafan | zondag 18 februari 2018 @ 10:49 |
Ploegenachtervolging mannen 1. Nederland 2. Noorwegen 3. Canada 4. Nieuw-Zeeland 5. Japan Winnende tijd: 3:38.87 500m dames 1. Nao Kodaira 2. Sang-Hwa Lee 3. Vanessa Herzog 4. Brittany Bowe 5. Karolina Erbanova Winnende tijd: 37.19 | |
Mansjester | zondag 18 februari 2018 @ 10:59 |
Ploegenachtervolging 1. Nederland 2. Zuid-Korea 3. Noorwegen 4. Italie 5. Canada 3.39.99 | |
Aguero | zondag 18 februari 2018 @ 11:04 |
Ploegenachtervolging mannen 1. Nederland 2. Korea 3. Noorwegen 4. Canada 5. Nieuw-Zeeland Winnende tijd: 3.38,38 500 meter vrouwen 1. Nao Kodaira 2. Sang-hwa Lee 3. Arisa Go 4. Angelina Golikova 5. Jorien ter Mors Winnende tijd: 36,96 | |
Aguero | zondag 18 februari 2018 @ 11:18 |
Er zijn ook nog placement races voor plaats 5 t/m 8. https://www.isu.org/isu-s(...)and-short-track/file | |
Remco | zondag 18 februari 2018 @ 11:37 |
500 meter: 1. Kodaira 2. Lee 3. Erbanova 4. Herzog 5. Ter Mors 37.05 Ploegenachtervolging heren: 1. Nederland 2. Korea 3. Canada 4. Noorwegen 5. Italie 3:38:99 | |
maxi-mus | zondag 18 februari 2018 @ 12:04 |
Oh fuck, wist niet dat die ploegenachtervolging ook meetelde. Hoop dat ik nog op tijd ben. 1.Nederland 2.Korea 3.Noorwegen 4.Canada 5. Italie 3:37:90 | |
Aguero | zondag 18 februari 2018 @ 13:41 |
500VStand Heywoodu met precies de winnende tijd maar verder was het niet zo'n beste voorspelling. | |
Mexicanobakker | zondag 18 februari 2018 @ 14:06 |
500 heren 1 Mulder 2 Poutala 3 Boisvert-Lacroix 4 N Ihle 5 Verbij Tijd:34.35 | |
Slobeend | zondag 18 februari 2018 @ 14:14 |
Ik heb 16 punten. | |
Aguero | zondag 18 februari 2018 @ 14:23 |
Je hebt gelijk, Go werd aangevuld tot Golikova door Google Docs dus iedereen met Go had een punt te weinig.
| |
Slobeend | zondag 18 februari 2018 @ 14:24 |
En wim heeft 19 punten, Felagund 20. Klopt niet veel van . Edit: oh je hebt het al aangepast. Edit2: (NSB-modus) maar Wim heeft wel 19 punten. | |
hhh38 | zondag 18 februari 2018 @ 18:59 |
Ploegenachtervolging vrouwen 1. Japan 2. Nederland 3. Canada 4. Duitsland 5. Zuid-Korea Winnende tijd: 2:55.55 500 meter mannen 1. Ronald Mulder 2. Mika Poutala 3. Havard Lorentzen 4. Kai Verbij 5. Jan Smeekens Winnende tijd: 34.44 | |
heywoodu | zondag 18 februari 2018 @ 20:38 |
Ploegenachtervolging vrouwen 1. Nederland 2. Japan 3. Duitsland 4. Zuid-Korea 5. VS Winnende tijd: 2:56.00 500 meter mannen 1. R Mulder 2. J Smeekens 3. H Lorentzen 4. K Verbij 5. L Dubreuil Winnende tijd: 34.45 | |
Fietsertje70 | zondag 18 februari 2018 @ 20:59 |
500 m heren 1. R. Mulder 2. Verbij 3. Lorentzen 4. Smeekens 5. Poutala in 34.60 en de achtervolging: 1. Japan 2. Nederland 3. Duitsland 4. Canada 5. Korea in 2.54.12 | |
sasquatsch | zondag 18 februari 2018 @ 21:02 |
Ploegenachtervolging vrouwen 1. Japan 2. Nederland 3. Zuid-Korea 4. Duitsland 5. VS Winnende tijd: 2:55.55 500 meter mannen 1. Mulder 2. Lorentzen 3. Smeekens 4. Verbij 5. Mo Winnende tijd: 34.34 [ Bericht 1% gewijzigd door sasquatsch op 18-02-2018 21:19:53 ] | |
Frozen-assassin | zondag 18 februari 2018 @ 21:02 |
500 m heren 1. Smeekens 2. Lorentzen 3. Boisvert-Lacroix 4. R. Mulder 5. Verbij 34.55 en de achtervolging: 1. Japan 2. Nederland 3. Canada 4. Duitsland 5. China 2.55.30 | |
Faraday01 | zondag 18 februari 2018 @ 21:19 |
Ploegenachtervolging dames 1 Japan 2 Nederland 3 Zuid Korea 4 Duitsland 5 VS Tijd: 2:56:02 500 meter heren 1 R Mulder 2 Lorentzen 3 Smeekens 4 Verbeij 5 Poutala Tijd: 34:42 | |
Remco | zondag 18 februari 2018 @ 21:24 |
Ploegenachtervolging dames: 1. Japan 2. Nederland 3. Zuid Korea 4. VS 5. Canada 2:55:00 500 meter mannen 1. Mulder 2. Smeekens 3. Boisvert-Lacroix 4. Lorentzen 5. Verbij 34:44 | |
maxi-mus | zondag 18 februari 2018 @ 21:28 |
Ploegenachtervolging dames 1 Japan 2 Nederland 3 Canada 4 Zuid-Korea 5.Polen Tijd: 2:55.98 500 meter heren 1 R Mulder 2 Smeekens 3 Lorenzen 4 Poutala 5 Boisvert-Lacroix Tijd: 34:38 | |
Mansjester | zondag 18 februari 2018 @ 21:33 |
Ploegenachtervolging dames 1 Japan 2 Nederland 3 Canada 4 Zuid-Korea 5.China Tijd: 2:55.76 500 meter heren 1 R Mulder 2 Lorentzen 3 Dubreuil 4 Smeekens 5 Boisvert-Lacroix Tijd: 34:42 | |
Aguero | zondag 18 februari 2018 @ 21:55 |
Ploegenachtervolging vrouwen 1. Nederland 2. Japan 3. Canada 4. Duitsland 5. Zuid-Korea Winnende tijd: 2.55,55 500 meter mannen 1. Jan Smeekens 2. Ronald Mulder 3. Joji Kato 4. Havard Lorentzen 5. Tae-Bum Mo Winnende tijd: 34,24 | |
Slobeend | zondag 18 februari 2018 @ 22:03 |
Ploegenachtervolging vrouwen 1. Japan 2. Nederland 3. Canada 4. Polen 5. Duitsland Winnende tijd: 2:56:03 500 meter mannen 1. Lorentzen 2. Mulder 3. Verbij 4. Lacroix-Boisvert 5. Yamanaka Winnende tijd: 34:51 | |
Felagund | zondag 18 februari 2018 @ 22:40 |
Ploegenachtervolging vrouwen: 1. Nederland 2. Japan 3. VS 4. Duitsland 5. Canada Winnende tijd: 2:55.05 500 Mannen: 1. Kai Verbij 2. Mo 3. Dubreuil 4. Ronald Mulder 5. Poutala Winnende tijd: 34.49 | |
Felagund | zondag 18 februari 2018 @ 22:41 |
2:55.55 Is een populaire tijd. Al drie keer gekozen. | |
Mexicanobakker | zondag 18 februari 2018 @ 22:51 |
TP vrouwen 1 Nederland 2 japan 3 Canada 4 polen 5 Duitsland Tijd: 2:55:52 | |
hhh38 | zondag 18 februari 2018 @ 22:53 |
Ik was de eerste, de rest verandert maar |